Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

No to wybór między tymi dwiema dla mnie oczywisty jednak ze względów estetycznych metalic mi przypadł bardziej do gustu a zabawa w wymienne obudowy do mnie nie trafia akurat. Teraz tylko nie wiem brac N3ds czy WiiU dylemat jak cholera...

Odnośnik do komentarza

Nie liczyłbym na jakąś super niższą u nas za xlke pewnie będzie trzeba te 900zł wybulić i jeszcze dodać ładowarke także spory koszt w sumie. Dlatego ja chyba kupię mniejszą wersję albo WiiU. Chyba na małym 3dsie gry z ds'a powinny lepiej wygladac bez rozciagniecia, czy nie ma roznicy?

Odnośnik do komentarza

Taki niezdecydowany ostatnio jestem z tym wszystkim. Juz mi gry takiej frajdy nie sprawiaja i musze chyba postawic na nintendo i teraz tylko pytanie ktore?!:)

Xdsa mialem jednego zeldowego ale ze byla okazja sprzedac za wiecej niz kupilem to skorzystalem w sumie a teraz juz sie nie oplaca zwyklego brac to poczekam za n3ds albo wezme wlasnie Wii U obie konsole z kompatybilnoscia wsteczna maja porazajace biblioteki.

Odnośnik do komentarza

230€ ? :o no to dowalili cene !

30 euro drozej niz w gamestop w niemczech,wloszech,francji :/ Nawet super drogiej Szwajcarii jest 15 euro taniej! Moze Gamestop IRL bedzie mial identyczna cene jak reszta gamestopow w eu,ale watpie.

Odnośnik do komentarza

Taki niezdecydowany ostatnio jestem z tym wszystkim. Juz mi gry takiej frajdy nie sprawiaja i musze chyba postawic na nintendo i teraz tylko pytanie ktore?! :)

Xdsa mialem jednego zeldowego ale ze byla okazja sprzedac za wiecej niz kupilem to skorzystalem w sumie a teraz juz sie nie oplaca zwyklego brac to poczekam za n3ds albo wezme wlasnie Wii U obie konsole z kompatybilnoscia wsteczna maja porazajace biblioteki.

Mam podobny problem, tylko Nintendo nas może z tego wyleczyć. Planuję kupić nowego 3DSa w wersji tej mniejszej, ale jednak waham się między tym XL.
Odnośnik do komentarza

No na 3dsa biblioteka chyba miazdzy ta z wiiU z drugiej strony nie mozna zapominac ze wiiU jest krocej na rynku no i jeszcze na plus 3dsa jest brak region locka dla gierek z dsa a to daje jeszcze wieksza biblioteke gierek no i jak wyjdzie majora to mamy 5 czesci zeldy z czego 3 to mega killery a 2 (dsowe) sa dosc niezłe.

 

A co z Youkai Watch w Europie?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No ale platformerow tez jest sporo bo jest donkey kong, jest mario, kirby tez na dsa i 3dsa byl, yoshi chyba tez wiec spora biblioteka wieksza niz obecnie ma wiiU aczkolwiek jakby dodac te z wii to juz chyba tutaj 3ds odpadnie;) Ciezka sprawa dla mnie obecnie z wyborem bedzie miedzy 2 najlepszymi konsolami generacji.

Odnośnik do komentarza

 

230€ ? :o no to dowalili cene !

30 euro drozej niz w gamestop w niemczech,wloszech,francji :/ Nawet super drogiej Szwajcarii jest 15 euro taniej! Moze Gamestop IRL bedzie mial identyczna cene jak reszta gamestopow w eu,ale watpie.

 

No to gamestop IRL pojechal 239 euro za XL

27000d1337456629-lol-gif-jim_carey_lol_g

Odnośnik do komentarza

Sporo tego, z Shin Megami Tensei 4 na czele. Potem skrobnę listę, chyba, że ktoś mnie uprzedzi

 

Czekam na liste! :)

 

Znam dwie które mnie bolą

Code of Princess i Conception II

 

Ok dzieki, dodam te dwie do listy.

 

SMTIV

Phoenix 5 (w USA też nie)

Code of Princess

 

Więcej nie przychodzi mi do głowy.

 

Yup, o tych wiem zastanawiam sie czy cos jeszcze. A PW 5 to w ogole, powinno byc lanie dla nintendo za takie akcje.

Odnośnik do komentarza

Podsumowując korzystanie z new 3DS XL - pierwsza konsola od Nintendo jaka posiadam (po 2 tygodniach) stwierdzam że konsola jest dla mnie, wraz z grami które ma do zaoferowania. Może nie wszystkie trafiły w moje gusta. Pierwsza rzecz to sprawdziłem wszystkie demka i wiem że chce zagrać w wszystkie zeldy (w sumie na 3DS-a będą 3 części), mario 3D Land kończę, ale jeszcze nie zebrałem wszystkich gwiazdek. Kirbiego tylko uruchomiłem żeby zobaczyć jak gra wygląda, a profesor ze swoimi zagadkami i muzyka jest rewelacyjny.

 

Postanowiłem skupić się nad grami na 3DS-a później zacznę zbierać gry z DS-a. Moja lista gier które chciałbym posiadać w swojej bibliotece to:

1    Bravely Default : Flying Fairy (3DS)
2    Professor Layton and the Azran Legacy (3DS)
3    Professor Layton vs Phoenix Wright Ace Attorney
4    Super Mario 3d Land (3DS) - posiadam
5    Fire Emblem Awakening (3DS)
6    Persona Q: Shadow of the Labyrinth (3DS)
7    Hakuoki: Memories of the Shinsengumi Limited Edition
8    Kirby Triple Deluxe (3DS) - posiadam
9    Mario Kart 7 (3DS)
10    Pokemon Alpha Sapphire
11    Super Smash Bros. (3DS)
12    Tales of the Abyss (3DS)
13    The Legend of Zelda: A Link Between Worlds (3DS)
14    The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D (3DS)
15    Batman Arkham Origins Blackgate (3DS)
16    Donkey Kong Country Returns 3D (3DS)
17    Kingdom Hearts
18    Retro City Rampage DX
19    Shantae and the Pirate's Curse Review - digital
20    Phoenix Wright: Ace Attorney Justice for All - za 2-3 dni będę miał ;)
21    Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies
22    Phoenix Wright: Ace Attorney
23    Phoenix Wright: Ace Attorney Trials and Tribulations
24    Cave Story 3D
25    Tales of the Abyss
26    Hakuoki: Memories of the Shinsengumi
27    Golden Sun: Dark Dawn
28    heroes of run
29    kindowds heards
30    zelda phantom hourglass
31    zelda spirit tracks
32    Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2
33    Luigi's Mansion 2

34    Professor Layton and the Miracle Mask - posiadam

 

To są gry które miały już swoją premierę, jak patrzyłem na to co ma wyjść jeszcze w tym roku to na pewno:

Monster Hunter 4 Ultimate - nigdy w tą serie nie grałem, chciałbym zobaczyć.
The Legend of Zelda Majoras Mask 3D - zamówienie pre-order
Xenoblade Chronicles 3D - zamówienie pre-order

 

Mam mieć jeszcze coś na uwadze?
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...