Skocz do zawartości

Nieoficjalny turniej ssf4 w 3-city


xzdunx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Rozmawiałem ze znajomymi + z drugim sędziom, nikogo prócz setha nie banujemy.

 

Impreza na 90% odbędzie się 8 maja 2010 roku o godz. 14(zobaczymy jak będzie naprawdę dużo osób, będzie można przychodzić już od 12)

i teraz wszyscy chętni na priv pisać ksywy dla sporządzenia wcześniej tabeli!!

 

 

wpisz mnie na 100

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

teraz wstyd, mam własna kawiarenkę a nie mam gg od 6 lat:P... pytania itp na priva albo maila: hatesquad@wp.pl, lub kom.669753972(proszę tylko w nagłych wypadkach:P)

 

A odnośnie setha; kogoś musiałem żeby "baletnice z za ciasną gumką" się nie burzyły a i tak nim praktycznie nikt nie gra...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Z przyczyn ode mnie niezależnych niestety muszę przełożyć upragniony turniej, w piatek pogrzeb wujka; co prawda, zżyci nie byliśmy ale głupio w sobotę imprezę robić po piątkowej żałobie/stypie....

 

Oficjalny termin natomiast:

zostanie podany wkrótce...... Zapraszam i za zmianę terminu przepraszam....

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Turniej właśnie wczoraj sie okazało że aktualny nie jest....

Przyczyną jest ilość ludzi... a dokładniej i braki(niektórych rozchorowało, niektórzy maja maturę a jeszcze inni licencjat/magistra bronią(tzn ostatni gwizdek do oddania)... wtf), tak więc sam turniej przekładam na inny termin ale...

 

zapraszam jutro do kawiarenki na pogranie dla funu, kto będzie mógł ten przyjdzie, oczywiście za darmo(zadośćuczynienie za przekładanie), wiec myślę że te 6 osób jutro wpadnie pograć dla czystegop funu już bez nagród. Zapraszam jak najbardziej aby pograć, nawet sam sie skuszę jak ruchu nie będe miał... wpadajcie od 12 do 18 śmiało (19 zamykam).

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

 

Nie przychodzić w bluzach z kapturem, glanach itp

 

 

a kolor/rodzaj spodni?

 

polecam zmienić datę na czerwiec coś gdy ludzie będą mieli więcej czasu oraz to i może się również pojawię ze swoją szajką 4ru wspaniałych;)

 

a konkretnie jaką 4kę mash na myśli ? :]

 

bdw - fajna zajawka z tym turniejem ale chyba czerwiec jest lepszym terminem i może zaowocować większą frekwencją :)

 

EDIT : Teraz doczytalem ;/ Ale widzisz : teraz możesz kontynuować temat i przestawić termin na czerwiec :) Sądzę że przy lepszej reklamie minimum 20 osób się pojawi - bo ja , powiem szczerze ,nie wiedzialem o żadnym zlocie w esefa a mieszkam w 3city ;]

Edytowane przez Mefisto
Odnośnik do komentarza

 

a konkretnie jaką 4kę mash na myśli ? :]

 

bdw - fajna zajawka z tym turniejem ale chyba czerwiec jest lepszym terminem i może zaowocować większą frekwencją :)

 

EDIT : Teraz doczytalem ;/ Ale widzisz : teraz możesz kontynuować temat i przestawić termin na czerwiec :) Sądzę że przy lepszej reklamie minimum 20 osób się pojawi - bo ja , powiem szczerze ,nie wiedzialem o żadnym zlocie w esefa a mieszkam w 3city ;]

 

Myślałem o Tobie, Adim(chyba że będzie dopiero w lipcu), Rudim, Młodym no i osobie co w zasadzie jest nas cała 5tka, pewnie gdy jeszcze się to rozgłosi w Nintusiu, będzie wówczas nawet i prawdziwy tournament;)

 

Główna nagroda to skopanie d.. Rudiemu za to kampowanie grając Rose.Co nie zmienia faktu że skubany dobrze nią gra;)

 

Anyway super pomysł xzdunx więc nie poddawaj się tylko przerzućmy datę.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

 

 

Główna nagroda to skopanie d.. Rudiemu za to kampowanie grając Rose.Co nie zmienia faktu że skubany dobrze nią gra;)

 

 

 

 

Heh.Jak Ty czytasz?Przecież Pierwszy Fanboy Sonego Gdyni aka Rudi jest jush wymieniony - patrz wpis o Rose vs Sagat ;] Jaka zemsta?Mi się z nim dobrze gralo :D To Wy macie do niego afro XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.