Jump to content

Nieoficjalny turniej ssf4 w 3-city


Recommended Posts

Forumowicze zainteresowani na dziś dzień to:

 

-Pitrex

-Hamtaro

-=pit=

- Salwador

- Mefisto

- RudiAG

 

Ludzie zainteresowani proszę pisać: wtorki-piątki w godzinach 16.00 - 20.30. w tym czasie jestem w kawiarence(na forum) i odpowiem na wszystkie pytania. W domu wolę sobie pograć:) jak coś psn-id: xzdunx tam też pytania jak również mini sparing w sf4 a od piątku w ssf4:) jestem tam dostępny zwykle w godzinach 23.00 - 04.00 pozdrawiam.

 

Pytanie do ludzi z 3 city oraz okolic, w związku z premierą super street fighter 4 mam zamiar, jak to było po premierze sf4, zrobić nieoficjalny turniej na największego twardziela w trójmieście, rok temu zjawiło się 20 osób i było całkiem sympatycznie, wpisowy darmowy, a sama gra to czysty fun + poznanie ekip konsolowych no i oczywiście byciem rozpoznawalnym jako the beściak 3-city. Oficjalną datę szykuję po 30 (z wiadomych względów-premiera ssf4 a i jak dobrze pójdzie zakupuje kolejne arcade sticki) wtedy też podam adres, regulamin. Wiadomo że będzie 6 ps3(do następnego tygodnia może wzrosnąć do sztuk 8 ), wiadomo 6 kopi gry i dla każdego pad:P:P:P.

Dzwoniłem już do poprzednich uczestników, wszyscy są chętni.

 

Najważniejsze pytanie- czy ktokolwiek jest zainteresowany??

 

Po samym turnieju, dla zainteresowanych wyjazd do sopotu i ekipowe zapijanie do rana:)(oczywiście mowa o uczestnikach 18+), zarezerwuje się wtedy jakiś stolik i zabawa do ostatniego trupa.

 

Zaznaczam turniej jest darmowy(ale nagród poza dyplomem i respectem też brak:P). Jeżeli frekwencja okaże się zadowalająca co jakiś czas będą organizowane turnieje z nagrodami itp.

 

W przyszłości też planuje inne turnieje; tekken6, soul callibur4, wipeout hd/fury, wszystko zależy od waszej frekwencji, chwilowo jest ssf4 ponieważ sam jestem jego fanem:) pozdrawiam i czekam na waszą reakcję.

 

Sam turniej odbędzie się w Gdyni. Ma on na celu głównie pokazanie umiejętności, poznanie nowych ludzi siedzących w konsolowym świadku oraz (przede wszystkim) dobrą zabawę.

 

 

 

NAJNOWSZE INFO

 

1) Nintuś z czego mi wiadomo podniesie 2 xy360(więc 4 ps3 + 2 x360 rokuje dość dobrze), tak więc jak ktoś ma arcade sticka do x360 nie krepować się tylko przynosić:)

2) "gala" odbędzie się 10.07.2010(godzina na początku nastepnego tygodnia.)

3) jeszcze nie wiadomo ale jak dobrze pójdzie jakieś nagrody mogą być jednak przewidziane(to sie jeszcze okaże)

4) prośba do chcących wpaść i posiadających swoje kopie gry(osobiście mam 2 + 1 ma znajomy)brakuje jednej sztuki do ps3, odnośnie xa dowiem się jak skontaktuje się z Mefistem czy jak przyniesie 2 konsole to razem z 2 egzemplazami

 

tyle newsów na dziś:) do zobaczenia i hadouuuuuuken!!! wam w twarz:P

Edited by xzdunx
Link to comment

O tym jeszcze myślę, najpierw muszę zobaczyć ile osób będzie chętnych, ja oraz 2 moich kumpli będziemy prowadzić i patrzeć na "czystość zagrywek:)" wiem z autopsji że starsi lubią straszyć tych o wiele młodszych:P. Tak samo po premierze zobaczymy jak będzie z równowagą postaci... Wiadomo że poprzednia część kulała w tej kategorii... Obadamy zobaczymy jak nic nie zmienią zastanawiam się nad zablokowaniem: setha, zangiefa i może hondy (wiadomo że ludzie online bardzo tanio nimi grali) ale capcom obiecał równowagę więc obada się w praniu...

