Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

ID to chyba tylko na Wii U jest, tutaj Friend Codes. Dolny ekran - u góry między ołówkiem i zieloną tabliczką. Wchodzisz tam i masz swoją tabliczkę z Mii ludkiem i kodem. Tam też wpisujesz kody innych i widzisz potem w co grają i kto jest online.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

mam już konsole, kurier oczywiscie w środku dnia chciał mnie zastac w domu ale na szczęscied wyrwałem sie z pracy i podjechalem i odebrałem

 

nie mam jeszcze oryginalnej ładowarki, mam nadzieje że ta co dorzucili pociągnie ze 2 dni

 

jak jest z pierwszym ładowaniem itp? ładować konsoel wyłączoną? czy moge odrazu grać na podpiętym kablu?

Odnośnik do komentarza

dobra to odpuszcze na razie bo dopiero teraz bym wsadzał do kontaktu, a za 2 godizny musze wyjść z pracy ;p

 

swoją drogą w pudełki z konsolą jest kilogram papieru, jakieś książeczki, instrukcje i inne bzdety, zamiast tego mogli dac ładowarke

to jest naprawde srogie pieprzenie że

1 ktoś kto kupuje XL napewno już ma ładowarke (niby dlaczego miał by mieć)

2 cięcie kosztów to też lipa, oryginalna ładowarka kosztuje 40-60zł, wiec pewnie koszt produkcji to jakieś 6zł, wiec naprawde wiele nie oszczędzili... no chyba że to zwykły skok na kase i zmuszanie ludzi do kupowania osobno ładowarki za 60zł która jest warta 6zł

 

 

w ogole zdziwli mnie że konsola nie zamyka sie "szczelnie" , myśałem że obudowa jest tak wyprofilowana żeby zamykało się szczelnie jak w poprzednich modelach

a nie ze są 3mm przerwy

(fotka poglądowa, nie moja)

nintendo-3ds-xl-review-4.jpg

 

ale cóż, póki co nie planuje kupwoać pokrowca bo bede gral tylko w domu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dobra opisze pierwsze wrażenia

 

Sama konsola ladnie zrobiona chociaz guziki jakieś male. A wcale nie mam wielkich łap

 

W pierwszej chwili rozbolaly mnie oczy z powodu rozdzielczości. Galaxy s3 przyzwyczaił mnie do lepszych widoków

 

W drugiej chwili rozbolaly mnie jeszcze bardziej przez 3D. Wylaczylem je po 20minutach

 

W trzeciej chwili rozbolal mnie prawy kciuk :P

 

Wiem ze marudze ale taka prawda

 

No cóż na szczescie pokemony sa fajne. Sciagne sobie demko monstera zeby zobaczyć czy sie da sensownie grac

 

Ogólnie nie jestem zachwycony ale moze jeszcze sie przekonam

 

Wracam grać

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie też boli prawy kciuk jak za długo gram.

 

A poza tym, to konsolka jest świetna, bardzo mi się podoba. Od pierwszego pokazu na e3 już ją chciałem mieć, ale odkładałem i odkładałem, aż się pojawiły Pokemony. :) Teraz oczywiście masę czasu spędzę z Pokami, ale już wiem, że na 3ds wypróbuję masę innych gier od Nintendo. Bardzo dawno nie grałem w nic od tej firmy więc frajda będzie jeszcze większa.

Odnośnik do komentarza

swoją drogą jak kupowałem poki w electronic dream to już mieli 2DS, chyba 599 kosztował, czyli szału nie robi

nie miałem czasu go oglądać bo zaparkowałem na pałe przed sklepem na ruchomej ulicy i tylko wpadłem i wypadłem (a i tak już mialem w tamtym momencie kupionego 3Dsa z allegro)

 

żałuje że nie wziałem konsoli do rpacy xD ale nie siedze w biurze sam więc byłby przypał

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...