Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i tak bym nie wzial konsoli us, gry po przejsciu sprzedaje lub wymieniam, latwiej to zrobic z europejskimi wydaniami.

Guernica ja akurat gromadzę gry które kupuje , nie często inwestuje w nowości tylko jeśli na czymś mi bardzo zależy. Średnio kupuje jeden tytuł na 2- 3 miesiące ale ostatnio zaszalałem i kupiłem w ciągu 30 dni aż trzy nowości na PS Vitę, podejrzewam że przy 3DSie będzie tak samo.  Tak ja wspominali już inni użytkownicy wcześniej ,wersje gier na 3DSa w wydaniach amerykańskich przeważnie są bogatsze w przeróżne dodatki.

Odnośnik do komentarza

Tak ja wspominali już inni użytkownicy wcześniej ,wersje gier na 3DSa w wydaniach amerykańskich przeważnie są bogatsze w przeróżne dodatki

 

 

Raczej nie bardzo. Ostatnimi czasy to europejskie wersje nintendo są bogatsze o dodatki. Niektóre gry na 3DSa w europie mają dwustrnne okładki podczas gdy w us ich nie mają. MArio and Luigi, New Super Mario Bros 2 i kilka innych miały podczas złożenia preorderu dodatki w postaci breloczków lub innych popierdułek.

 

Cenowo sprowadzanie z usa wciąż wychodzi trochę taniej niż z uk, ale i na przysyłkę czeka się trochę dłużej.

 

Jeśli chodzi o konsolę z usa to największym miusem dla mnie jednak jest to że czasem na allegro czy na forach można znaleźć fajne tanioszki... ba ostatnio nawet w carefurach i media marktach były wyprzedaże (niektóre niezłe tytuły po 40 zeta) i wtedy już kapa. Z drugiej jednak strony na play asii nie raz mozna za jakies marne grosze wychaczyc mnóstwo świetnych tytułów.

 

Jeśli nie zależy Ci na odsprzedawaniu gier to spokojnie chyba możesz inwestować, tym bardziej że chłopaki wcześniej pisali że przesyłka nie trwa aż tak długo jak podejrzewałem.

Odnośnik do komentarza

Samej konsoli warto tez poszukać na allegro, ostatnio ktoś sprzedawał 3DS XL + 5 gier (albo i więcej nawet) w idealnym stanie wszystko i aukcja skończyła się na 830zł, biorąc pod uwagę cene nowej konsoli + gry to świetna okazja. 
 

Co do czasu w jakim przychodzą paki z US/CA to różnie, mi raz gierka przyszła po 3 dniach. ;)

Swoją drogą zastanawiam się co kupić, Zelde, Luigis Mansion 2, czy Donkey Konga, ktoś pomoże? 

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Kupujecie gry w ElectronicDreams? Możecie polecić ten sklep? Z tego co widzę na Allegro mają duży wybór gier na 3DSa. Sklepy zagraniczne mam ogarnięte, ale nie zawsze jest sens kupować za granicą. Szukam dobrego polskiego sklepu. W Saturnach/MM/Empikach wybór gierek jest średni. A może znacie jakiś inny warty polecenia krajowy sklep? Jaram się strasznie gdyż za tydzień w końcu kupuję 3DSa XL. Właśnie zastanawiam się które gierki kupić na początek i gdzie je kupić.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Zastanawiam się na kupnem 3DS`a. Krótko o sobie :P. Mam około 30, kiedyś zagrywałem się m.in na szaraku ( Xenogears wspominam do dziś ). Teraz tylko młócę czasem w BF3 na pc. Gra się fajnie ale to nie to co kiedyś. Szukam klimatu dawnych gier. 

Od paru lat nie jestem w temacie. Jakie gierki byście polecili na 3DS`a? Chodzi mi o must have, system sellery. Parę lat temu na DS lubiłem m.in Dragon Quest Monsters, Pokemony. Na GBA zapadło mi w pamięć - Tactics Ogre: Knight of Lodis. Ogólnie wszystkie gry z motywem zbieractwa i expieniem :). Jakby było multi to w ogóle odlot. Poza tym gry z dobrą fabułą.

 

Nie chcę stacjonarnej konsoli bo akurat mam taką pracę że długo siedzę po nocach i ... nic nie robię jak jest spokój więc kieszonsolka będzie lepsza ( większość gier na androida, iOS to ściek jak dla mnie - więc te platformy odpadają ).  3DS to dobry wybór? Jeśli tak to lepszy XL czy normalny? 

Odnośnik do komentarza

Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

Super Mario 3DLand

Mario Kart 7

New Super Mario Bros. 2

Kid Icarus Uprising

Kingdom Hearts 3D

FInal Fantasy Teatherhytm

Resident Evil Revelations

Monster Hunter 3 Ultimate

Luigi's Mansion 2

Fire Emblem Awakening

Mario and Luigi: Partners in Time

Donkey Kong Country 3D (nie pogrubiłem, bo grałem w to na Wii, ale jeżeli ktoś nie grał, to jak najbardziej jest to obowiązkowa pozycja)

 

To są moim zdaniem gry, które warto ograć na 3DS'ie. Wszystkie to minimum bardzo dobre tytuły, a pogrubione to gry, które uważam za system sellery. Jeżeli grałeś w pokemony, to warto zainteresować wychodzącymi za 3 miesiące Pokemonami X/Y (w dziale jest temam im poświęcony - warto się zapoznać, bo zapowiadają się rewelacyjne). Jeżeli lubisz RPGi, expienie itd., to polecam najbardziej Mario and Luigi Dream Team i Fire Emblem Awakening (strategia w stylu Tactics Ogre). Na razie z RPGami jest krucho, no ale zaraz wychodzą tak jak mówiłem Pokemony, a pierwszy kwartał roku 2014 jeszcze bardziej w niej obrodzi, bo Square Enix wyda w Europie Bravely Default, a Atlus grę Shin Megami Tensei IV.

 

A królem zbieractwa na 3DS'ie jest oczywiście Monster Hunter 3 Ultimate. Co do wersji konsoli, to polecam XL'a, ze względu na lepszą baterię, większe ekrany, lepszy D-pad i ogólną ergonomię użytkowania. Czy kupno 3DS'a to dobry pomysł? Uważam, że jak najbardziej tak. Jest w co grać, a to dopiero 3 rok konsoli.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

O ja (pipi)ie :(

Masz juz zarejestrowanego Xla nie? Kod na AC Ci sie nie zda na nic?

 

Właśnie najgorsze jest to, że do XLa nie miałem dołączonego PINu. Poszukałem trochę na googlach i okazuje się, że nie jestem sam. Można się niby kontaktować z Nintendo i wysyłać do nich listy z kodem kreskowym z pudełka i niby rejestrują, Nawet miałem pisać do Nintendo UK, ale nie wiem czy by mi pomogli, skoro konsola jest z niemieckiej dystrybucji, a ja po niemiecku nie umiem nic.

 

 

a co sie stalo?

 

Podczas przeprowadzki wywaliłem zły worek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...