Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

omg przyleciał jeden fanboy halo i cały thread strollowany-ignore ludzie, ignore.

 

Btw byłem wczoraj w Tesco(łódź, galeria) i powiedzieli mi,że dostawe będą mieć w sobote wieczorem albo w poniedziałek wieczorem więc we wtorek powinna być na 100%, oprócz tego użyłem swej cudownej retoryki by dowiedzieć się,iż to będzie tylko kilka sztuk więc jednak lepiej się spieszyć.

W katoiwckim tesco na pytania o cod'a jest "cieżko odpowiedzieć"

 

Mnie tam realia bo bardzo cieszą, mam tylko nadzieje że będzie fabuła jako tako opierała się na historii, że nię będzie to total s-f, jeśli chodzi o II wojne indochińska

Odnośnik do komentarza

Przeprasza, ja drugi raz nabrać się nie dam i Black Ops ominie moją PS3. Już raz się nadziałem przy okazji MW2 i podziękuje. Pewnie single będzie świetny, ale na jakieś 6-7 godzin, a multiplayera w tej serii nie trawie, bo nie bawi mnie rozgrywka na zasadzie, kto kogo pierwszy zauważy ten ma fraga.

MW2 to pierwsza gra, ktora tak mnie wkrecila w gre online, ze nie wyobrazam sobie dnia bez rozegrania paru meczyków :thumbsup: Teraz zaluje, ze multi w MW1 i WaW nawet nie odpalalem...

 

Ja sądze, ze multi MW2 wymaga ogromnego skilla, szybkosci i znajomosci map. Ale potwierdzam, trzeba byc czujnym, kto kogo pierwszy zauwazy ten ma wieksze szanse na zabicie.

 

Co do Halo i wypowiedzi Mazzeo - Halo to fenomen i skoro gra sprzedaje sie w nakladzie przekraczajacym 10 mln sztuk zwyczajnie nie moze byc słaba. Jednak ja osobiscie najbardziej cenie sobie w grze klimat, a ten w serii Bungie totalnie mi nie przypasowuje. Kosmos, ufoludki, gejowskie pancerze... to tylko moje zdanie. Zaznaczam tez, ze w ogole nie lubie gier o kosmosie, podobnie jak tych o nowoczesnych konfliktach. Taki Bad Companyh 2 odrzucil mnie po 10 min grania, MW2 jednak ukonczylem cale(seria CoD ma w sobie jakas magie, cos co nie pozwala oderwac sie od pada).

 

BO ma u mnie na starcie duzy plus, poniewaz stawia na realny konflikt, ktory w dodatku nie byl dotychczas zbytnio eksploatowany.

 

Aha, chcialbym poruszyc jeszcze kwestie KZ2. Wspanialy klimat, fantastyczne uniwersum, doskonaly gameplay, ale... no wlasnie, jak to jest, ze cala wojne wygrywa na dobra sprawe kilkuosobowy team wraz z naszym dzielnym kapitanem Sev'em. Żenada, takie frajerstwo kupuja tylko amerykanie. Na 2 wojnie swiatowej pod samym Stalingradem zginelo ponad milion zolnierzy zarowno niemieckich jak i rosyjskich. W ogole fabula w tej grze(KZ2) to dno totalne, spier.dolila mi cala zabawe, bo takiej szmiry sie nie spodziewalem. Licze na to, ze "trojka" naprawi ten blad.

Odnośnik do komentarza

 

W BO nie grałem ale nie muszę kupować by wiedzieć czego się spodziewać po singlu, a o multi wystarczająco się naczytałem i naoglądałem by nie dotknąć tego kijem.

 

Ale proszę bardzo, uważajcie mnie za trolla bo miłośnik Halo raczy pojechać po Codzie (zapewne to główny argument przeciwko mnie :lol:), nie interesuje mnie to bo wypowiedziałem się już wystarczająco.

