Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Lons - kliknij raportuj 100razy, otrzyj lzy, zadzwon do zony, powiedz, ze easye znowu Cie na forumiku obraza, a przeciez 4 lata temu jedna panna z nim zerwala kontakty ! Twoje wypowiedzi sa tak glupie, ze naprawde nie wiem jaki trzeba miec iloraz inteligencji by wymyslac takie rzeczy. I nie dziw sie, ze mnie prowokujesz, skoro chocbytm napisal 100000000000razy, DAWAJ MOJE CYTATY, Ty i tak tego nie zrobisz, bo i po co - lepiej wymyslic sobie cos, wsadzic swoje slowa w moje usta, a pozniej pisac jak 12to latek "nie wciagniesz mnie w swoje gierki", co to (pipi) jest - Moda na sukces ?

 

Dlaczego znów piszesz nie na temat? Trolujesz i jeszcze zachowujesz się do tego w chamski sposób. Co denerwujesz się jak pokazuję twoje dwulicowe zachowania odnośnie Pro Evo 2011? Jak masz coś do powiedzenie na temat PES 2011 to napisz to, a jak nie to wyjdź. Czekałeś na opinię KOSO odnośnie PES 2011 to ją dostałeś były fanie Pro - evolution Soccer. Pozdrawiam.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

"dwulicowe zachowania odnośnie Pro Evo 2011?" Ja (pipi)ie, zal ! Moze za pomoca cytatow mi je pokazesz ? o co Ci czlowieku chodzi ? czekalem opinie, przeczytalem, zagralem w demo, zgadzam sie z nim w 100% i teraz do czego zmierzasz, ze jestem bylym fanem i nie gram ? :woot:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

"dwulicowe zachowania odnośnie Pro Evo 2011?" Ja (pipi)ie, zal ! Moze za pomoca cytatow mi je pokazesz ? o co Ci czlowieku chodzi ? czekalem opinie, przeczytalem, zagralem w demo, zgadzam sie z nim w 100% i teraz do czego zmierzasz, ze jestem bylym fanem i nie gram ? :woot:

 

To nie chodzi o to, że jesteś byłym fanem PES i nie grasz tylko o to, że jako były rzekomy fan serii nie widzisz zmian. Udajesz, że niby są, ale jak wczytać się dokładniej w twoje posty to widać tak naprawdę szyderstwo i śmiech. Teraz piszesz, że zgadasz się z opina KOSO odnosnie Pes 2011? No co za hipokryzja. Przed wydaniem jego opinii psioczyłeś jak nikt inny. Ty masz swoje zdanie odnośnie Pes 2011? Czy opierasz je tylko na ocenach innych osób? KOSO jest idealnym przykładem osoby obiektywnej. Gość, który grał przez 3 lata w FIFA potrafi napisać P R A W D Ę o Pro evo 2011! A wiesz czemu bo nie jest ślepo wpatrzony w inne grę. Graj sobie w co chcesz ja tez będę, a nie kreuj się na osobę, która coś dostrzega w PES 2011, prowadzi obiektywne porównania etc. Nawet nie mój przykład, ale Raulasa, Matinxa i wielu innych prawdziwych fanów Pes pokazują, że PES 2011jest grą na jaka czekali byli hardcorowi fanii. Ty nim nigdy nie byłeś (jak podaje się w PES 5 no commnet)i niech tak już zostanie. Pes 2011 daje radę jak za starych dobrych czasów.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Na bete Lons, psioczylem na BETE!, Jakbys umial czytac, to bys sie doczytal....

 

Ty nim nigdy nie byłeś (jak podaje się w PES 5 no commnet)i niech tak już zostanie. Pes 2011 daje radę jak za starych dobrych czasów.

Tego to nawet zrozumiec nie moge. Skoncz juz ze mna dyskusje, nie bylem fanem, bo teraz bardziej podoba mi sie gra konkurencji. Rozumiem, ze jak gram w HALO:R, a wyjdzie MW3 i do HALO nie wroce, tzn. ze nigdy nie bylem fanem tej gry ? Wygrales stary ! Wygrales,

 

napisze to powoli, bo nawet nie wiem, czy potrafisz szybko czytac,

wygrales, jestes MEGA fanem PES'a, podobnie jak Ader dla mnie jestecie po prostu niedoscignnieni!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

lons, jako że jestes fanem Pesa , zapewne gorliwie ograłes demo.

 

Byles wtedy chyba w okresie banicji, nie wiem czy odwiedzałes wtedy forum ale kilka stron temu pisałem o zepsuciu systemu taktycznego. Mniej wiecej przedstawiało się to tak:

 

 

 

 

 

 

?

Gram Barceloną, ustawiam dwójkę napastników Ibrę i Ville. Ibra jest lekko cofniety (duży chłop, powalczy trochę przed polem karnym) a Ville ustawiam na maxa wysuniętego, przyznając mu pozycje cf.

 

I co się okazuje? A to, że mimo iż na schemacie Villa stoi zdecydowanie najdalej to NIEMAL ZAWSZE ustawia sie cofnięty, jakby był SS lub AMF. Podejrzewam ze to dlatego, ze ma karte marudning ale to tylko gdybanie. Problem jest taki, ze nie decyduje czy to wyłaczyć

 

I tym sposobem np taki Pique ma karte , ze biega do ataku (srodkowy stoper) i nie wazne czy chcesz bronic wyniku=- on ma taką karte wiec biega radosnie.

