Skocz do zawartości

BlazBlue Continuum Shift - wersja konsolowa


dżar

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie, jak tylko odpalilem gre sciagnal mi sie patch 1.01. Rozumiem, ze to NIE TEN PATCH BALANSUJACY? Mimo wszystko, byl calkiem spory, chyba 95mb.

 

P.S. Wy macie te bonusowe postacie?

 

Neee patch balansujący prawdopodobnie pojawi się wraz z wyjściem Magical Loli(trzecia postać dlc jakby co)-to zwykły updejt był.

 

Postacie mamy jasne, Makoto Majaja(bo ma jaja) i Valk(bo fajny jest)

 

Nie chce grać Hazama, bo jest dobry, nawet o tym nie wiedziałem. Pasuje mi koleś pod każdym względem.

Jak ktoś się rozglądał to mógł trafić na zavvi, tam BB CS chodził po 17 funtów, niestety wszystko wyprzedane.

 

Nie o to kaman.

 

Do tej pory Hazama miał 1 sensowne pod względem damage combo i jakiś milion sposobów by je zacząć, po patchu ma nadal 1 combo ale sposobów dobrych narazie się nie doszukali ; F

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam postaci dodatkowych i nie kupie ich poki nie wyjda w jakims pack'u albo w ogole po prostu ich nie kupie...sie zobaczy. Co do patchu rebalansującego to po nim kilka postaci straci swoje aktualne kombosy...chocby Litchi...troche slabo bo ona wcale latwych to ich nie ma...mogliby je jakos oslabic ale nie zmieniac kompletnie wlasciwie. W ogole Arcsys ma troche dziwne podejscie do pojecia "balansowania" moim zdaniem.

Edytowane przez Bellevar
Odnośnik do komentarza

W kazdym razie, ty tez czekales na to. Kup w koncy PS3 to bedziesz za free mial granie w sieci i pogramy w COKOLWIEK.

Ja pitolę, Stasiu. Przecież na ps3 nie ma ciekawych gier, a multiplatformy ssą pałkę (jeszcze pamietam ten nieszczęsny Assassin's Creed). Poza tym xbl->psn. Ja dzis schowałem xa do szafy na kolejny rok bo kupiłem dodatek do wowa. ggpo.

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie, jak mogą robić takie zmiany, jak to wpłynie na chellenge?

 

 

Balans o którym mówię narazie pokazał się jako wersja arcade(continnum shift II), która ma być przerzucona również na konsole-kiedy? Tego nikt nie wie, chodzą słuchy,że najpóźniej będzie to miało miejsce wiosną.

 

 

Co do patchu rebalansującego to po nim kilka postaci straci swoje aktualne kombosy...chocby Litchi...troche slabo bo ona wcale latwych to ich nie ma...mogliby je jakos oslabic ale nie zmieniac kompletnie wlasciwie. W ogole Arcsys ma troche dziwne podejscie do pojecia "balansowania" moim zdaniem.

 

 

Duuuuuuudeeeeeeeeee

 

 

No na litość boską, Litchi należy się nerf jak cholera-trafisz czymkolwiek, z jakiejkolwiek odległości i walisz kąbo za 5k? W rogu nawet więcej bo lajczi dostaje wtedy orgazmu? Zrobili bardzo dobrze,że wyrąbali ten jej bullshit-ona jest aktualnie >S tierem. Należy się jej.

 

Ciesz się,że nie grasz Ragną, ten to już nawet nie wie jak zrobić combo.

 

Ogólnie za mocne postacie znerfili(Ragna, Hazama, Bang, Litchi, Arakune) a słabe wzmocnili(Rachel, Tsubaki) i wszyscy są mniej więcej w tej samej klasie narazie(oprócz Tagera sadfdaafdafads, whatever i tak ludzi rżne jak chce). Mi się zmiany podobają.

Odnośnik do komentarza

Challenge postaci premium wpływają na trofeum 100+ challenges, takie małe info. Akurat skończyłem challenge Makoto i Vala bo były łatwe, no i wpadło gdy na liście pokazuje mi 55% wszystkich...

 

Co do nerfa na Litchi to się zgadzam, ona musi takiego dostać, to samo Banginator.... xD

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Challenge postaci premium wpływają na trofeum 100+ challenges, takie małe info. Akurat skończyłem challenge Makoto i Vala bo były łatwe, no i wpadło gdy na liście pokazuje mi 55% wszystkich...

