Skocz do zawartości

Misfits


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Misfits opowiada historię sześciu młodych zwyrodnialców, w których podczas odrabiania prac społecznych uderzył piorun. Przez to zyskali nadzwyczajne moce. Z biegiem akcji okazuje się, że nie są jedyni.

 

Na razie jest tylko pierwszy sezon, sześć odcinków. Obejrzałem cały - dla mnie rewelacja. Jest akcja, do tego wszystko okraszone brytyjskim humorem. Może przedstawiony opis nie zachęca zbytnio do obczajenia, ale trzeba po prostu dać mu szansę.

 

http://www.imdb.com/title/tt1548850/

Odnośnik do komentarza

hahah, blondyna rozpier.dala xD. znalazł się jakiś odważny i porwał na przetłumaczenie tego bełkotu na polski? myślałem, że to jakiś szit, a widzę da się oglądać.

Wszystkie odcinki przetłumaczone, ogromne kudosy dla tłumacza. Sam się zdziwiłem że temu podołał.

Odnośnik do komentarza

Chyba coś więcej niż "da się oglądać" ;] Angielskie podejście do superbohaterów XD Jestem po 6 epach, z początku myślałem, że kupa, ale szybko zmieniłem zdanie. Masa dobrych tekstów i motyów, a wszystko kręcone dla jaj. Już po samych gołych cyckach i przekleństwach widać, że tonie syf dla amerykańskich nastolatek.

 

 

Jak czarny próbował zerwać z dziewczyną xD

- Jak gościu gwałcił murzynkę i czarny przybiegł jej pomóc, ale tez ją zaczął gwałcić xDD

- Niemowlak z supermocami co wkręcał ludziom, że są jego starym xDDD

- Puszczalska emerytka xDDDD, w ogóle motyw z emerytami i tym "sp*ierda*laj" był dobry

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Misfits wygrało nagrodę BAFTA :ninja:

 

http://www.bafta.org/awards/television/television-awards-nominations-in-2010,1095,BA.html

Do tego na ich facebooku pojawiło się zdjęcie z przesłuchań do drugiej serii - klyk. Dobrze, że dali w końcu jakiś znak, że projekt nie stoi w miejscu.

Edytowane przez Ruther
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Oczywiscie ze dla fabuly, kogo smieszy ten prostacki humor?

Dzisiaj autobus, ktorym zawsze wracam do domu przyjechał bardzo zatłoczony. Był tak zatłoczony, że wiara aż się wysypywali po otworzeniu drzwi. Ludzie na przystanku popatrzyli an siebie z usmiechem i olali kurs, ale nagle facet, który stał w drzwiach krzyknął "nooo co wyyy, wsiadajcie, zmieścimy się". No i oczywiście jako jedyny wskoczyłem w tn wysypujący się tłum, a kierowca zamknął drzwi autobusu ze mna pół na pół wewnątrz i na zewnątrz. Gdy tak jchalismy, gościu, który wcześniej krzyczał "nooo co wyyy, wsiadajcie, zmieścimy się" zwrócił się do mnie "chyba nie skumałeś ironii". W poście powyżej też jej nie wyczuwam. Musisz być alterkontem kogoś z kiepskim gustem. Stawiałbym na Figaro, ale jego jeszcze nie zabanowali.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...