Skocz do zawartości

WipEout HD Event


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Luzik, nie latamy dla kasy, tylko dla zabawy, c'nie ;) c'nie? ...

 

Przypomnienie mini regulaminu:

 

Jeżeli będzie 8 osób - lecą wszyscy, jeżeli będzie więcej chętnych - liczy się kolejność w SLQ. Czas należy wrzucić do 20.00 w dniu imprezy - poniedziałek.

 

WHD Event 25 X 2010

 

1. triboy

2. QjonPL

3.

 

SLQ: Anulpha fwd / Phantom / Feisar

 

1. QjonPL 20.58

2.

3.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to Feisar za mocno skręca, powinien mieć troszkę więcej bezwładności (?)

Zrobiłem 20.42 5BR 15SP i myślałem że wystarczy ale nie wystarczyło :(

 

BTW:

Wczoraj po ciężkim meczu chciałem poprawić sobie humor lecąc Speed Lap na Anulpha Pass Icarasem. Niestety życie nie ma dla mnie litości.

Lecę, jest dobrze, wyprzedzam ghosta (20.11), jest bardzo dobrze, BR na półkę, jest zajefajnie, adrenalina skacze i nie wchodzi mi ostatni BR, ten z półki...

Wynik 20.15... Krzyczę... Płaczę... No i teraz muszę kupić sobie nowego pada verymad.gif

 

 

Nienawidzę tej gry ale dzisiaj pożyczę pada od szwagra i rozp... Anulphę. PAYBACK!! diablo.gif

 

PS. TRI - usunąłem tryb multiplayer z Wipeouta, śrubokrętem i obcęgami, amen :)

Odnośnik do komentarza

Wiesz co Wreck, jeżeli wszyscy zdążą to przeczytać, to nie widzę problemu, w godzinkę się wyrobimy ;) (20.30).

 

PS. TRI - usunąłem tryb multiplayer z Wipeouta, śrubokrętem i obcęgami, amen :)

... Ja też zastanawiam się nad taką operacją. W piątek lanie, sobota w miarę udana, ale to co działo się wczoraj... Tak niemiłosiernie byłem obijany, że aż strach + Pac-Man Mode On - wszystkie bomby/miny moje. Zapytajcie Qjona. Po 3 takich wyścigach z rzędu odpuściłem sobie. Później dałem się namówić LEGO na partyjkę, efekt - 4 i 5 "specyficzny" wyścig z rzędu... ekhm... podziękował...

 

Oczywiście widzimy się na Evencie!!! ;)

 

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Uuuu Wreck... szkoda, następnym razem dołącz, nawet jeśli nie w pierwszym, to przecież jest jeszcze drugi, ten, który niszczy serca starcom, c'nie D ;)

 

I co tu dużo pisać, nawet wiaderko melisy nie pomogło, w pierwszym tak się wkurzałem, że aż ręce mi się trzęsły. W drugim zaś, serce tak nawalało, że trząsłem się cały :blink: Z wami nie da się grać ;)

 

WHD Event 25 X 2010

 

1. QjonPL 51+43= 94

2. Tiduch 43+41= 84

3. triboy 36+46= 82

4. dariusz1230 36+41= 77

5. Tar-Elendil 21+34= 55

6. kundox1 15+19= 34

7. Wreckedge 25+0= 25

8. Slawolk 5+0= 5

 

I znowu podzieliliśmy się z Qjonem wygranymi w poszczególnych rundach ;) Szkoda, że w pierwszym się nie popisałem... No nic, może następnym razem ;)

I jeszcze sytuacja z Modesto: http://img266.imageshack.us/g/dsc04440yz.jpg/

Szkoda wielka, c'nie k1 ;)

 

SLQ: Anulpha fwd / phantom / Fajza

 

1. Qjon 20.36

2. phaeton_pl 20.42

3. triboy 20.6x (nie pamiętam, później poprawię)

4. Wreckedge 20.76

5. mashter 21.60

 

Brawo Pany! ;)

 

WHD Event 1 XI 2010

 

1. triboy

2.

3.

 

SLQ: Talon rev / flash / Qirex

 

1. QjonPL 29.21

2. triboy 29.33

3.

 

Edit: A właśnie, masz rację Q. Może w takim razie przełożymy Event na wtorek (lub inny dzień)? I jeszcze kwestia godziny. Przy wpisywaniu się na listę napiszcie, o której wam pasuje (od 20.30 do 22.00), może to też zmienimy.

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...