 

Co do nerfa na Litchi to się zgadzam, ona musi takiego dostać, to samo Banginator.... xD

 

 

huahua ja jestem tępy i nigdy tych 50% challenge nie zrobię, nie chce mi się.

 

Ty to się ciesz, Noelka jest aktualnie A+/S- tierem w CS2, wstępna lista wg japońców po 3 dniach wygląda tak:

 

S(God Like): Arakune ((pipi) drugiego Eddiego z niego zrobili tymi rzekomymi "nerfami", powaga-loopy i combo na 100% curse bez problemu robi)

A(Strong): Makoto, Noel, Tsubaki, Valkenhayn

B(So-so): Ragna, Jin, Tager, Hakumen, Rachel, Hazama, Litchi, Lambda, Taokaka, Carl

C(hmm): Platinum, Bang, Mu

Odnośnik do komentarza

Challenge postaci premium wpływają na trofeum 100+ challenges, takie małe info. Akurat skończyłem challenge Makoto i Vala bo były łatwe, no i wpadło gdy na liście pokazuje mi 55% wszystkich...

 

Co do nerfa na Litchi to się zgadzam, ona musi takiego dostać, to samo Banginator.... xD

 

 

huahua ja jestem tępy i nigdy tych 50% challenge nie zrobię, nie chce mi się.

 

Ty to się ciesz, Noelka jest aktualnie A+/S- tierem w CS2, wstępna lista wg japońców po 3 dniach wygląda tak:

 

S(God Like): Arakune ((pipi) drugiego Eddiego z niego zrobili tymi rzekomymi "nerfami", powaga-loopy i combo na 100% curse bez problemu robi)

A(Strong): Makoto, Noel, Tsubaki, Valkenhayn

B(So-so): Ragna, Jin, Tager, Hakumen, Rachel, Hazama, Litchi, Lambda, Taokaka, Carl

C(hmm): Platinum, Bang, Mu

 

Dopiero teraz to zauważyłem...ehh....i o to właśnie mi chodzi z jakimś zwichrowanym pojęciem słowa "balans" przez panów z ArcSys...

Odnośnik do komentarza

Maja pojencie o balansie jak panowie z konami przez ladne pare lat :) W jednej czesci PESa strzaly z 40 metro za bardzo siedzialy, to w nastepnej nie mozna bylo strzelic w ogole takiego gola :) Coz, porazka. Warto moze troszke wzbogacic sam system ktory bedzie niwelowal roznice miedzy postaciami i wywalac rzeczy z oczywistych wzgledow przerabane jak w GG dustloopy czy inne tego pokroje paskudztwa. Mogli by tez GG w koncu wydac, moze byc w dystrybucji cyfrowej nawet bez poprawionej grafy, nikt nie bedzie marudzil. Niech tylko bedzie taki online jak w tej serii to bedzie super.

Odnośnik do komentarza

Maja pojencie o balansie jak panowie z konami przez ladne pare lat :) W jednej czesci PESa strzaly z 40 metro za bardzo siedzialy, to w nastepnej nie mozna bylo strzelic w ogole takiego gola :) Coz, porazka. Warto moze troszke wzbogacic sam system ktory bedzie niwelowal roznice miedzy postaciami i wywalac rzeczy z oczywistych wzgledow przerabane jak w GG dustloopy czy inne tego pokroje paskudztwa. Mogli by tez GG w koncu wydac, moze byc w dystrybucji cyfrowej nawet bez poprawionej grafy, nikt nie bedzie marudzil. Niech tylko bedzie taki online jak w tej serii to bedzie super.

 

 

To ty nie wiesz? Pytali się kiedyś tam w jakiejś ankiecie ad gg to 90% ludzi,że GG jest ZBYT HARDCORE, pozostałe 10% to fani gg właśnie.

 

Taki rynek, jak coś nie jest casualowe to się nie sprzeda-kolejne gg będzie dokładnie takie samo jak bb tylko roster będzie naturalnie inny.

 

Ad tier listy to oglądam sobie właśnie na nico footage z turniejów CSII i powiem tak, makoto jest prawie tak poj.ebana jak arak.

 

 

Platinum ma być bogiem, inaczej sie obraże. :[

 

Popieram! Ja chcę już trollować ludzi moją fuksjową loli z trzema osobowościami i jednorożcem! :potter:

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...