Skocz do zawartości

Nieoficjalny turniej ssf4 w 3-city


xzdunx

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszło dla funu 3 fighterów, najpierw 2 znajomych od dawna (ale byli tylko na chwilkę), później przyszedł forumowy pitrex i we dwoje graliśmy (chyba od 14 do 19), i bardzo przyjemnie się grało:) zapraszam w sobotę (najbliższą 22) na kolejne partyjki:).

 

Rudi zapewne przyjdzie na sam turniej(od paru miesięcy męczę mojego Kena:P aby pobić jego rose), jak wpadł do mnie pół roku temu 40-08 dla niego:/.... Ale wypadł z wprawy to się go skopie:), teraz słyszałem że the beściak 3-city to snake. (pitrex pozdro)

 

Sam rudi o którym mowa.... Nie wpadł ponieważ:"meczyk jest o 17", a sami wiecie jak on wychodzi(gorzej niż kobieta:))

 

Odnośnie terminu: niech się wszyscy obronią, napiszą co mają itp.... Jak już wolne będą mieli to od razu rusza turniej oraz impreza w sop/gdy po nim. Muszę wyrobic się z nim do lipca(7 sierpnia ślub biorę i miesiąc przed wiadomo że nie będzie czasu:P) Będą reklamy najprawdopodobniej(dogadany z naszym wszystkim znanym sklepie osiedlowym na ul. morskiej, Mef. pozdro:))

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ślub....wooooo...no ładnie, wieczorek kawalerski się zapowiada przy sf :P

Muszę zmartwić tym że Rudi nie wypadł z wprawy a to gwarantuje no i nie tylko on będzie stanowił nowy challenge na tym że turnieju więc zapowiada się naprawdę ciekawa zabawa;)

 

A tak po za tym to gdzie dokładnie się to ma wszystko odbyć?

Odnośnik do komentarza

Odnośnie terminu: niech się wszyscy obronią, napiszą co mają itp.... Jak już wolne będą mieli to od razu rusza turniej oraz impreza w sop/gdy po nim. Muszę wyrobic się z nim do lipca(7 sierpnia ślub biorę i miesiąc przed wiadomo że nie będzie czasu:P) Będą reklamy najprawdopodobniej(dogadany z naszym wszystkim znanym sklepie osiedlowym na ul. morskiej, Mef. pozdro:))

 

To chyba najlepszym terminem bylby ostatni weekend czerwca tj 26-27 ( specjalnie podaję dwa dni , ponieważ nie wiadomo ile będzie trwalo świętowanie XD )Co do plakatów , reklamy itd. to uzgodnimy to na spokojnie pod koniec miesiąca :)

Muszę zmartwić tym że Rudi nie wypadł z wprawy a to gwarantuje no i nie tylko on będzie stanowił nowy challenge na tym że turnieju więc zapowiada się naprawdę ciekawa zabawa;)A tak po za tym to gdzie dokładnie się to ma wszystko odbyć?

 

Wypadl , nie wypadl ale nie ma SSF4 tylko SF4 :D Jedyny problem jaki widzę to pady...Bo jakby to powiedzieć...Gramy na konkurencyjnych konsolach a arcade stick'ów jakoś nei posiadam a wprawa w graniu na nich jest mizerna :/ Ale co tam :) Liczy się fun a poza tym będzie na co zrzucać ewentualne porażki :D

Odnośnik do komentarza

Snake.- bierz Pitrexa pod pachę i wpadajcie(zapraszam ogólnie forumowiczów więc się nie stresować tylko wpadać;)). W chacie innym razem:) niestety w sobotę jestem w pracy:/ ale wpadajcie na rundki do kawiarenki:), wtedy i mi czas szybciej mija i nie wypadam z wprawy(ostatnio męczę resonance of fate i guitar hero world tour już w drodze:)), więc jak sam widzisz praca + inne tytuły = zaniedbanie ssf4 a szkoda:(.