 

dochodzi tym samym do paradoksu - masz na prawej stronie Lahma albo Dani Alvesa a chcesz bronic wyniku? To nic, że to swietni stoperzy, mają ofensywne karty- wiec albo ich zmienisz na jakiegoś dziada (bez kart) albo zapomnij o defensywnej taktyce?

 

Co ty o tym sadzisz lonsie? Zepsuto bardzo wzna czesc gry, tj, grzebanie w formacjach?chyba , ze ja tego nie ogarnełem i da sie to kontrolowac- jesli tak to powiedz jak?.

 

 

Jak zastopowac Pique by nie biegł do ataku? Jak sprawic by Villa , grajac dwoma napastnikami, nie grał jak ss a cf (mimo ,ze ustawiamy go jako cf) ? <to tylko dwa przykłady, z ogranego dema>

 

Przeciez to jakaś masakra jest , jak dla mnie to psuje strasznie gre bo jestem maniakiem opcji taktycznych

Odnośnik do komentarza

Orson, ty chyba nie grałeś za dużo w to demo. Jest taka opcja gdzie ustawia się suwaki trenerskie jak drużyna ma grac w określonej minucie, nie chce mi się sprawdzać jak się nazywa ta opcja ale tam Barcelona ma ustawione CB overlap. Po prostu to sobie wyłącz i Pique nie będzie wybiegał do przodu wogóle. Tam tez możesz ustawić żeby drużyna np. prowadząc od 70 minuty się broniła i grała z kontry. Wtedy nawet Alves będzie stał jako stoper. Z Villą nie wiem jak to robisz, ja ostatnio badam formacje z dwoma napastnikami i przy moich ustawieniach jest CF i stoi pod bramką przeciwnika.

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

moze masz racje, nie bardzo kumam tę opcje- jest strasznie zamotana. (ale tez wiele sie nie nie bawiłem)

 

Z villa "nie robie" , zmieniam tylko formacje na 4-4-2 i niezależnie czy ustawie Ville blisko bramki czy na "szesnastce" zawsze mi do tyłu wracał

Odnośnik do komentarza

pomijając te zamotane PESowe ustawienia taktyczne, to ze taki Pique zasuwa do przodu jest fajne. Taktyke dobiera sie do zawodnikow a nie zawodnikow do taktyki. A dlaczego uwazam, ze jest to fajne? Poniewaz, dzięki temu PES nie traci calej swojej magii. Oddaje realizm. Gdy Sir Alex ustawial Rooneya jako jedynego napastnika, ten często lubił cofnac, rozegrac, anwet w obronie zapierdzielał. W PESie specjalnie przyjrzałem się temu co robił Pique, po Twoich płaczach na taktyke i... dramatu nie dostrzegłem. Jak Pique ruszał do przodu, jego miejsce w obronie zajmował Bosquets, xavi cofal o jedna pozycje i iniesta rowniez a Pique latał jako AMF lub zamieniał się z kimś z napadu. Dla mnie rozwiazanie kozackie, bo oddaje prawdziwe walory zawodnikow. A tego co pisze Zajman nie sprawdzalem, aczkolwiek fajnie jesli funkcjonuje to tak jak napisał. Jedni będą mieli swój realizm (patrz ja) inni swoje taktyki (patrz Orson).

Odnośnik do komentarza

Nie jest taka straszna:)

Ustawiasz suwaki od 1 do 90 minuty. Masz trzy zakładki odnoszące się kolejno do sytuacji kiedy : prowadzisz, przegrywasz, remisujesz. Fajna sprawa, dobry pomysł Konami.

Villa-To chyba znowu zależne od tego co ustawisz w team Managment, jak tam też nic nie zmieniasz to chyba masz powód, spróbuj dać atacking style na 14-18 i daj znać czy pomogło ;)

Odnośnik do komentarza

pomijając te zamotane PESowe ustawienia taktyczne, to ze taki Pique zasuwa do przodu jest fajne. Taktyke dobiera sie do zawodnikow a nie zawodnikow do taktyki. A dlaczego uwazam, ze jest to fajne? Poniewaz, dzięki temu PES nie traci calej swojej magii. Oddaje realizm. Gdy Sir Alex ustawial Rooneya jako jedynego napastnika, ten często lubił cofnac, rozegrac, anwet w obronie zapierdzielał. W PESie specjalnie przyjrzałem się temu co robił Pique, po Twoich płaczach na taktyke i... dramatu nie dostrzegłem. Jak Pique ruszał do przodu, jego miejsce w obronie zajmował Bosquets, xavi cofal o jedna pozycje i iniesta rowniez a Pique latał jako AMF lub zamieniał się z kimś z napadu. Dla mnie rozwiazanie kozackie, bo oddaje prawdziwe walory zawodnikow. A tego co pisze Zajman nie sprawdzalem, aczkolwiek fajnie jesli funkcjonuje to tak jak napisał. Jedni będą mieli swój realizm (patrz ja) inni swoje taktyki (patrz Orson).

 

 

no przestan...czyli co, jesli powiedzmy barcelona by wygrywała 1-0 (live) a taki pique lubiłby biegać do przodu to znaczy, że Guardiola nie mógłby mu jednak nakazać "stój kur.wa na pozycji"? No kaman....

 

 

 

 

zajman- tym akurat sie bawiłem, nie pomagało. Jak bedziesz przed konsolą to sprawdź i daj znać. Nie mam już dema (musiałem ztrobić miejsce dla wrc i tombraidera) ale chciałbym wiedzic- jak sprawisz że Villa zagra na szpicy (a nie bedzie sie cofał) to powiedz co i jak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...