Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Greg - Licence issues :P Sprawdzalem wczoraj ten czas w MLO jest to czas rzeczywisty jednak - taki jak u nas. Dostalem sie do coach mode competition i przegralem 2 mecze jeden remis w 15 min wygralem 180tys. Niemozliwym jest sie dostanie do normalnego turnieju :( wydaje mi sie ze jak jest turniej np jutro o 21 30 to nawet dzisiaj rano trzeba juz czaczac grac eliminacje wczoraj tak robilem na wszystkie godziny i bylo pozajmowane

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

raulos o czym Ty mowisz? :) Godzina, jaka masz podana, odnosnie competition, to czas w ktorym STARTUJA eliminacje. Musisz wejsc minute wczesniej w competition i spamowac joina. Ja juz ze 4 razy gralem. Rozkminilem juz po co ludzie sobie samoboje strzelaja, byc moze niedlugo sam zaczne ;p

 

Co to za idiotyczny motyw z tymi samobójami? Mam nadzieję, że Konami zareaguje...

Odnośnik do komentarza

40 minut temu przyszedł kurier z moim PES! Właśnie jestem po pierwszym wygranym meczu online! 2:1 z juve - trochę lagowało, ale grałem z Włochem.. :) Rewelacyjna sprawa! Owszem zmiana zawodników szwankuje, liczyłem na to, że będzie lepiej niż w demie. Trudno trzeba to ograć.

Jakby ktoś chciał zagrać to zapraszam - elentario.

Odnośnik do komentarza

Gralem z kolesiem wygrywalem 2:0 po czym strzelil 3 samobuje i rozlaczylo mecz z komunikatem ze mecz przyznany dla mnie przez niewlasciwe zachowanie gracza! Super ze konami wreszcie zareagowalo !! Pewnie dlatego strzelaja samobuje ze mecz trwa 2 min a kase i tak zgraniaja lecz traca pkt mam racje ? W quick match za takie zachowanie kasy nie przyzna.

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Ja rozegrałem w Pes2010 na PS3 po necie prawie 1000 meczy. Byłoby więcej, ale pękła płyta (Robson mnie olał :(). Wiem jedno, najlepiej grać z Francuzami i Niemcami. Lagi są w meczach z Hiszpanami (około 70 % meczy), Włochami (koło 60%). W tej części pewnie niewiele się zmieniło. Ci, którzy piszą że mają lagi grają z ludźmi pochodzącymi z tych krajów. W quick match losowo dobiera rywala i często się zdarza, że trafimy na Hiszpana (na podstawowych ustawieniach, bo można ograniczyć się do danego kraju).

Odnośnik do komentarza

latwiej zarobic 2 banki walac sobie samoboje, niz grac normanie, wygrac kazdy mecz i nie miec pewnosci, ze sie awansuje. Proste. Ja jednak napalilem sie, zeby jakis puchar zdobyc i poki co nie bede tego uskutecznial

 

I to jest ten wielki tryb Master League Online?

 

Czytając Twój tekst można wywnioskować, że przegrany dostaje większą kasę, niż wygrany? WTF ?

Odnośnik do komentarza

latwiej zarobic 2 banki walac sobie samoboje, niz grac normanie, wygrac kazdy mecz i nie miec pewnosci, ze sie awansuje. Proste. Ja jednak napalilem sie, zeby jakis puchar zdobyc i poki co nie bede tego uskutecznial

 

I to jest ten wielki tryb Master League Online?

 

Czytając Twój tekst można wywnioskować, że przegrany dostaje większą kasę, niż wygrany? WTF ?

 

 

nie wiem ile jest za awans/wygranie competition. Poza tym, tak, to wlasnie wielki tryb MLO. Mi sie i tak podoba (aczkolwiek lepiej by bylo, gdyby nie bylo opcji takiego cheatowania -np, za 3 samoboje usuniecie z competition, jednak aby nie psuc sobie zabawy staram sie nie zwracac na to uwagi).

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że to nie tylko kwestia łącz, ale także odległości. Niemcy są blisko, Francja trochę dalej ale nie aż tak daleko jak Hiszpania i Grecja. Włochy są mniej wiecej tak daleko od Polski jak Francja, ale we Francji są lepsze łącza.

 

 

otóz to, dlatego pewnie we włoszech czy hiszpani panuje powiedzenie by nie grac z Polakami XD

Odnośnik do komentarza

latwiej zarobic 2 banki walac sobie samoboje, niz grac normanie, wygrac kazdy mecz i nie miec pewnosci, ze sie awansuje. Proste. Ja jednak napalilem sie, zeby jakis puchar zdobyc i poki co nie bede tego uskutecznial

 

I to jest ten wielki tryb Master League Online?

 

Czytając Twój tekst można wywnioskować, że przegrany dostaje większą kasę, niż wygrany? WTF ?

Bug w grze,Konami już zostało o nim oficjalnie zawiadomione i będzie coś z tym robić.

Z drugiej strony,wystarczy nie grać z ludźmi przy których widnieje ikona zblazowanej piłki - to quitterzy.

Odnośnik do komentarza

latwiej zarobic 2 banki walac sobie samoboje, niz grac normanie, wygrac kazdy mecz i nie miec pewnosci, ze sie awansuje. Proste. Ja jednak napalilem sie, zeby jakis puchar zdobyc i poki co nie bede tego uskutecznial

 

I to jest ten wielki tryb Master League Online?

 

Czytając Twój tekst można wywnioskować, że przegrany dostaje większą kasę, niż wygrany? WTF ?

Bug w grze,Konami już zostało o nim oficjalnie zawiadomione i będzie coś z tym robić.

Z drugiej strony,wystarczy nie grać z ludźmi przy których widnieje ikona zblazowanej piłki - to quitterzy.

 

Masz zrodlo? jak ta ikona wyglada gdzie sie pokazuje ? jak nie grac jak cie polaczy z gosciem to musisz wyjsc z gry przeciez inaczej sie nie da

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...