Skocz do zawartości

BlazBlue Continuum Shift - wersja konsolowa


dżar

Rekomendowane odpowiedzi

A xboxa masz zbanowanego bo go przerobiles a PS3 do niedawna sie nie dalo :-) To normalne podejscie w Polsce co pokazuja nawet statystyki sprzedazy gier multiplatformowych. Z reguly sprzedaja sie najlepiej na PS3, potem XBOX ktory ma z polowie mniej a na koncu PC na ktorego sie sprzedaje jakas 1/5 tego co na xboxa jak nie gorzej.

Odnośnik do komentarza

A xboxa masz zbanowanego bo go przerobiles a PS3 do niedawna sie nie dalo :-) To normalne podejscie w Polsce co pokazuja nawet statystyki sprzedazy gier multiplatformowych. Z reguly sprzedaja sie najlepiej na PS3, potem XBOX ktory ma z polowie mniej a na koncu PC na ktorego sie sprzedaje jakas 1/5 tego co na xboxa jak nie gorzej.

 

 

Tzn powiem tak, grałem na xie dopóki nie dostałem bana. Dostałem bana to kupiłem ps3 i gram na nim tylko exclusivy albo gry multi jak bb czy bc2 np. Jailbreakować PS3 nie mam zamiaru, bezsens w mojej sytuacji.

 

Swoją drogą wersja PS3 bb jest póki co superior-z xem były takie jaja z dlc,że dajcie spokój, ile tego valka wreszcie opóźnili? Półtora miecha?

Odnośnik do komentarza

A xboxa masz zbanowanego bo go przerobiles a PS3 do niedawna sie nie dalo :-) To normalne podejscie w Polsce co pokazuja nawet statystyki sprzedazy gier multiplatformowych. Z reguly sprzedaja sie najlepiej na PS3, potem XBOX ktory ma z polowie mniej a na koncu PC na ktorego sie sprzedaje jakas 1/5 tego co na xboxa jak nie gorzej.

 

Tak akurat to gier na pieca w Polsce sprzedaje sie wiecej niz x360+ps3 razem wziete ;)

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8673134,45_tysiecy_Call_of_Duty_Black_Ops_w_tydzien.html

 

 

 

Mam pytanie czy jak sie kupuje BB:CS to w kazdej z nich jest kod DLC na Makoto czy to tylko jakas promocja w jednym ze sklepow byla ?

Odnośnik do komentarza

Gra z DLC do Makoto, to była promocja.

 

Już dawno żadna gra tak mnie nie wciągnęła, chellenge odstraszają, ale wciągają jak narkotyk. Po kilku godzinach odkładasz pada, mówisz sobie "pier**** to", a po 5 minutach już zaczynach o nich myśleć. Masa rzeczy do roboty.

 

 

No widzisz, miło będzie w roomach nową twarz widzieć :thumbsup: Dodam Cię potem do friendsów, wypadałoby popykać czasem.

 

Kogo mainujesz btw?

Odnośnik do komentarza

@Michaelius Wiesz, to wyniki COD ktore mnie nie dziwia bo to FPS w ktorego czesc ludzi woli grac na myszce. Pamietam wyniki GTA4 i tak byly spore dysproporcje. A jesli chodzi np o wyniki Empiku itp to od jakiegos czasu, miesiac w miesiac wiekszosc gier sprzedaje sie na konsole.

 

@Tyranio A ja chcialem grac Tsubaki i okazalo sie ze jest na koncu listy Tierow :) Niema co :) Czy jest szansa na patcha ktory dostosujedo BB:CS2 z Automatow?

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Saku dzisiaj skopał mi dupę, ale fajnie się grało, nawet chyba raz wygrałem. Jak zacznę wykożystywać sytuacje, które wypracowałem to będzie lepiej i jakieś comba się nauczę. Fajnie jak by jeszcze ktoś się przyłączył.

 

Puść mi msg na psnie jak gracie to chętnie dołącze-dawno nie trollowałem saku ; F

 

Ludzie to jednak są dziwni.... 5 razy pod rząd dostałem kolesia, który miał Tagera z PSR 150 i zamiast go brać to brał postacie, którymi nie umiał grać i po dwóch perfect meczach na końcu zrobił mi rage quita :E .... no bez jaj lolz

 

3/4 tagerów na necie jest tak słabych mimo psr,że daj spokój. Jedyne co robią to tylko srają 360 i 720 jak jest okazja(nawet kilku na beginnerze takich spotkałem)-ludzie nie wiedzą o co kaman i przegrywają.

 

Dołączyłem kiedyś do pokoju, 4 typów w tym 1 grający tagerem, psr 170 chyba, same winy, trafiam na niego. Mirror match, 2 perfecty moje. Koleś rage-quit. No kaman. No skill just busters.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...