Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

ja może nawet bym rozważył theme z monster huntera jesli taki jest/będzie, 8 zł to nie majątek, ale musiał bym najpierw doładować jakoś pieniądze na nintendo shopie, karty kredytowej nie mam, pewnie bym musiał kupić zdrapke albo coś (jakie są możliwości?)

 

wiec ogolnie robienie tego wszystkiego dla głupiego thema to troche mi sie nie chce.

z drugiej strony sama zmiana thema to plus i aż dziwne że tyle trzeba bylo na to czekać, fajnie jest móc sobie urozmaicić konsole. tylko kurna czemu nie dali chociaż jednego sensownego gratis, na innych konsolach jest masa gratisowych promocyjnych themów.. eh nintendo, ciągle ciężko pracuje żeby wzbudzić we mnie (pipi)ice :/

to już nawet xbox mnie tak nie w(pipi)ia, bo jego poprostu mam gdzieś, ale tutaj jest kilka świetnych gier, ale trzeba sie użerać z po(pipi)aną filozofią nintendo :/

Odnośnik do komentarza

Podstawowe theme'y na XL'ce wyglądają tak sobie. Widać, że ikonki i tekst na górnej belce (bateria, godzina..) przystosowane są pod jasne tło, na kolorowym wyglądają tragicznie, jak z zaliczenia zajęć grafiki komputerowej na polskich studiach. Powinni to byli dostosować, albo od biedy dać białe tło w belce.

Odnośnik do komentarza

możesz włączyć oryginalną rozdzielczość gier DSowych na 3DSie podczas ich uruchamiania. na Classicu przez to obraz jest mniejszy niż w oryginalne, ale za to dużo ostrzejszy (duh). Normalnie, jest lekko rozciągnięty, ale nie kłuje to aż tak bardzo po oczach. Nie ma rozmazywania tekstur. Jeśli chodzi o oryginalną rozdzielczość na XL, to uzyskujemy obraz identyczny z tym jaki widzielismy na Nintendo DS :) Jeśli chodzi o rozciągnięty, to wiadomo, wygląda to dużo gorzej.

Odnośnik do komentarza

Nowy filmik GameSpotu ukazujacy New 3DS i New 3DS XL z porownaniem do poprzednich wersji konsol:

 

 

Ja z cala pewnoscia kupie New 3DS XL, najbardziej chcialbym w kolorze bialym, ale pewnie na start tylko maly bedzie bialy, a duzy granatowy jak na powyzszym filmiku.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...