Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

No niestety chodzi właśnie o reakcję na moje polecenia, zwód trwa jakieś 3 sekundy :/ Na szczęście przeciwnik chyba ma to samo, bo dwa mecze MLO już wygrałem :P Ale nie o to tu chodzi, gra ma przypominać pojedynki na konsoli, a w tej chwili cholernie daleko jej do offline'owego czasu reakcji :/

Edytowane przez ted360
Odnośnik do komentarza

No niestety chodzi właśnie o reakcję na moje polecenia, zwód trwa jakieś 3 sekundy :/ Na szczęście przeciwnik chyba ma to samo, bo dwa mecze MLO już wygrałem :P Ale nie o to tu chodzi, gra ma przypominać pojedynki na konsoli, a w tej chwili cholernie daleko jej do offline'owego czasu reakcji :/

 

Dziwne ja mam zupelnie inne odczucia. Tylko czasami spowalnia, po apdejcie nie mam wogole lagow ani rozgrywka nie zwalnia Z czego jestem bardzo zadowolony. Kupilem jednak Mohameda Zidanea jest tani i ma super statsy.

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

No niestety chodzi właśnie o reakcję na moje polecenia, zwód trwa jakieś 3 sekundy :/ Na szczęście przeciwnik chyba ma to samo, bo dwa mecze MLO już wygrałem :P Ale nie o to tu chodzi, gra ma przypominać pojedynki na konsoli, a w tej chwili cholernie daleko jej do offline'owego czasu reakcji :/

 

 

nie wiem co sadzic juz zupełnie :mellow: zamówiłbym nawet tego pesa z sieci ale strasznie mieszane opinie słysze...o rozgrywke nie pytam bo grałem w demko i mi sie podobało, chodzi o online

 

czyli z tego co ty piszesz...to wogołe jest niegrywalne!!! Ja pamietam doskonale czasy PES 6 (PC) gdzie w duzej liczbie meczy musiałem kalkulowac tego button--laga...ale dzis bym juz tego nie przełknął.

 

Z kolei Raulos pisze ze jest ok...

 

 

swoją drogą inkredible, tyle osób sie tu udzielało a grają jednostki.... (ja nie gram bo sie wacham -bo jesli online działa tak jak piszesz to ta gra jest warta 80 zł...)

Odnośnik do komentarza

No niestety chodzi właśnie o reakcję na moje polecenia, zwód trwa jakieś 3 sekundy :/ Na szczęście przeciwnik chyba ma to samo, bo dwa mecze MLO już wygrałem :P Ale nie o to tu chodzi, gra ma przypominać pojedynki na konsoli, a w tej chwili cholernie daleko jej do offline'owego czasu reakcji :/

 

 

nie wiem co sadzic juz zupełnie :mellow: zamówiłbym nawet tego pesa z sieci ale strasznie mieszane opinie słysze...o rozgrywke nie pytam bo grałem w demko i mi sie podobało, chodzi o online

 

czyli z tego co ty piszesz...to wogołe jest niegrywalne!!! Ja pamietam doskonale czasy PES 6 (PC) gdzie w duzej liczbie meczy musiałem kalkulowac tego button--laga...ale dzis bym juz tego nie przełknął.

 

Z kolei Raulos pisze ze jest ok...

 

 

swoją drogą inkredible, tyle osób sie tu udzielało a grają jednostki.... (ja nie gram bo sie wacham -bo jesli online działa tak jak piszesz to ta gra jest warta 80 zł...)

Dzis zagram z kims z Polski, to sie wypowiem. Poki co jest tak samo, jak w PES6 :/

Odnośnik do komentarza

to muła w hooj, nie o to chodzi aby grac tylko z ludzmi z poslki :blink:

 

 

dlatego kod sieciowy musi byc perfekcyjny, tj połaczy mnie z rumunem mającym skur.wiałe połaczenie- ma działac

 

 

ej moment- na czym grasz ? konsola czy pc?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

albo masz pecha i trafiłes na jakis zwis serwerów (bywa, w kazdej grze) albo losowało ci ludzi ze złym połaczeniem albo...Konami znów nie ogarneło online

 

czytam wypowiedzi na róznych forach, i ludzie zgłaszają problemy. Jest ich relatywnie mało , powiedzmy 30 % (mało ????) ale...są. Nie wrózy to bezproblemowej rozgrywki

