Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Kolor chciałem czerwony, ale przy zakupie wzięły mnie wątpliwoći i skończyło się na niebieskim. Też może być. Co do Mario, to jest trudna gra? Nie przepadam za łatwymi, szczególnie za zbyt łatwymi, hydraulikmiał ostatnio skłonności do łatwości :)

Narazie nadrobie zaległości z DS, Dragon Quest IX, Chrono Trigger.... lubie rpgi :)

Odnośnik do komentarza

No to jest PinBall. Ja takie gry bardzo lubie więc dla mnie to udany zakup. Efekt 3D spoko, są rankingi online (mozna filtrowac na kraj - Polaków wystarczająco dużo żeby było kogo pobijać), Są jakieś wewnętrzne trofea (tak samo trudne jak na PS3). Ogólnie to warto za takie pieniądze. Ogólnie to polecam jeszcze VVVVVV albo Mighty Switch Force. Pierwsze cholernie trudne a drugie niestety troche krótkie (VVVVVV też nie powala długoscią ale i tak zginąłem ponad 620 razy :P ). Wszystko ma jakieś trailery na eShopie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W menu konsoli, na górnym pasku masz ikone Friend List (taki mały pomaranczowy ciszący sie kwadrat). Po wejściu bedziesz miał tam swój FC. Na górze bedzie opcja "Register Friend". Lipa jest taka ze ktos kogo dodasz musi tez dodać Ciebie bo inaczej nie bedziesz go widział. W ogóle to polecam zapodać dział typu "Zielony jak trawa...". Jak widac może się przydać :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj doszedł z Amazonu 3ds xl i wrażenia niesamowite *_*

Grafika w Residencie jest genialna, a to na pewno nie jest kres możliwości konsolki!

 

Tylko mam pytanie, kupiłem jakąś ładowarkę za dychę, i teraz się martwię, bo napisane jest na niej OUT 5.0V, a na 3ds IN 4.6V. Mam nadzieję, że to nie będzie wielkim problemem? Ładowarka teoretycznie jest zamiennikiem do DSi

Odnośnik do komentarza

To juz wiadomo jak bedzie wygladal Circle Pad Pro dla 3DS XL. Juz teraz i tak duzy 3DS XL bedzie dzieki temu jeszcze wiekszy. CPP jest co prawda troche zmieniony w stosunku do tego z 3DS, ale nie zmienia to faktu, ze mogli wbudowac tego analoga w konsole pod przyciskami funkcyjnymi.

 

 

3ds-circlepad_comp.jpg

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

może ktoś mnie zna z tablicy wiiu gdzie hejtowałem konsole

padały wtedy argumenty że konsole nintendo są dla dzieci i casuali, niektorzy probowali bronić tego wymieniając ze 2-3 poważne gry

 

tymczasem samo nintendo robi was w bambuko i reklamuje sie jako zabawka-nie-dla-graczy

http://www.ppe.pl/news-18294-Nie_jestem_graczem_Bron_Boze.html

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy bedzie kolejna edycja 3DS i czy Nintendo zdecyduje sie jednak wrzucic tego drugiego analoga. Nigdy nic nie wiadomo, moze bedzie skok na kase i stwierdza, ze warto wydac taka wersje dla osob ktore chca miec dwa analogi, a takich na pewno nie brakuje. Teraz N twierdzi, ze niby nie trzeba drugiego analoga, ale wiadomo, ze jedno mowia, a robia co innego.

 

Taki NDS mial az cztery rozne wersje nie liczac roznych kolorow - NDS, NDS lite, NDSi, NDS XL, wiec pewnie zobaczymy jeszcze kolejne, nowe wydanie 3DS.

Odnośnik do komentarza

O, troll dotarł zgodnie z moją radą nawet do działu o 3DS'ie. Grzeczny chłopczyk.

 

 

Dzisiaj opublikowano nowe Europejskie Nintendo Direct.

 

 

http://www.nintendo....rect_47764.html

 

W skrócie, jeżeli komuś nie chce się oglądać:

 

-Paper Mario wychodzi u nas 7 grudnia

-Luigi's Mansion 2 wychodzi w 1 kwartale 2013

-Fire Emblem w 2 kwartale 2013

-Fallblox (sequel to za(pipi)istego Pushmo) będzie do ściągnięcia z eShopu w listopadzie

-Hana Samurai: Art of the Sword będzie do pobrania na eShopie 11 października

-Hydroventure: Spin Cycle - platformer, w którym sterujemy wodą za pomocą przechylania konsoli. Premiera na eShopie w grudniu.

-Nano Assault: Ex - tak, kolejna premiera na eShopie, również w tym roku

-The Dempamen - rpg, w którym drużynę zbieramy za pomocą rzeczywistości AR

-Nowy Layton w tym miesiącu

-Level 5 w kooperacji z Sudą 51, gościem z Segi i twórcą Vargant Story, wypuści do końca tego roku 3 gry na eShopie

-Na eShopie można kupić cyfrowe wersje 3DLanda, OOT, Star Foxa i Mario Kart 7

-leżący już od jakiegoś czasu na amerykańskim rynku Devil Survivor Overclocked w tym roku pojawi się także u nas

-Virtue's Last Reward (sequel 999) ma premierę w listopadzie

-Monster Hunter 3 Ultimate pojawi się u nas w marcu

-2 nowe kolorki XL'a - biały, żółty z pikachu

 

Grubo :]

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...