Skocz do zawartości

BlazBlue Continuum Shift - wersja konsolowa


dżar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Dobra Panowie. W KKW wyszedł CS2 na psp więc zassałem, popatchowałem(a jak), odpaliłem i powiem tak.

 

Jest za(pipi)iście. Cała rozgrywka wydaje się taka....nie wiem jak to nazwać....lepsza. Wszystko jest płynniejsze, robienie combosów jest przyjemne, bursty w końcu są użyteczne. Ogólnie zretuszowano cały system i teraz jest naprawdę spoko. Oprócz tego wydaje mi się,że gra jest o wiele łatwiejsza w opanowaniu(challenge Hazki i Tejgera zrobiłem od ręki, Platinka max 3 próby i wychodziło wszystko-do tego na dpadzie od psp!) Czasem miałem problemy z łatwiejszymi kombinacjami na sticku a tu niespodzianka-wsio robię od ręki, dash/jump cancele, rapidy etc. Mimo to nie nazwałbym tej wersji casualową-jest kombinowanie jak by tu przywalić, nie jest to poziom kombinowania jak w gg ale jest coraz bliżej-widać,że uczą się na swoich błędach.

 

Jak ktoś ma psp to zassysać i testować, ja się już nie mogę doczekać wersji konsolowej a póki co na psp będe trenował.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Robił ktoś Score Attack? Nie sądziłem, że kiedyś zagram w bijatykę w której komputer będzie mnie zabijał :D

 

Hakumen jest generalnie pierd'olnięty, ale kilka razy udało mi się go zabić. Za to Hazama jest poza moim zasięgiem, raz wygrałem z nim 1 rundę i tyle.

 

Gra ktoś jeszcze w tę grę online? Chętnie zagram.

 

Grasz na ps3 czy na czym? :) Jeśli na ps3 to ja jestem chętny zawsze na walkę ^^

Odnośnik do komentarza

Ciężko dać mi rady do score attack... zwłaszcza dla kogoś kto gra Ragną, gdyż tę postać nie tknąłem ani razu od czasów CT :D

 

Sam Tagerem szedłem na sposób tak od cheatamana, z tym to wszystko na blok i tylko chwyty i dalej w combosy, bo śmierdziel lubi walić te DD counter co pół paska energii zrzera :D. Hazama to joke, Ragna na countery, a Rachel była jeszcze słabsza niż Hazama i wziąłem ją prawie na perfecta rofl.

 

Tak naprawdę to tylko Cheataman jest wkurzający, i ragna bo potrafią zjechać cały pasek w kilku ciosach....

 

 

 

no i nie powiem, 720 ma swój urok ;p

Odnośnik do komentarza

Ja gram Lambdą, bardziej uczę się nią grać.

 

Rozumiem, że cheatmen to Hakumen. No właśnie ja Hakumena już 3 razy zrobiłem jak przymierzałem się do score attack, a Hazamy nie dam rady, fruwa po całym ekranie, przykleja się do mnie, a w zwarciu nie wiem co w tej grze mam zrobić :D

 

Ponoć właśnie najłatwiej jest zrobić SA grając Tagerem, ale ja klockami nie cierpię grać...

Odnośnik do komentarza

Ja gram Lambdą, bardziej uczę się nią grać.

 

Rozumiem, że cheatmen to Hakumen. No właśnie ja Hakumena już 3 razy zrobiłem jak przymierzałem się do score attack, a Hazamy nie dam rady, fruwa po całym ekranie, przykleja się do mnie, a w zwarciu nie wiem co w tej grze mam zrobić :D

 

Ponoć właśnie najłatwiej jest zrobić SA grając Tagerem, ale ja klockami nie cierpię grać...

 

Nie wiem czy nadal to działa(patche niby były) ale AI Hazamy reagowało na każdy atak twój, innymi słowy stoisz na 2 końcu areny, walisz 5a, a Hazama odpala Jesus Kicka-jak się ogarnie to jest jokiem.

 

btw: zrobiłbym combo movie z hazamą ale nie wiem jak nagrywać z psp xD (tzn wiem,ale nie dość,że mam 3k to jeszcze Hena więc nie ma opcji na pluginy)

Odnośnik do komentarza

W zasadzie Ragną dojść do Hakumana jest EASY o ile Tager mnie nie za##bie rzutami;p Z Haku jest już problem bo próbuję atakować dziko a ten skubaniec mnie kontruje srogo;( W sumie Tagerem bym spróbował bo też mi się nim fajnie gra:)

 

Bo ai cheatuje, jeśli wykrywa input od ciebie to od razu kontruje, to samo robi bossowy ragna w cs2 tyle,że INFERNAL DIVIDER-zaczyna go robić zawsze wtedy kiedy ty robisz jakikolwiek input i jesteś w jego zasięgu więc ZAWSZE trafia, po czym dobija combem za 4k. Przeszedłem Hazamą ale na pałę bo cały czas 214D,B robiłem xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...