Skocz do zawartości

do zgredów-mam nadzieje że prowadzicie statsy


hamaman76

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko moje spostrzeżenie i na pewno po zrobieniu zestawień da się to wytłumaczyć. Na forum tematy i odpowiedzi związane z platformą Microsoft i Sony w chwili w której piszę:

 

 

Microsoft: 1407 tematów 68037 odpowiedzi

Sony: 956 tematów 92536 odpowiedzi

 

W żadnym przypadku nie chciałbym tego komentować ale gdybyście coś ta ten temat naskrobali to jestem ciekawy waszej opinii...

 

 

 

hamaman76.png

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam policzyłeś wszystkie posty i tematy? I drugie pytanie, czy wziąłeś dzisiaj leki?

 

 

hehe-a jak wchodzisz na główną stronę forum to widzisz tylko literki czy czasami też cyferki-"bez żeluzji":rolleyes:

 

 

hamaman76.png

Okej, anuluję pierwsze pytanie. W takim razie zostaje tylko drugie.

 

[

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Portal ppe.pl ruszył. ekipa ma pełne ręce roboty, do tego jeszcze czasopismo i na pewno nie mają co robić tylko, pisać na temat teorii odnośnie liczby postów na forum, która zapewne nic nie znaczy.

 

 

Gdyby statystyka nic nie znaczyła to nie oglądałbyś w telewizji tandetnych reklam o proszku do prania tylko promocję amitnych projektów. Taki np. Ściera trzyma tan bajzel w ryzach bo wie że tak właśnie jest. Nie bez powodu powstają tematy "co byście chcieli w nowym poradniku"-co jest oczywiście wyjściem na przeciw indywidualnemu odbiorcy i za to cenimy PSX i zgredów. Jak chcesz owijania w bawełnę to włącz jakikolwiek kanał tv.

 

hamaman76.png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...