Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko odnośnie 3DSa. Do wersji new ma być dodawana karta microsd o pojemności 4gb. Dużo to czy mało? Ile średnio zajmują gierki z dystrybucji cyfrowej? A i jeszcze jedno: gry są przypisywane do konta czy konsoli?

Odnośnik do komentarza

Z tą pojemnością karty pamięci to różnie bywa :P niektóre gry ważą około 300-400 mb, ale taki Resident Evil ważył ponad 3 gb.
 

Gry z cyfrowej dystrybucji przypisywane są do konsoli (czy tam karty pamięci, nie pamiętam dokładnie), deal był w każdym razie taki, że jeśli stracisz konsole/karte, tracisz gry ;/
 

Polecam pudełka  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem jedyna chronologia w Zeldach to Ocarina of Time --> Majoras Mask i Link to the Past --> Link between Worlds. Reszte mozna ogrywac w dowolnej kolejnosci. Na 3DS wyszedl OOT, Majoras za miesiac, Link Between Worlds i chyba tyle narazie.

 

Jeszcze lista gier wydanych cyfrowo z serii Zelda na 3DS Virtual Console

 

http://zelda.wikia.com/wiki/Nintendo_3DS

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Velus, nie bluźnij. Każda częśc zeldy ma swoje miejsce w oficjalnej chronologii. Ale jeśli chodzi o takie prawdziwe powiązania między cześciami to masz:

 

Minish Cap - Four Swords

Ocarina of Time - Majora's Mask - Twilight Princess(choć to są tylko domniemania w sumie to nie domniemania, w Hyrule Historia jest wzmianka o tym, że "rycerz" który uczy ówczesnego Linka nowych ataków to faktycznie the Hero of Time - Link z OoT i MM))

 

Link to The past - Oracle of Ages/Seasons - link's awakening (to ten sam Link ciągle). po tym sequel LtTP mający miejsce 100 lat później - A Link Between Worlds

 

Wind Waker - Phantom Hourglass (ten sam Link) - Spirit Tracks (dziejący się dużo później, w New Hyrule)

 

no i oczywiście Zelda - Zelda II

 

Chociaż tak naprawdę w każdą część możesz grać bez potrzeby grania we wcześniejszą część "chronologii" - taki urok tej serii

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i mam zagwostkę lekko "bananową", od roku jestem posiadaczem 3dsa xl a te gnidy wywaliły z new 3dsem... poza xenoblade w które gram na wii u (god bless wsteczna kompatybilność!) spodziewacie się że zaczną wychodzić następne tytuły tylko na ten sprzęt?? Druga gałka przynajmniej na zdjęciach i filmach wygląda jak śmiech na sali (chyba lepiej kupić przystawkę) i jakaś jednorazówka. 900 zł to nie jest wielki pieniądz ale jakos mam opory do kupna lekko zliftingowanego modelu?? 

 

ps. limitki z majory/ monster huntera oraz kolor cegiełki wyglądają mega tandetnie moim zdaniem...  "yebane" nintendo, zawsze z czymś wyskoczą:P 

Odnośnik do komentarza

Mi sie podobaja, zwlaszcza limitka Zeldy. Wygladaja super. Dobrze ze nintendo wypuszcza new 3ds to standardowy to troche kapiszon, ale fakt ze rzadziej sie kompa upgraduje niz ostatnio zmienia konsolki.

 

Jak masz 3ds XL i np nie zalezy Ci na zadnej limitce to po co ten pospiech? Za rok sobie kup albo jak wyjda konkretne tytuly eksluzywnie dla new 3ds. Jak zalezy Ci na limitce to masz dylemat, bo pewnie poznikaja z rynku i bedzie trzeba bulic 2x tyle niz sa warte na ebayach. Ale jak nie masz parcia na limitki to sie wstrzymaj, nic nie tracisz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem mam jakąś tendencję do kupowania jak debil wszystkiego jak leci na premierę i w tym cały problem (aka frajerstwo wiem ;) ), w sumie fakt jeżeli więcej tytułów "ekskluzywnie" nie wychodzi (a xenoblade mi lata na 3dsa ;) ) nie widać sensu w zmianie sprzętu... Danke za radę, mam nadzieję że skorzystam, ps. czyli nie wiadomo nic o jakiś innych tytułach co maja się only na new 3ds pojawić??

 

 

ps. bravely second mam nadzieję że zamiecie mnie tak samo jak jedynka! 

Odnośnik do komentarza

 

ps. bravely second mam nadzieję że zamiecie mnie tak samo jak jedynka! 

 

Ja niestety sie rozczarowalem ze kompozytorem do dwójki nie bedzie juz REVO. Posluchalem troche soundtracka i meh...to juz nie to samo, bedzie raczej przecietniak, ale mam nadzieje ze sie myle. Gra bedzie naprawde SPORO musiala nadrobic fabula albo gameplayem jezeli ma zabraknac wspanialej muzy z BD 1, chcac chociaz zblizyc sie do poprzedniczki. Przynajmniej w moich oczach.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...