 

Ale jak na ppe.pl pod newsami o Koticku itp będe widział znowu te same nicki co tutaj które po nim jadą, to postaram się przypomnieć niektóre fakty :lol:

 

Miłego nabijania hajsu dla Acti.

 

Dzień dobry wszystkim, można ?

Nigdy nie grałem w HALO, dlatego nie będę go oceniać jak ty oceniasz BO po filmikach. Czy jesteś jasnowidzem wiedząc czego spodziewać się po niewydanej jeszcze grze? Pisz sobie co chcesz o Halo, ale to nie ten dział i nie ten temat (nie jestem jakims tam fanboyem, zeby nie bylo). Kotick to instrument do zarabiania kasy, ktory wie co robi i jak narazie niezle mu to wychodzi. Mnie hype nie chwycil, ale gre kupie na premiere i nabije Activision kasy.

Odnośnik do komentarza
(seria CoD ma w sobie jakas magie, cos co nie pozwala oderwac sie od pada)

To nie magia tylko efekciarskie skrypty

 

Aha, chcialbym poruszyc jeszcze kwestie KZ2. Wspanialy klimat, fantastyczne uniwersum, doskonaly gameplay, ale... no wlasnie, jak to jest, ze cala wojne wygrywa na dobra sprawe kilkuosobowy team wraz z naszym dzielnym kapitanem Sev'em. Żenada, takie frajerstwo kupuja tylko amerykanie. Na 2 wojnie swiatowej pod samym Stalingradem zginelo ponad milion zolnierzy zarowno niemieckich jak i rosyjskich. W ogole fabula w tej grze(KZ2) to dno totalne, spier.dolila mi cala zabawe, bo takiej szmiry sie nie spodziewalem. Licze na to, ze "trojka" naprawi ten blad.

 

Wojna nie zostala zakonczona w czesci drugiej. Ona trwa nadal. Czego dowodem jest Killzone 3 ( fuck yeah)

 

Koncowka kampanii pokazuje, jak grupka zolnierzy ( gdzie w tle trwa atak na siedzibe glowna wroga) przedziera sie za linie wroga i likwiduje wazna persone.

 

Odnośnik do komentarza

hmm, no tak tu mnie masz :rolleyes: ale co do singla to sie ze mna zgodzisz? :sweat:

Raczej efektowność, mnie to nie razi, choć ja w codach raczej w multi gustuje (cod 2 i 4 przeszedłem singla, mw2 i waw tylko multi, trochę singla). BO jednak na pewno przejdę singla, bo obok wojen Bolivary to mój "ulubiony" konflikt zbrojny, może mi się cod do licencjatu przyda, patrząc na m2 to chyba jednak nie mam na co liczyć, choć chciałbym aby był bardziej historyczny niż sf.

Odnośnik do komentarza

heh czy hype to nie wiem bo nie sledze newsow o nowym cod, zobaczylem kilka filmikow z multi by zobaczyc co z nim zrobili od poprzedniej czesci. a jednak preorder zlozony (tym razem na pc, mysz+klawa i wszystko jasne)

sobie mozecie stwarzac teorie o podgrzaniu atmosfery wszechobecnym hypie i reklamach czy tam jechac po fabule mw2 i obronie budki z hamburgerami (ta misja raczej nie na tym polegala ale co tam) ale prawda jest taka:

single mw1 i mw2 przeszedlem z przyjemnoscia za pierwszym razem i z taka sama przyjemnoscia wracam do niego co jakis dluzszy czas jak nie mam w co grac a w multi spedzilem baaaaaaaaaaaaaardzo duzo godzin. wiec sorki jesli kupujac preorder nie mysle o tym ze bede nabijal kase activision tylko o tym ze dostane naprawde duzo frajdy za te cene i rozrywke na wiele godzin.

