Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

A wczoraj tez gralem z gosciem co mial tego sverkosa. Gosc sie rusza jak wóz z weglem. Polecam kupic jakiegos niskiego szybkiego murzyna. Duzo lepsze efekty ;p

Ja Sverkosa miałem w swojej drużynie w ML w PES 2010. Siedział na ławce, ale był moim jokerem. Jak wszedł to zawsze coś strzelił. A Quarella w jednym sezonie grając w ataku zdobył ponad 50 bramek. Wiem z doświadczenia, że Konami nie zmienia zbyt dużo w statystykach, dlatego postawiłem na sprawdzonych piłkarzy.

Odnośnik do komentarza

U mnie Benitez spisuje sie swietnie. Poki co bryka z Eto'o w ataku, ale z czasem na pomocnika zostanie przekwalifikowany. Nie wiem tylko na kogo teraz zbierac, zeby dobra pare z Samuelem stanowil. Wydaje mi sie, ze Torres bedzie tu swietnie pasowal ale... kij tam w sumie wie ;D

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

I jak tam w D4? dostajecie wiecej kasy? jaki nastepny pulap do D3? Rowniez sie nie zgodze z powyzszym, mianowicie wynik 3:0, 4:0 jest wrecz niespotykany przynajmniej w MLO, 3:0 to pogrom.

 

W quick matchu jest tyle samo kasy. Natomiast po awansie do D4 kasuje rating punktów do 500, do utrzymania potrzeba chyba 501, a do awansu 530. Ale nie jestem pewien, czy dokładnie tyle. W MLO mój najwyższy wynik to 3:2 po mega zaciętym meczu. Ale pozostałe to 0:0, 1:0.

 

Poprawka, do utrzymania potrzeba jakoś 476, a 501 do awansu. Ale chyba czekam mnie spadek do D5. Zablokowałem się i przestałem stwarzac sytuacje. Mam szybkie skrzydła (Hulk i Aghahowa) i widzę, że próbuję za często grać w stylu starych PESów, czyli do skrzydła i jakoś to będzie :) Lepiej już grało mi się deafultowym składem, bo wtedy wiedziałem, że nikogo nie zrobię na szybkości, a podaniami i wolnym dryblingiem udawało się więcej niż teraz.

 

Wczoraj do płaczu doprowadził mnie też Ivarov. Niby ma całkiem niezłe statsy (jak na resztę drużyny), ale puszcza straszne szmaty. Kupiłem Rustu i poprawa jest gigantyczna!!! Wczoraj też udało mi się awansować do 1/16 D4 cup (po jednym meczu z samobójami), ale tam odpadłem w karnych. Nie potrafię ich strzelać :( Albo w środek, albo nad bramką. Nie widziałem specjalnej kasy za awans do 1/16, poza oczywiście kasą za mecz.

Edytowane przez tomi_d
Odnośnik do komentarza

Dobra panowie, po kilkuletniej przerwie w PESie/WE, grajac 2 sezony w Fife oraz prawie 2 tygodnie w 11 czesc, wracam znow do ukochanej serii, co prawda dopiero gierke mam 2 dni, ale juz forma wraca, bo kompa leje na top playerze(nie 10-0 ale wygrywam). Jednak wiele nauki przede mna i z checia pogram, potrenuje z Wami, dodawac mnie do friendlisty PSN id: polsonPL.

Odnośnik do komentarza

Kurde w starch PESach (tych na ps2) mialem sklady elegancko obcykane. CF Sheva, Martins, AMF Hadji (maroko)/Okocha/Rivaldo, LMF deisler/maxi, RMF Babangida... W obronie koniecznie Stam, no masa byla gosci ktorych dobrze znalem a teraz jakąść zaćmę mam.

Hehe cały PES :D przez pięć kolejnych części wiadomo było kto jest dobry, nawet jeśli któryś piłkarz już dawno szczyt formy miał za sobą, w PESie kozaczył :) Shevchenko & Ronaldo, potem Adriano, a wcześniej Batistuta (jeszcze w ISSach) to najlepsi napastnicy w historii serii :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Poprawka, do utrzymania potrzeba jakoś 476, a 501 do awansu. Ale chyba czekam mnie spadek do D5. Zablokowałem się i przestałem stwarzac sytuacje. Mam szybkie skrzydła (Hulk i Aghahowa) i widzę, że próbuję za często grać w stylu starych PESów, czyli do skrzydła i jakoś to będzie :) Lepiej już grało mi się deafultowym składem, bo wtedy wiedziałem, że nikogo nie zrobię na szybkości, a podaniami i wolnym dryblingiem udawało się więcej niż teraz.

 

Wczoraj do płaczu doprowadził mnie też Ivarov. Niby ma całkiem niezłe statsy (jak na resztę drużyny), ale puszcza straszne szmaty. Kupiłem Rustu i poprawa jest gigantyczna!!! Wczoraj też udało mi się awansować do 1/16 D4 cup (po jednym meczu z samobójami), ale tam odpadłem w karnych. Nie potrafię ich strzelać :( Albo w środek, albo nad bramką. Nie widziałem specjalnej kasy za awans do 1/16, poza oczywiście kasą za mecz.

Mam to samo defeultowym składem jakoś lepiej mi sie stwarzalo sytuacje i ogólnie grało. Dokupilem sobie 3 Grajkow ale Juz mi sie tak nie gra.

Ja tez pewnie Polece do D5 bo jestem w ogonie stawki. Aż mi sie ostatnio odechcialo MLO grać , tak mi nic nie idzie

Odnośnik do komentarza

OMG! Konami fixneło glitcha z samobójami!111110 kasy za 3x samobój w MLO :potter: :potter: :potter: sprawdźcie czy to prawda, ja wyruszam do sklepu po swojego PESa :rolleyes:

 

no ale co to daje jeśli niektóre chuje zarobili w ten sposób po kilkanaście milionów, jak nie więcej? powinni ich wyłapac kutasów, odebrac kasę, zawodników i wtedy byłoby git.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...