Odnośnik do komentarza

Właśnie rozegrałem 3 mecze w MLO, jeden lekko zwalniał, dwa prawie jak offline (piszę prawie, bo dzisiejsza technologia jednak nie pozwala na granie w tak komfortowych warunkach), więc nie jest źle :) Przedostatni mecz z Bayernem, gdzie grali już Bastian Świniopas i Mario Gomes - samo bronienie wyniku daje niemałą frajdę no i rozpacz, gdy w '87 Gomes w*ebał bombę w okno. Potem zwycięstwo z Realem, w którym było już dwóch kozaków - bezcenne. Mimo nieco mniejszego komfortu gry, online bawi jak cholera i nie chcę na razie wracać do gry z CPU. Jak wyjdzie update to zacznę Master League, bo kocham ten tryb, ale MLO to strzał w dychę :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

ted pozwala (dlatego nie wiem jak cie czytac)... ping ponizej 90 ms jest nierejestrowalny przez mozg , innnymi słowy online moze = offline

Nierejstrowalny, ale teoretycznie. Tzn. w takim CoD na PC rzeczywiście nie ma absolutnie żadnej różnicy między offline, a online, ale PES to jednak inna bajka... Zresztą tak jak pisałem - w ostatnich kilku meczach było naprawdę nieźle, PRAWIE jak offline :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

ted pozwala (dlatego nie wiem jak cie czytac)... ping ponizej 90 ms jest nierejestrowalny przez mozg , innnymi słowy online moze = offline

Nierejstrowalny, ale teoretycznie. Tzn. w takim CoD na PC rzeczywiście nie ma absolutnie żadnej różnicy między offline, a online, ale PES to jednak inna bajka... Zresztą tak jak pisałem - w ostatnich kilku meczach było naprawdę nieźle, PRAWIE jak offline :thumbsup:

 

W takim razie zacieram rączki - PES będzie u mnie w poniedziałek, ewentualnie we wtorek. Łącze 6 MB i obym nie był w tych 30%, czego nikomu nie życzę! :) w W3, WOW net 1 mega wystarczał, ale czy przy 6MB z TPS będzie dobrze.. Oby! :)

 

PS. Orson - również zastanawiałem się nad nowym PES i nadal nie wiem czy dobrze zrobiłem - jestem fanem serii od początku, a o pozytywnych aspektach Fify czytałem tylko w sieci (czytaj - ze znajomych nikt się nie odważył przejść na ciemną stronę mocy.. ;))

Jak będzie kapa z online to.. zacznę myśleć o konkurencji i hokejowej rozgrywce? :(

Edytowane przez hellofriend
Odnośnik do komentarza

 

Jak będzie kapa z online to.. zacznę myśleć o konkurencji i hokejowej rozgrywce? :(

 

Przestań wypisywać bzdury o grze, w którą w ogóle nie grałeś!

 

Ja za jakiś tydzień będę miał PES2011 i mam nadzieję, że się nie zawiodę. (demo nie podeszło mi zbytnio, wszystko jakieś takie sztywne, ale trzeba i tak sprawdzić full) :whistling:

Odnośnik do komentarza

Jak będzie kapa z online to.. zacznę myśleć o konkurencji i hokejowej rozgrywce? :(

 

Przestań wypisywać bzdury o grze, w którą w ogóle nie grałeś!

 

Ja za jakiś tydzień będę miał PES2011 i mam nadzieję, że się nie zawiodę. (demo nie podeszło mi zbytnio, wszystko jakieś takie sztywne, ale trzeba i tak sprawdzić full) :whistling:

 

Uraz z przed lat - zawsze stawiałem na realizm - nie chciałem urazić. :)

Odnośnik do komentarza

Gralem wczoraj z 20 meczow, mam w sumie 50. Online jest po patchu perfecto !! Prawie jak offline. Przegralem kilka bo gralem bez bramkarzy :D sprzedalem ich i nie starczylo na Fabianskiego :P Ettori nie dawal rady na bamce :P teraz mam juz sklad wypasssssss :D Zidan, Navas, Maurice - jakis nieznany ale dobry 25 lat :), i lorenzo 24 lata holender tez dobry, napad guttierez i castollo daje rade na bramce fabianski :) i moge zaczac walke o 1 miejsce w diwizji. Najwiecej mialem 620 pkt ale spadlem :) a wy jak tam ? GRA JEST MEGA ! Na takiego pesa czekalem od pesa6

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

chyba nie i bedzie raczej problem, CCDP nie moze sie dogadac z konami 9choc inne źródła mówią ze juz sie dogadali), nic dziwnego w tej pseudo -firmie xle sie dzieje, nie bez powodu odeszli ojcowie -załozyciele i to przed premiera wiedzmina II

 

raulos- kilka stron wczesniej piszesz o problemach online a, teraz zas ze wszystko jest ok. To narkotyki czy roztargnienie? Enyway- jaka jest ostateczna wersja?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...