Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

na pewno sie taka pojawi...

 

jak to sie robi z dziewczynami..tj na konsolach :P patchowałem pesa 06 na PC (easy) i pesa 08 (complicated; tex pc) jak to jest na konsolach?

 

 

lons napisz SZCZEGÓŁOWO o online (platforma, łacze itp)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Przedszystkim napisz czy poziom względem dema sie podwyższył bo na top player to żadne wyzwanie wygrać nawet Japonia z Hiszpania

 

Gra przede wszystkim względem dema jest wolniejsza i bardziej symulacyjna. Powiem więcej ten Pes jest bardzo symulacyjny, a poziom trudności sprawdzić musisz nie z konsolą tylko z żywym przeciwnikiem. Gra ma niesamowity klimat jak za PS2 to nie ulega wątpliwości. Szerszy opis później....

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Przedszystkim napisz czy poziom względem dema sie podwyższył bo na top player to żadne wyzwanie wygrać nawet Japonia z Hiszpania

 

Chciałbym was zobaczyć w akcji bo jak czytam te wypowiedzi niektórych to nie chcę mi się wierzyć.

 

Nie wiem jaki poziom jest ustawiony deflautowo w demie ale zawsze gram Barcą na Bayern i ledwo daję rade. Dwa razy było 1:0 dla mnie. Raz 2:1 dla mnie. Raz remis 1:1, a raz przegrałem 1:0. Większość bramek strzeliłem po błędach CPU. Nie powiedziałbym że jest tak łatwo. Fakt w poprzednich PESach na Top Playerze było dość łatwo. Szczególnie w ML wytrenowanym zespołem. Teraz poziom wg. mnie jest zdecydowanie wyższy.

Odnośnik do komentarza

MASAKRA !!!! Jestem po 3 meczach. Jeden z kumplem 1vs1 0:0 Real - Milan, moze ze 2 akcje zrobilismy. Potem dalem online. Pierwszy mecz z Holendrem, PSV - Villareal, wygrana 0:3 dla mnie :D Drugi mecz online WŁOCH - ulubiony team LAZIO. Wybral Real M. ja wzialem Valencie. Przegralem 1:2 - nie wykorzystalem 2 set i karnego. NIE MA LAGÓW !!! IDE grac dalej !!! :D Tempo jakby wolniejsze niz w demie. Gra jest duzo solidniejsza. Poprostu WYPAS :D Wiem troche chaotycznie pisze spadam grac :D

Odnośnik do komentarza

MASAKRA !!!! Jestem po 3 meczach. Jeden z kumplem 1vs1 0:0 Real - Milan, moze ze 2 akcje zrobilismy. Potem dalem online. Pierwszy mecz z Holendrem, PSV - Villareal, wygrana 0:3 dla mnie :D Drugi mecz online WŁOCH - ulubiony team LAZIO. Wybral Real M. ja wzialem Valencie. Przegralem 1:2 - nie wykorzystalem 2 set i karnego. NIE MA LAGÓW !!! IDE grac dalej !!! :D Tempo jakby wolniejsze niz w demie. Gra jest duzo solidniejsza. Poprostu WYPAS :D Wiem troche chaotycznie pisze spadam grac :D

 

Zazdroszczę..:) liczyłem na to, że dostanę w empicu, albo saturnie i nie złożyłem wcześniej zamówienia.. :( Teraz też czekam na kuriera. Zastanawiam się jakie masz łącze - zdradź mi proszę ten sekret jeżeli możesz. :)

Odnośnik do komentarza

 

Ktos moze mi powiedziec jak wgrac OFa?Bo skopiowalem z usb wszystkie pliki i nic mi sie w grze nie zmienilo

Konami znowu przycielo w ch@#$ (znowu sa blokady) sa dwie wersje w jezyku angielskim

pierwsza to wersja europejska bles-01020 (mam wlasnie ja)

druga wersja UK bles-01021 (w tamtym roku mialem wersje uk z ultimy w tym roku europejska)

bles-01021 tu jest OF WENB http://rapidshare.com/#!download|419|423747033|WENB_PES_2011_Option_File.zip|27572 dzialajacy z wersja UK

tu macie tutorial jak sie wgrywa ofa na ps3

http://www.youtube.com/watch?v=Te4z-NpUMy4

Ja poczekam na ofa od Winning Eleven Next-Gen Blog do wersji 01020 chyba ,ze PesFan zrobi lepszy i dzialajacy z wersja euro,ale wgram go dopiero jak Konami wypusci DLC.

