Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Data premiery Majory i Monster Huntera mnie zadowoli. No i mogliby dać znać, co tam się wyprawia z Project STEAM, bo coś podejrzanie cicho się zrobiło.

 

 

Niech ktos naswietli gry jakie moga sie jutro pojawic na tej konfie, bo nie wiem czy ogladac :P

 

Pewniaki:

Majora's Mask

MH4

 

Powinny też się pojawić:

Project STEAM

Yo-Kai Watch (zapowiedziano lokalizację i od tamtej pory cisza)

Xenoblade? Z czymś powinni przecież wypuścić tego 3DS'a

 

Nie pojawią się:

Dragon Quest VII

Dragon Quest Monsters Terry's Wonderland

Dragon Quest Rocket Slime 3DS

 

;___;

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ten czerwony jest super, ja nie chcie ani czarnego ani granatowego, ktore sa w Japonii i Australii, najbardziej podobal mi sie bialy, ale wole XL.
Mam nadzieje, ze Europa nie bedzie musiala dlugo czekac i u nas rowniez pojawi sie New 3DS XL w kolorze czerwonym - jesli bedzie dobra cena to biere na premiere.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Co jest niby takiego nowego w tym 3dsie, ze sie tak na niego wszyscy rzucacie? :P

Przeciez to zwykly skok na kase :(

Lubię sobie wymienić handhelda co 2 lata, zabij mnie :reggie: No i lubię efekt 3d. Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Co jest niby takiego nowego w tym 3dsie, ze sie tak na niego wszyscy rzucacie?

 

Przeciez to zwykly skok na kase :(

Trzeba w końcu kupić następcę DSa, który leży w szafie już dłuższy czas. W moim przypadku wolę po prostu kupić najnowszy model. Wiem że wielkich różnic nie ma, ale jednak jakoś ciągnie do niego bardziej. :)
Odnośnik do komentarza

Ja sobie raczej poczekam. To co mnie interesuje i tak pójdzie na "starym" 3DSie, więc nie widzę sensu wywalania prawie tysiaka na odświeżoną wersję. Jak zacznie wychodzić więcej gier na wyłączność i wyjdzie u nas biały niu XL - wtedy będę dumał. Póki co wole za tą kasę kupić WiiU. Gorzej jak za rok zapowiedzą dwukrotnie mocniejsze "new WiiU" - wtedy się wkur.ie :)

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

Dla mnie mały za mały, chociaz mozliwe ze ten N3ds nie bedzie tak nie wygodne jak classic 3ds, ale wciaz wole chyba wiekszy ekran i ciut pikseloze. Mały sie spisuje swietnie w podrozy, duzy w pokoju hotelowym, na kiblu itp. Ciezki wybor, jak sie ma kasy jak lodu to najlepiej dwa rozne kolory i modele kupic, ale takie rzeczy tylko w ameryce.

Odnośnik do komentarza

jak sie ma kasy jak lodu to najlepiej dwa rozne kolory i modele kupic, ale takie rzeczy tylko w ameryce.

No a później mówią jak to się trzy-de-es świetnie sprzedaje jak tu niektórzy po 2-3 egzemplarze kupują ;-) W sumie ja sam dwa kupiłem bo najpierw klasyka a rok później XLkę. Mały jest fajny bo typowo kieszonkowy, ale koniec końców wolę większą cegłę i ~5" ekran. Pikseloza trochę daje po oczach, ale da się z tym żyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...