Ogólnie myślę żeby co sobotę robić jakieś maratony z bitkami u mnie. ps. weź tekkena6 jak możesz:)

 

 

Mefisto- na pewno dam pod koniec miesiąca znać(wpadnę do sklepu), i na bank niedługo (w końcu RDR lada dzień wychodzi, więc trzeba do was zajść:))

Miejsce spotkań to: kawiarenka internetowa laguna ul cechowa 13(między obłużem a oksywiem.) autobus nr. 141 podjeżdża pod samą kawiarenkę ale możne również dojechać- 109,150,152

 

Mefisto nic tylko przejściówke z xa do ps3 załatwić w sklepie nie macie??:P:)sam mogę poczęstować cię http://i43.tinypic.com/nl5svm.jpg a myślę że taki snake. czy pitrex na czas walki arcade też ci użyczą:)

 

 

 

 

 

 

W najbliższą sobotę kawiarenka nieczynna... Jestem w drugiej pracy:)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Newsów jest sporo:)

 

1) Nintuś z czego mi wiadomo podniesie 2 xy360(więc 4 ps3 + 2 x360 rokuje dość dobrze), tak więc jak ktoś ma arcade sticka do x360 nie krepować się tylko przynosić:)

2) "gala" odbędzie się 03.07.2010(godzina na początku nastepnego tygodnia.)

3) jeszcze nie wiadomo ale jak dobrze pójdzie jakieś nagrody mogą być jednak przewidziane(to sie jeszcze okaże)

4) prośba do chcących wpaść i posiadających swoje kopie gry(osobiście mam 2 + 1 ma znajomy)brakuje jednej sztuki do ps3, odnośnie xa dowiem się jak skontaktuje się z Mefistem czy jak przyniesie 2 konsole to razem z 2 egzemplazami

 

tyle newsów na dziś:) do zobaczenia i hadouuuuuuken!!! wam w twarz:P

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Leniwcze weź 2 sztuki co niektórzy gracze nie mają konsol sony tyko xy i zastanawia mnie możliwość "rzutu monetą", kto na jakiej konsoli gra:P sam biorę z domu własną ps3 + sticka to ty 2 sticków nie zabierzesz??:P

 

Przykład wygrasz ty grając na ps3 i mef grając na xie i jak finał się ma rozstrzygnąć:P??

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Niestety.... Turniej przekładam na 10 lipca(już w 100%), jest to następna sobota.

Powód- jak większość z was wie, mam na głowie ślub za miesiąc... Byłem w ostatnią sobotę na kursie pierwszego tańca(pierwszy taniec na weselu, aby się nie gibać...), okazało się że jeżeli chodzi o taniec towarzyski (walc) jestem "drewniana kłoda" i bez przyspieszonego i przedłużonego kursu to nie wypali...

 

Złożyło się że szkoła ma wolne dla takich jak ja tylko w sobotę, tak więc od 13 do 17, sic 4 godziny, będę udawał że się uczę...

 

Za utrudnienia przepraszam i do usłyszenia i zobaczenia niedługo:). pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

2... najpierw przez brak ludzi teraz owszem z osobistych zagwostek... wypisać cie?? ok- trudno(wszystkim nie dogodzę)...

Osobie prywatnej dość ciężko zorganizować taki turniej(brak sponsoringu itp...) już o tym wiem ale mam nadzieję że za tydzień ludzi nie odstraszy i przyjdą....

 

 

Teraz gdybym wiedział ile pierd..... się jest z taką akcją (tamtoroczny był chyba na farcie) nigdy bym się na to nie pisał....

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Rozumiem w końcu się poznaliśmy:P

ps. jak naprawią ci konsolę daj znać w bb pogramy:)

 

Niestety mam dość ciężki okres teraz (ślub) dlatego najlepiej dla mnie było zorganizować go w tamtym pierwszym terminie(gdzie nagle pojawiło się 10000 wymówek dlaczego, kto nie może....)ale patrząc w kalendarz w sobotę 10 ja osobiście nic nie mam, mam nadzieje że ludziom też nagle się nie odwidzi, a i tak 11 w niedzielę już na statek z biżuterią zasuwam.... czyli sytuacja z cyklu:" grafik napęty jak baranie jaja"....

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Ja mogę być dopiero o 16.00 - wiecie praca i te inne nieważne sprawy ale nawet wpadnę później z bronxami i pokopię assy poza turniejowo bo i tak wiem że jestem da best madafaka i do tego żadna nagroda nie jest mi potrzebna XD A tak na poważnie , to opisz szerzej do której i od której ma to trwać ponieważ coś jasnowidzenie ostatnio mnie zawodzi ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...