Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Niektorym nie wywala save'ow, wiec nie jest to regula. Aczkolwiek sa poszlaki ze dzieje sie to wlasnie przez save podczas puzzle albo w puzzle roomach wiec dla swietego spokoju i bezpiczenstwa lepiej tego nie robic niz po 20h ma Ci save wykasowac. Z tego co czytalem moze sie to zdarzyc losowo po jakims czasie gry jesli sie wczesniej robilo save'y w tych miejscach.

 

Tak tylko chcialem ostrzec, osobiscie nie posiadam jeszcze tej gry bo czekam na przesylke z USA :)

Odnośnik do komentarza

Sprawa się rozwiązała :) Blackgames.pl dał mi dzisiaj nowy kodzik, zarejestrowałem się i czekam na kod na Mario :)

 

Dostałem na FB odpowiedź od Nintendo Polska:

Dzień dobry,

Kody są we wszystkich produktach dystrybuowanych przez firmę Stadlbauer. Pomimo tego, że Club w Polsce nie działa, to nikt ich nie wyciąga. Nie wiem gdzie pan kupił swoją konsolę, wiec trudno mi ręczyć za sprzedawcę.

Pozdrawiam

Edytowane przez dydel
Odnośnik do komentarza

Panowie, możecie jakieś polecić dobre folie na ekran ? Bo kupiłem to coś:

http://allegro.pl/2-x-folia-hori-3ds-xl-super-jakosc-hit-i2836494007.html

 

I powiem tyle, (pipi) straszne, nie tylko że nie ma chociaż angielskiej instrukcji ( Krzaczki ) to jeszcze (pipi)owe naklejanie, i ile górny ekran nakleiłem i oprócz 2 minimalnych bąbelków to jakoś wygląda, to dolny musiałem odkleić.

Odnośnik do komentarza

Hori nie moze kosztowac 15 zl :) Zwykla podroba.

Juz kiedys to pisalem, ale najlepsza folia na 3DSa i najlatwiej zakładalna to:

http://www.play-asia.com/Nintendo_3DS_XL_Screen_Protective_Filter/paOS-13-71-1jn-49-en-70-55gz.html

http://www.amazon.co.uk/Nintendo-Licensed-Screen-Protectors-3DS/dp/B008HPAXZ2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1355489678&sr=8-1

Nie ma prostrzego systemu i nie da sie nic zepsuć :)

Odnośnik do komentarza

Tez mam taka i to jest najlepsza folia jak w zyciu mialem - bardzo latwo sie naklada, jest bardzo gruba i w 100% przezroczysta.

Lepszej nie znajdziesz.

Wiesz jak to sie zaklada? Musisz zaczac nakladanie od boku i dociskac tak, zeby babelki powietrza uciekaly spod folii.

Nie martw sie, swoja pierwsza folie lata temu tez spyerdolilem ;]

Odnośnik do komentarza

Tylko domów sobie coś do tego, bo na amazonie wysyłka kurierem za darmo zaczyna się od 25 funtów.

 

Ja na razie na swojego 3DS'a nakleiłem folijke z jakiegoś zestawu, gdzie dostałem jeszcze pokrowiec, jakiś stylus, i pudełeczka na gry.

Folia taka sobie, bo kiepsko wycięta, ale i tak, jak kupuje za grosze podrabiane folie na allegro (świadomie), to tylko w celach chwilowej ochrony, do czasu aż nie zaopatrze się w folie od Hori...

Odnośnik do komentarza

Ja nie uzywam jak narazie folii. Mialem dawno temu NDS Lite z naklejonymi foliami oraz bez. Wiecej uzywam/uzywalem tego bez i nie widzialem miedzy nimi wiekszej roznicy. Potem sprzedalem tego z foliami i zostawilem sobie bez i do dzisiaj wyglada bardzo ok. Ogolnie mam taki problem ze OSOBISCIE nie lubie patrzec na ekran przez folie, wydaje mi sie nieczysty i sama podswiadomosc nie dopuszcza mysli ze patrze na gorszy standard jakosci obrazu niz na "czysto". Takie moje prywatne zboczenie niestety.

 

Dlatego 3DS postanowilem jechac bez folii i narazie nie widze problemow, zapewne jak sie ostro uzywa stylusa i jezdzi jak widelcem po talerzu to sie tam cos dzieje, ale ja albo jestem za delikatny albo za malo gram w gierki wykorzystujace stylus bo mowie, u mnie wyglada to ok.

Zapewne gdybym nie byl leniwy i nie mial problemow ze soba na tle psychicznym (czy folia jest w 100% rowno, czy obraz bez folii wyglada lepiej?) to tez bym nakleil, ale narazie przeprowadze eksperyment i za kilka miesiecy zobacze jak to bedzie wygladalo po ostrym graniu bez folii.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ja tam mimo tego, że podchodzę z ostrożnością do każdej z przenośnych konsol, to i tak zakładam na nie folie, by dmuchać na zimne. Z prostego powodu, że mimo mojej ostrożności to boję się zarysować ekranik, i wolę nawet założyć podróbkę na kilka miesięcy, niż pózniej patrząc na każdą smugę i zastanawiać się czy to ryska, - oj takie zboczenie :blum2: ...

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi...mam niezla ochote na dobrego Harvest Moon'a ale poza wersja na SNES oraz Back to Nature z PSX co sie bralem za te nowsze to jakos to nie bylo to...i teraz sie zastanawiam nad A new beginning na 3DS. Gral ktos? Warto?

Ja z braku laku gram w tales of two towns. Takie moze byc ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...