Skocz do zawartości

Prince Of Persia: The Forgotten Sands


Gość Kyo

Poziomt trudności pucharów.  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Prince Of Persia: The Forgotten Sands?

    • Bardzo łatwe
      3
    • Łatwe
      5
    • Średnie
      1
    • Trudne
      0
    • Bardzo trudne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

008688-01.jpg

 

Pucharki ukryte: 5 - kolory nieznane.

 

Brąz: bronze.gif

 

Memories of Azad

Reach the thick of the battle.

 

A Warm Welcome

Catch up to Malik.

 

Power Boost

Find and break a sarcophagus.

 

Anger Management

Break 100 vases and sarcophagi.

 

Sand Nemesis

Kill 50 enemes in a row without being hit and without using upgrade powers or the Power of Time.

 

And King of Blades

Kill 500 enemies with the sword.

 

Acrobat

Jump on enemies 30 times in a row without falling or using the Power of Time.

 

Like Dominoes

Knock down 5 enemies with one kick.

 

Floors are for losers

Wall run for a total of 1/2 mile (805 meters).

 

Death from Above

Finish off 10 enemies in a row using only the Aerial Slash.

 

And stay down!

Use the finishing lunge 20 times.

 

Air Time

Perform 20 Aerial Slash attacks.

 

David and Goliath

Finish 5 titans with the Aerial Slash.

 

Attack from all angles

Knock down 15 enemies using the aerial kick.

 

Swift as the Wind

Defeat 30 enemies using the Power of Flight.

 

Big Finish

Defeat an enemy by doing a power attack in the fifth ht in a combo.

 

Ding! Level Up!

Purchase your first upgrade.

 

Close Call

Save the Prince's life by using the Power of Time.

 

Not how it Happened

Use the Power of Time 20 times.

 

Prince of Fire

Defeat 50 enemies using the Flame Trail.

 

Prince of Earth

Defeat 50 enemies using the Stone Armor.

 

Prince of Water

Defeat 50 enemies using the Ice Blast.

 

Prince of Wind

Defeat 50 enemies using the Whirlwind.

 

 

Srebro: silver.gif

 

Solomon's Army

Release Solomon's Army.

 

Just us and them

Close the fortress gates.

 

Eye of hte Storm

Reach the final fight.

 

Prince of Tides

Complete the Enemy Tides Challenge.

 

Stay Dry

Move on solidified water for 1 minute without using the Power of Time.

 

Untouchable

Defeat Ratash in the Throne Room without taking any damage.

 

Invincible

Finish the final battle against Ratash without taking any damage.

 

This is Persia!

Kick 20 enemies off of ledges.

 

Elemental Control

Upgrade one power to level 4.

 

 

Złoto: gold.gif

 

Not what it looks like

Defeat Ratash.

 

Got Walkthrough?

Find and break every sarcophagus.

 

Completist

Purchase every item in the upgrade menu.

 

 

Platyna: platinum.png:dance:

 

Sand Master

Unlock all other trophies.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Zrobił ktoś skakanie po łbach 30 razy z rzędu? Przeglądałem już te jutuby, sruby, walkthrough'y i nijak nie mogę dobić trzydziestki. Drań potrafi mi zeskoczyć na ziemie obok stworka, na którego skierowałem kierunek podczas skoku. Jakiś haczyk jest na to czy ten system kolizji jest tak sp*y? :(

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Zrobił ktoś skakanie po łbach 30 razy z rzędu? Przeglądałem już te jutuby, sruby, walkthrough'y i nijak nie mogę dobić trzydziestki. Drań potrafi mi zeskoczyć na ziemie obok stworka, na którego skierowałem kierunek podczas skoku. Jakiś haczyk jest na to czy ten system kolizji jest tak sp*y? :(

 

mi się udało ale miałem taki problem jak Ty .No iluś tam próbach się jednak udało.Nie pytaj gdzie bo to dawno było i nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza

ja platyne zrobiłem w jedną noc. ktoś nie wierzy to niech se sprawdzi. najłatwiejsza platyna jką zdobyłem. skakanie po łbach robi się jakoś na początku gdy idzie na nas masa piaskowców- nie wymaga to żadnych umiejętności. ładować opłaca się tylko earth shielda oraz manę- reszta jest niepotrzebna.

Odnośnik do komentarza

Umiejętności nie, szczęścia, tak? Eee to nie chce mi się.

 

@Sylvan Wielki

Bossowie bez utraty życia są banalni. Easy + Earth lv4. :P Ale można zrobić to też bez cudowania...