ktos tu wspomnial ze ludzie kupuja w ciemno wszystko co ma CoD na sobie a taki "castlevania, enslaved, vanquish" sie slabo sprzedaje. sorki ale w cod bede sie dobrze bawil z my best m8 wiele godzin przez conajmniej kilka miesiecy, mam tyle samo wydac na retarded olimpiade jaka jest enslaved gdzie combat nie stanowi zadnego wyzwania a sekcje platformowe mozna by zastapic "press x to skip" i nawet musza podswietlac gdzie jest kolejny klocek do skakania (gorzej nawet niz w u2). vanquish ktory zdaje sie trwa 5 godzin wiec go skoncze w jedna nocke? castlevania ktora plugawi imie serii ktora lubie? (niech oni dadza SoTN na eu pss a nie tylko usa) sorki ale jak dla mnie te 3 gry sie nie sprzedaja z dobrych powodow.

 

ps. reach atakowac nie bede bo gralem tylko w pierwsze 3 dla tej "epickiej" historii (smiechu warte) a multi mi do gustu nie przypadl wiec nie mam kwalifikacji by go zjechac.

ps2. who cares who plays what. to nasz czas wolny i nasza sprawa jak go spedzimy. jak sie w cos dobrze bawie to napewno nie bede patrzyl co o tym mysli "branza" i co jest niby cool a co nie.

Odnośnik do komentarza

Wiecie może czy w wersji PL będzie można ustawić angielskie głosy i napisy?

 

CoD jest grą, która daje dużą przyjemność zgrania i do której nie potrzebny jest wysoki skill.

Halo natomiast jest grą która w moim odczuciu nie daje przyjemności zgrania, lecz potrzebny jest skill.

Najlepszym do tej pory połączeniem tych 2 składników jest Unreal Tournament 3 która niestety nie zadomowił się na długo na tej platformie.

Odnośnik do komentarza

@Mazzeo to szkoda w ogóle komentować - najlepiej ban na topic.

 

Co do hype'u to wiadomo, że jak wychodzi nowy CoD to wydarzenie nie przejdzie bez echa i czy chcemy czy nie, mamy do czynienia z dużym wydarzeniem w branży gier wideo, nie ma się nad czym rozwodzić.

 

Moja osobista prośba - proszę nie oceniać tytułów, w które jeszcze nie graliście bo mija się to z celem (zawsze to powtarzam). Emocje emocjami ale porównywać gry na podstawie trailerów to lekkie przegięcie.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

co Wam te polskie napisy przeszkadzają, jak znacie angielski to ich nie czytajcie i tyle, jedynie szkoda że tych "odznak" w multi typu "żótodziób-noobtuber" nie zostawią w oryginale.

 

EDIT: Potem się niektórzy dziwią że tylko niektórzy producenci wspierają "osobiście" dystrybucje w Polsce skoro część gier sprzedaje się jako kupione na wyspach.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

no wlasnie nie chodzi o napisy w filmikach bo to pół biedy (i tak nie bede robił singla;p)

ale w(pipi)iają mnie wszystkie spolszczenia nazw i informacje wyskakujące na ekranie podczas walki w multi, no i wlasnie odznaki, zresztą jak gram po angielsku to jak se jakąs odznake ustawie to mam pewnosc że wiekszosc ludzi przeczyta to co chce zeby przeczytali, a jak jest po polsku to trzeba sie domyślać co bylo w orginale na danej odznace i jak to inni ludzie zobaczą)

 

 

EDIT: Potem się niektórzy dziwią że tylko niektórzy producenci wspierają "osobiście" dystrybucje w Polsce skoro część gier sprzedaje się jako kupione na wyspach.

to niech nie tłumaczą ;p

albo chociaż dają wybór zmiany tekstów , a nie to co bylo w MW2

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Eee tam wspierać tylko po to bo to polskie to mija się z celem, walę taki patriotyzm. Jak sobie przypomnę co było w mw2 to wolałbym chyba wersję japońską takich kwiatków i tłumaczeń chyba nigdzie nie było.

 

Nawet lem wydawał stosowne info choć przyznali się tylko do kilku błędów a te całe tłumaczenie to był błąd.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...