Link to comment

Bardzo tanio? O co chodzi konkretnie? ;p Już prędzej Sagata czy Blankę bym tak określił. Zangiefa zbanować, on za bardzo kapi na rzuty.

 

 

 

A tak na poważnie, banowanie postaci to trochę poroniony pomysł. Zwłaszcza tych, które prawdopodobnie nie są nawet w pierwszej piątce najsilniejszych postaci w grze...

Link to comment

Oj sagat wcale nie jest taki kozak na mojego kena na przykład, a na rose kumpla wogóle nie ma bata:P a na blanke akurat nie trafiłem takiego co by "kozaczył". zangief, jak go w super nie osłabią, to trzeba zbanować reszte zobaczymy.

 

Dość ważne pytanie tutaj. Jak z czasem to zorganizować?? myślę że 14-20 starczy w zupełności a potem wypad do Sopotu. Co wy na to??

Edited by xzdunx
Link to comment

Hmm, to wszystko zależy od tego ile osób się zjawi i jakim systemem będziemy grać. Jeśli zjawi się te 40 osób i będziemy grać systemem grupy + DE dla 16 osób (czyli chyba najlepszym jaki może być w tym przypadku), to może to trochę potrwać...

 

Dalej nie dowiedziałem się, co miałeś na myśli mówiąc o taniej grze Hondą ;p Jakieś cheaterskie zagrywki czy coś?

Link to comment

Honda to chore spadanie dupskiem:P (nie mam gry przy sobie żeby napisać jak się jego zagrywki nazywały a sam nim nigdy nie grałem....) działa podobnie do zangief'owego tornada....

 

Kiedy było nas 20, rok temu wszystko trwało 4,5 godziny, wiadomo że poza turniejem potem grał każdy z każdym dla czystego funu i faktyczny czas oscylował w okolicach 8 godzin.... Po turnieju można wypić piwko(lub 2:P) w kawiarence.

 

Przed i w czasie jest zakaz spożywania:P, ludzie w tedy robią się agresywni:P:Pjak również chcą powtórek ponieważ"nie tak to wyszło jak miało:P"

Edited by xzdunx
Link to comment

head po nim oiho throw (najpierw przewrót potem dupsko;P o nim piszę:)) o żadnym specialu:P jeśli o hondę chodzi chyba nigdy nawet jednej walki nim nie zagrałem stąd jestem zielony jeżeli o tą postać chodzi... Wiem że ludzie grający hondą tym sposobem trafili na mnie w 95% przegrywałem, znajomi również.... Czyli sprawa podobna do grabów Zangiefa + tornad.

Jeżeli chodzi o moją sf postać to od 2 części(jeszcze na amigę) gram tylko Kenem, reszty nie ruszam....

 

a jeśli chodzi o system (mam kawiarenkę = możliwości), na potrzeby turniejowe został stworzony coś w stylu billboardu, gdzie moja narzeczona zapisywała ksywy oraz postępy danych zawodników (billboard w postaci tabelki na rzutniku, jednej ze ścian) stąd w trakcie zapisów potrzebuję ksyw... Po czym każdy miał przed sobą 3 walki po 2 rundy z każdym, punktowane- 3-0, 2-1 itp.

Pierwsze 2 miejsca punktowe = wielki finał w której toczona jest jedna 5 round'owa walka.

Przez to, że w tym roku liczę na więcej zawodników muszę ten system zmodernizować (jeszcze sam do końca nie wiem jak), jak również jestem otwarty na propozycje.

 

System ten na 20 osób sprawdził się wyśmienicie, nikt się nie nudził ponieważ chociaż nie wiem jak był słaby i tak zagrał tyle co wszyscy, 0 chaosu tylko czysty fun.

Edited by xzdunx
Link to comment

Bardzo elokwentnie i na temat....

 

Odnośnie banowania jest to tylko i wyłącznie wasza sprawa(ja i tak nie gram w turnieju tylko po nim dla zabawy), rok temu tego nie zrobiłem i pojawiały się pretensje na Zangiefa.... 2 postacie grały nim tanim sposobem i jeden był 1 a drugi 3, na miejscu drugim uklasował się mój kumpel grając Rose(świetna strategia walki)!! Stąd rozpatruje takie założenie zabronienia niektórych postaci ale wszystko okaże się po premierze ssf4(oraz tym czy obietnice Capcomu odnośnie zbalansowania postaci okażą się prawdziwe) więc może będzie można grać każdym.