 

Wpadła platyna. Aby sobie ułatwić z tymi głowami, należy robić to tylko w miejscu gdzie kamera trzyma rzut izometryczny (dlatego, ażeby było widać całą hołotę) i przed każdym skokiem puszczać przyciski, aby przy ponownym znów je wcisnąć skok+kierunek. Znacznie ułatwia sprawę. Przeskakujemy poruszając się okręgami, że tak się wyrażę.

 

Tak czy siak, debilne trofeum...

Edytowane przez Old_Kyo
Połączono posty :P
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja zrobiłem to w momencie jak pierwszy raz spotykamy koleżkę, co przyzywa spod ziemi kościotrupy z mieczami. Jest to w miejscówce, w kanałach. Cały czas ich ubijałem, a on ciągle tworzył nowych, po 4, czy 5 naraz. Są to podstawowi przeciwnicy, więc są najłatwiejsi. W kilku miejscach póżniej też spotykamy tego gościa co wydobywa spod ziemi kościotrupy, więc można to zrobić tez później, albo pod koniec gry jak mamy miecz, co zabija jednym uderzeniem wszystkich przeciwników.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Brakujące dzbany u mnie: "masz poradnik" (zrobi się przy kolejnym podejściu), "nietykalny" (kilka prób i powinno się udać), i jeszcze jedno, ukryte....

W liście zdobyczy jest pomiędzy "niezwyciężony", a "i nie wstawać".

 

Pytanie - jaka to zdobycz O_o

Wirtualny +, i dwie dziewice za poprawna odpowiedź.

 

To jest trophy "Our little secret"

 

Po prostu zacznij grę na normalu i zmień poziom na easy ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Brakujące dzbany u mnie: "masz poradnik" (zrobi się przy kolejnym podejściu), "nietykalny" (kilka prób i powinno się udać), i jeszcze jedno, ukryte....

W liście zdobyczy jest pomiędzy "niezwyciężony", a "i nie wstawać".

 

Pytanie - jaka to zdobycz O_o

Wirtualny +, i dwie dziewice za poprawna odpowiedź.

 

To jest trophy "Our little secret"

 

Po prostu zacznij grę na normalu i zmień poziom na easy ;]

+ już na koncie, a dziewice szepcą mi na ucho, byś czekał nań za ok 40 min. Miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

właśnie zrobiłem mega błąd ws. jednego z sarkofagow. przeszedłem za szybko przez jedne drzwi i ominalem go. jorgnalem się w chwili jak drzwi się zatrzasnely. mam pytanie o błąd trofika związanego ze zbieraniem sarkofagow - zdarzył się Wam może pozytywny błąd, ze nie mając kompletu trofik wpadł? czytałem w poradniku, ze gość miał 19/21 i trofik się pojawił. ktoś potwierdza, czy mam płakać?

 

wszystko idzie piękne, gra bardzo przyjemna, a o platynie nawet nie trzeba myśleć specjalnie. a tutaj tuż przed końcem nagle taki smród :(

Odnośnik do komentarza

no i sam sobie musiałem odpowiedzieć... ;) może komuś się przyda.

 

trzeba odpalic new game i trofik odblokuje się po znalezieniu tego sarkofagu, który pominelismy. prawdopodobnie nie trzeba zbierać tych, które zebraliśmy w pierwszym ng. w moim wypadku brakwalo sarkofagu nr 16 (chyba najczęściej pokonany). jak tylko do niego dotarłem odblokowalo mi się trofeum.

 

zrobienie gry na easy, żeby złapać sarkofag (lub inne brakujące trofea) to bardzo łatwa i szybka sprawa. gra się błyskawicznie, więc jeśli nie udało się wam wbić platyny w pierwszym podejściu to poswieccie te 3-4h bo nawet ten szybki bieg przez zamek jest bardzo przyjemny.

 

ta gra jest dla mnie zaskoczeniem roku :)

Odnośnik do komentarza

no i sam sobie musiałem odpowiedzieć... ;) może komuś się przyda.

 

trzeba odpalic new game i trofik odblokuje się po znalezieniu tego sarkofagu, który pominelismy. prawdopodobnie nie trzeba zbierać tych, które zebraliśmy w pierwszym ng. w moim wypadku brakwalo sarkofagu nr 16 (chyba najczęściej pokonany). jak tylko do niego dotarłem odblokowalo mi się trofeum.

 

zrobienie gry na easy, żeby złapać sarkofag (lub inne brakujące trofea) to bardzo łatwa i szybka sprawa. gra się błyskawicznie, więc jeśli nie udało się wam wbić platyny w pierwszym podejściu to poswieccie te 3-4h bo nawet ten szybki bieg przez zamek jest bardzo przyjemny.

 

ta gra jest dla mnie zaskoczeniem roku :)

Bankowo nie trzeba zbierać reszty, wystarczy tylko ten, który omineło się przy poprzednim przechodzeniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...