Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Skąd mają te DS'y, to nie mam pojęcia, ale chwała im za to, bo wyrobili się z nimi błyskawicznie.

 

Ładowarkę mam od mojego DSi, natomiast znajomy kupił sobie ładowarkę do swojego XL z serwisu aukcyjnego za 19,90 (wygląda tak samo jak oryginalna).

 

Fajnie sie prezentuje sprzet, jak bedzie ci sie chcialo wrzuc jakies fotki z gierek

  •  

 

 

 

Pokemony w rozmiarze 1:1:

 

783d63f3.jpg

 

Pokemony rozciągnięte:

IMG_0078.jpg

 

Kid Icarus (sorry za palucha w kadrze xd) :

 

IMG_0077.jpg

 

Ocarina:

 

IMG_0073.jpg

 

Mario:

 

IMG_0072.jpg

 

I na koniec porównanie ekranów Vity i 3DS'a:

 

IMG_0075.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Moim zdaniem XL'ka zjada zwykłego na śniadanie. W 3DS'ie wkur.wiało mnie:

 

-beznadziejna jakość wykonania (wszystko trzeszczało, luźne zawiasy itd)

-malutkie ekrany, które w 2012 roku na prawde przeszkadzają

-słaby krzyżak, który jest umiejscowiony w bardzo niewygodnym miejscu

-umiejscowienie stylusa na górze zamiast z boku

-badziewne przyciski start/select/home

-o wiele gorsze triggery niż w poprzednikach

 

Tutaj mamy do czynienia z konsolką, która jest wykonana bardzo solidnie (matowe wnętrze i górna powłoka z materiału przypominającego pierwszego DS'a), ma duże i czytelne ekrany, krzyżak jest taki sam jak w DSi i łatwiej sie do niego dostać, ma o wiele lepsze przyciski ABXY jak i boczne, przyciski start/select/home są normalne no i stylus jest z boku.

 

A, no i jest w ch.uj wygodny. Szczerze polecam. 3DS dla mnie przy tym to niedorobiony bubel.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Niby na górnej klapce są 2 silikonowe kropki, które mają zapobiegać odciskaniu się ekranu, ale zauważyłem już ślady. Co prawda gdy konsola leży zamknięta na stole, to ekrany się nie stykają (widać gdy patrzymy z boku), ale moja teoria jest taka, że gdy trzymamy konsole w kieszeni/wywieramy nacisk na górną klapę, to rysy mogą się pojawić. Ja zabezpieczyłem się 2 większymi silikonowymi nakładkami i mam spokój, bo wolę nie kusić losu.

 

O, tak to wygląda:

 

IMG_1310.jpg

Odnośnik do komentarza

No to juz wychodza bledy konstrukcji - niestety, ale takie sie pojawiaja chociaz nie powinny bo przeciez to nie byle chinski sprzet. Juz nawet NDSl mial pekajace zawiasy - sam takiego mialem, a 3DS mial pekajaca powloke przyciskow - widzialem i zle to wyglada - nieladnie Nintendo, nieladnie bo te konsole nie kosztuja malo i takie cos nie powinno sie dziac. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

cholewcia, kupilbym ta konsolke, bo jest pare tytulow ktore chetnie bym zaliczy ( ghost recon, nadchodzaca castlevania, resident evil). Jednakze boje sie inwestowac, bo rynek eu jest olewany ( a przynajmniej tak mi sie wydaje). Sporo ciekawych gier jest po prostu nie wydawana. Najbardziej interesuja mnie gry takie jak fire emblem, bravely default, czy ff, albo monster hunter. Niestety nie ma gwarancji na wiele z tych gier. A w platformery nie gram. I tu mam zgryz...

Odnośnik do komentarza

Fire Emblem, i ostatnie FF (to muzyczne) w EU będzie/jest. Na eShopie większość gierek też (tylko często z poślizgiem) więc na razie tragedii nie ma. Lipa pewnie sie zacznie jak chodzi o jRPG gdy jakieś pierwsze wydane w EU nie zejdzie. Na razie jednak uważam, że jest całkiem znośnie. Zawsze to ograsz sobie Ghost Recona (polecam - lepsze niż sie spodziewałem), Castlevanie i Residenta który jest po prostu super (przynajmniej straszy, nie to co RE5).

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...