Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma info dotyczące split screen? Dokładniej chodzi mi o to czy zombie online albo typowy deathmatch online na split screen że ja to wiadomo będę nabijał lvl i te pkt. rodem z kasyna a drugi player też bedzie lvl bił będzie mógł sobie login zrobić czy to bedzie taki (pipi)owaty player2 i będzie biegał z 1lvl i jak nawet nabije do 4lvl to przy kolejnym wejściu będzie miał znów 1lvl?

Doczytał się ktoś o tym?

 

Odnośnik do komentarza

Ktoś ma info dotyczące split screen? Dokładniej chodzi mi o to czy zombie online albo typowy deathmatch online na split screen że ja to wiadomo będę nabijał lvl i te pkt. rodem z kasyna a drugi player też bedzie lvl bił będzie mógł sobie login zrobić czy to bedzie taki (pipi)owaty player2 i będzie biegał z 1lvl i jak nawet nabije do 4lvl to przy kolejnym wejściu będzie miał znów 1lvl?

Doczytał się ktoś o tym?

 

 

Na ps3 tak jak mówisz będzie to (pipi)owaty player2 (dokładnie guest player or smth). na x360 może się zalogować ktoś z aktywnym kontem gold jako drugi gracz i sobie nabijać punkty:) Guestowi na ps3 niestety punkty znikną po wylogowaniu.

Edytowane przez Radovan
Odnośnik do komentarza

 

Na ps3 tak jak mówisz będzie to (pipi)owaty player2 (dokładnie guest player or smth). na x360 może się zalogować ktoś z aktywnym kontem gold jako drugi gracz i sobie nabijać punkty:) Guestowi na ps3 niestety punkty znikną po wylogowaniu.

To do życi, zawiodłem się.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Na czym w ogóle odpalacie kampanię (Ci co w ogóle ją odpalają heh)? Od razu na veteranie?

 

Ja się nawet nie zastanawiam i od razu odpalam Veterana. Mam tylko cicho nadzieję, tak jak tu było wcześniej wspomniane, że poziom trudności choć troszeczkę zbliży się do tego z COD Classic. Wtedy zabawa będzie przednia, zapewniam Was :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Zawsze weteran (zazwyczaj od razu w każdej grze wybieram najwyższy poziom trudności, chyba że "zaznajamiam" się z gatunkiem) jeśli chodzi o CoD, np. w Classic przechodziłem weteran bez zamysłu żeby brać się za Regular-Hardened, a okazało się że niższe są również wymagane do platynki w w/w grze (2 niższe poziomy trudności zajęły mi mniej niż 2/3 czasu przejścia na weteranie więc zabawa była niesamowita).

 

PS: Z tego co przelotnie czytałem trofea, zombiaki mają strzelać z kuszy... będzie ciekawie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...