Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie spotkał się ktoś z communication error w Miiverse czy podczas ściągania (mimo że nie ma, sprawdzałem tylko czy tam tez dziabnie ) update,, error przy łączeniu online w grach? Mój 3DS łapie je co 3 połączenie niekiedy co 2 i nie wiem co robić, wykonałem test połączenia z siecią i jest ok ale już np. Super Mario Bros Deluxe na raty pobierał bo mi wyskakiwał błąd. Wie ktoś o co chodzi? Dodam tylko że kompuetr i WiiU śmigaja aż miło więc problem leży w 3DS.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Skasowałem dane sieci i ponownie wyszukałem ale nie pomogło. Co bym nie robił to mi error w sieci wyskoczy na szczęście w AC jak zdobędzie się medale w mini grach  to wszystko co się zdobyło jest zapisane nic nie przepada.

 

Strzelam na ślepo, ale kiedyś miałem podobny problem, bo router przypisywał ten sam adres ip komputerowi i 3ds'owi

Odnośnik do komentarza

Połączenie sieciowe do tej pory śmigało bez ale a z ty IP nie wiem nie bardzo znam się na tym jeśli możesz wyślij wytłumaczenie na privte ( wiem co to IP ale nie wiem o co kaman z 1 ip na kilku urządzeniach i jaki to ma wpływ).

PS: Chyba się udało naprawić w nocy wyłączyłem WiFi suwakiem a przed tym resetowałem 1 raz ustawienia sieciowe i dziś na 6 połączeń z siecią 0 błędów.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Napisałem do Nintendo UK dlaczego nie dostałem kodu jeszcze na Mario skoro część z was ju ż go dostała i odpisali mi że kody są wysyłane częściami a nie wszystkim naraz i jeśli do 28 nie dostanę kodu to mam napisać do nich maila z numerem ID i imieniem i nazwiskiem,może komuś tu na forum przyda się ta informacja.

Edytowane przez bad religion
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

W ustawieniach konsoli wybierasz opcję zresetowania, co skutkuje tym, że przy kolejnym włączeniu wita ciebie ekran pierwszej konfiguracji, gdzie bez problemu ustawisz sobie wszystko po swojemu, w tym stworzysz konto internetowe/zalogujesz się na już istniejące.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie ja na zadnym wiec rozwazam powaznie zakup i zastanawiam sie czy poczekac czy sie skusic juz. Wiesz spieszyc mi sie nie spieszy bo po prostu chcialbym te konsolke do mojej kolekcji. Jeszcze czekam jakie ceny beda u oficjalnego dystrybutora bo jesli dobre to bym nowa wzial.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...