Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda... u mnie ledwo po premierze MH3U, a tu juz kolejna gra - FE:A, potem BD:FF, w przyszlosci MH4, a w drugim szeregu czekaja juz wydane Castlevania LoS:MoF, oraz te shin megai taiseny, ktore chetnie bym poznal, bo widze, ze opinie seria ma nietuzinkowa...

 

Ps. cale szczescie ze na stacjonarki czekam tylko na Dark Souls 2 i nowego snejka, ale i tak grania w to wszystko do dluuugie miesiace

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Fakt, mam mario i zelde, w planach fire emblem i monster hunter. Dobrze pojdzie to w tym roku jeszcze pokemony, monster hunter 4, bravely default i shin megami tensei, zadna z tych gier nie jest krotka wiec nawet nie wiem czy to wszystko dam rade ograc. Chcialem kupic ps3 ale chyba zrezygnuje bo bedzie sie kurzyc.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o FE:A i ultimę - na stronie mają info "Pierwszy nakład został wyczerpany dla zamówień do 16.04.2013 do 12:00. Kolejne zamówienia będą realizowane z drugiej dostawy." A zamówienie mam w statusie zrealizowane. Jestem dobrej myśli, że jutro będzie do odebrania w paczkomacie :)

Edytowane przez Heihajin
Odnośnik do komentarza

Guernica, ja bym nie liczyl na MH4 w tym roku. Japonczycy jeszcze premiery nie mieli,a tak wogole to capcom jeszcze nie potwierdzil wydania zachodniej wersji. Jak cos to 2014 r. przy pomyslnych wiatrach.

 

Będzie dobrze jak to w ogóle wyjdzie poza granice KKW. Z ciekawości sprawdzałem ostatnio dane odnośnie sprzedaży 3U na vgchartz i jest straszna bryndza. Od momentu premiery łącznie (!) w US i EU rozeszło się raptem 120 tys egzemplarzy. Żeby nie było tak jak z PSP, gdzie pomimo że Unite sprzedał się w stanach i eu nie najgorzej bo ok. 500 tys. to 3rdP już poza granice jpn nie wyszło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...