Skocz do zawartości

do zgredów-mam nadzieje że prowadzicie statsy


hamaman76

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, jeśli o mnie chodzi to jest to dla mnie czynnik czysto losowy :). Wszak w dziale PS3 mamy rozległy temat odnośnie składek na gry z PSN gdzie posty sypią się hurtowo, z kolei w dziale Xbox jest obfity temat odnośnie padniętych konsol (na szczęście postuje się tam coraz rzadziej :) ).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdyby statystyka nic nie znaczyła to nie oglądałbyś w telewizji tandetnych reklam o proszku do prania tylko promocję amitnych projektów. Taki np. Ściera trzyma tan bajzel w ryzach bo wie że tak właśnie jest. Nie bez powodu powstają tematy "co byście chcieli w nowym poradniku"-co jest oczywiście wyjściem na przeciw indywidualnemu odbiorcy i za to cenimy PSX i zgredów. Jak chcesz owijania w bawełnę to włącz jakikolwiek kanał tv.

 

Ale co ma piernik do wiatraka? Forum tworzą ludzie, nie Ściera. Trudno to zresztą nazwać statystyką bo wchodzę na inne forum i jest sytuacja odwrotna. Jak chcesz się bawić w statystykę to nie bierz pod uwagę szczątkowych danych. Jak już to liczba kliknięć w dany dział by była lepszą daną. Liczba tematów nic nie znaczy.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...