Edited by xzdunx
Link to comment

No headbutt i oicho throw to też specjale ;p No ale nvm.

 

Skoro jesteś otwarty na propozycje, to ja proponuję DE, które jest modyfikacją systemu pucharowego, którym graliście ostatnio. To jest według mnie najbardziej uczciwy system (zaraz po lidze, ale taka przy wielu uczestnikach trwałaby zdecydowanie zbyt długo). Jeśli naprawdę zjawi się tak dużo osób, to można by wcześniej zrobić grupy.

Co do ilości walk, to najlepiej byłoby grać do dwóch wygranych walk po dwie rundy, w finałach do trzech wygranych walk.

Link to comment

Myślę że jak w następnym tygodniu zrobi się listę uczestników i zobaczy ile ostatecznie ich będzie, zrobimy albo twoja propozycję, lub coś z moim starym systemem pokombinujemy jeżeli osób będzie mniej niż się spodziewam.

 

Póki co zdeklarowało się z tobą i Pitrexem, 23 osoby + ja, z kumplem jako sędziowie+ narzeczona jako "techniczna:)"

 

Wiadomo że do przyszłego tygodnia sytuacja może ulec zmianie w jedną lub drugą stronę, a od poniedziałku po Gdyni rozkleję parę plakatów, które właśnie w tej chwili robię.

 

Właśnie się dowiedziałem że konsol będzie minimum 6 (1 dodatkowa od sąsiada i jeszcze jedna od znajomego) więc damy radę z ilością osób. Jeżeli konsol będzie więcej nie wiem skąd wziąć więcej kopi gry....) a wiadomo że ja nic z tego nie mam a dopłacać średnio mi się uśmiecha...

 

Co do imprezy po turnieju, wszyscy znają Sopockie realia. Nie przychodzić w bluzach z kapturem, glanach itp bo mogą nie wpuścić:) i byłaby lipa:) oraz aby uniknąć nie potrzebnych pytań- ja tylko rezerwuję stolik w jakiejś knajpie, nie liczyć na darmowy alkohol (w kierunku potencjalnych sępów:P)

Edited by xzdunx
Link to comment

Co do twojego poprzedniego posta, to to, że ktoś nie jest w stanie poradzić sobie ze sposobem gry przeciwnika, nie oznacza od razu, że jego postać należy zbanować. Poza tym co to był za problem, żeby osoby narzekające na Zangiefa same go wybrały i też używały tych "tanich" rzeczy? ;]

 

Jeżeli konsol będzie więcej nie wiem skąd wziąć więcej kopi gry....) a wiadomo że ja nic z tego nie mam a dopłacać średnio mi się uśmiecha...

Ja mogę wziąć ze sobą swoją kopię gry, jeśli Apolon będzie się wybierał to też pewnie mógłby zabrać.

Nie przychodzić w bluzach z kapturem

Lol, to w co ja mam się ubrać? : P Mnie tam jak narazie wszędzie wpuszczają w mojej zaje.bistej elo-białej bluzie.

Link to comment

Czy będzie to kopia ssf4?? sf4 raczej odpada w tym wypadku....

 

 

A odnośnie bluzy, glanów, itp tylko uczulam że knajpa spoko ale jak chce się wejść pózniej żeby gdzieś potańczyć różnie bywa... mam siostrę w wieku 18 lat i jak gdzieś wychodzi ze swoimi znajomymi(aka bluzy z kapturami) zawsze mi mówi że różnie bywa:P. W sumie sam jeszcze 2 lata temu miałem problem przez dready do pasa(już ścięte) oraz sporą ilość tatuaży(lato= krótki rękawek, spodenki). Wszystko zależy od klubu, a cholera wie gdzie nas w pijackim amoku poniesie:P

 

Odnośnie Zangiefa, tylko dostałem propozycje od wcześniejszych uczestników nic więcej. Myślę że i tak nikt setha nie wybierze więc dla mnie tam rybka jak w ostateczności będzie to wyglądało. Ludzie którzy narzekają na Zangiefa uważają że wybranie go = lamerstwo więc i tak go nie wybiorą:)

Edited by xzdunx
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.