Edytowane przez masta_g
Odnośnik do komentarza

NEO 1mb :) gralem 2 kolejne 1:0 do przodu. Pes znów wrócił :) Matinx miales racje nie da sie odejsc od MLO :D zaczalem od porazki teraz 2 wygralem :D wgniata w fotel. Da sie zmienic druzyne? jakos od nowa w MLO ?

 

Mam to samo.. Niestety. :) Podobno jest promocja 6MB za ok. 60 zł na dwa lata, ale nie wiem czy obejmuje stałych klientów - podzwonię dziś i dam znać. Tak to jest jak człowiek mieszka w ostatnim domu po lewej w Shire gdzie jedynie neo ma zasięg.. Ech... :)

 

Mam teraz do Was prośbę - wcześniej ciupałem w PES offline, teraz chciałbym (po tym jak Żona zakupiła mi piękny tv:D, pograć online). Nie wiem czy grał ktoś z Was może w Warcrafta, ewentualnie Starcrafta. Mianowicie chodzi mi o sam system losowania meczy - działa to sprawnie, a jak tak to na ile (rankingi graczy, mecze wygrane przegrane - statystyki w profilu etc.) Istnieje coś takiego? Widziałem, że są zakładane różne ligi - co możecie polecić?

 

To tak na wstępie. :)

Odnośnik do komentarza

Mozna dla stalych klientów sam wlasnie sobie zmieniam. Jak narazie pogralem od 21 do 5 rano :D o 6 do pracy i przegralem jeden meczyk :D moze ze 4 remisy i reszta wygranych:D Sprzedalem pol teamu kupilem Navasa i Di Maria'e :D Poluje na jakiegos mlodego napasciora i Gutiego dam na srodek pomocy. PES wymiata. Matinx powiedz mi na jakiej zasadzie bierze sie udzial w turniejach w MLO ? powazna kase sie trzepie podobno napisz co i jak. Powiem szczerze ze raz sie gra lepiej raz mniej komfortowo moze to przez moje 1mb. Poprostu czasami jest lepsze polaczenie mozna szybciej reagowac na boisku tzn nie ma batton laga, opoznienia poprostu jakby na kompie miec za slaba graficzna i czasami rzeczy dzieja sie nieco wolniej ale nie przeszkadza to jakos znacznie choc utrudnia rozgywke

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Niesamowite jest uczucie jesli wygrasz mecz tymi hipkami vs kolesiowi ktory ma juz pol teamu ubranego w graczy pro. MLO jest takie wciagajace juz mam wizje swojej druzyny, tylko kasy brakuje :) Matinx w MLO jest jakis ranking ile wygrales, ilosc meczow bez porazki itd czy tylko pozycja i pkt w division ? Gralem wczoraj drugi taki mecz z Barca i znienawidzilem Honde :D grał cały czas na niego, miał Kuyta i paru innych. Strzelil piekna bramke po skladnej akcji z bani :) Odpowiedz byla szybka wyrównałem na 1:1 Gutierrezem :D Asystowa Hesus Navas w jego 2 meczu. Potem zrobiłem przecudowną akcje szkoda ze nie mialem aparatu zagralem na skrzydlo dosrodkowalem w pole karne pila przeleciala nad wszystkimi myslalem ze wyleci juz na rog, ale tam byl sam navas przyjal i zgral odrazu do Castollo a ten z pierwszej strzelil podkrecona pilke pomiedzy nogami z mega konta. Nie widzialem jeszcze zadnej kuriozalnej bramki raz koles prubowal rainbowa ale na szczescie wylapal keeper, z nozyc tez kilka strzalow widzialem na szczescie bezskuteczne. Wszystkie sa takie realne, jak z meczów. Zawsze ogladam powtorki po kazdym meczu - Magia !

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

ja wczoraj mialem mecz, w ktorym myslalem ze sie zerzygam. Przegrywalem 4;2 w 60 minucie, koles mi zaladowal 3 babole (jeden samoboj - po mocnym dosrodkowaniu po ziemi, gol z rogu, raz bramkarz wpadl z pilka do bramki, jednego gola strzelil nie naciskajac strzalu - pilka sie poodbijala i wturlala do bramki). No ale... na maksymalnym w(pipi)ie pocisnalem typa 6;4 wink.gif Pierwszy taki z dupy mecz i pierwszy hokejowy wynik.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...