Skocz do zawartości

WipEout HD Event


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

No to może zaczniemy się ścigać ;) Pierwsza propozycja na inauguracyjny Event jest następująca: Wtorek 11. V. godz 21.00 Prędkość: rapier/phantom 3x4 wyścigi z bronią i 3x4 bez broni Oczywiście wszystkie trasy wybierane randomowo. Chętnych proszę o wpisanie się na listę. 1. triboy 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Napiszcie przy okazji na jakiej prędkości chcielibyście się ścigać, dostosujemy się do większości.

Odnośnik do komentarza

 

Wtorek 11.05 godz. 21:00

 

Piloci:

 

1. triboy

2. Square

3. MajorZero64

4. sakiu

5. dariusz1230

6. mattaman_PL

7. kundox1

8. bloo

 

Rezerwa:

 

1.

2.

3.

 

Dopisałem bloo, bo jeszcze by się nie zmieścił. Mi jest obojetne jaka prędkość.

To może podsumujmy:

- lista pilotów powyżej, dzień i godzina też, chociaż ja bym wolał o 20 :P czyli do uzgodnienia.

- to samo prędkość, narazie jest Rapier/Phantom.

- na początek trasy z podstawki.

 

Aha, organizatorem jest triboy, więc wyślijcie mu invite'y o dodanie do znajomych.

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O proszę, ilu chętnych ;) Czyli lecimy ;) Co do godziny, nie mogę zapewnić, że będę na bank o 20, dlatego 21. Jeżeli uda mi się być, i wszyscy o 20 będą gotowi, to możemy polecieć wcześniej. I jeszcze dla jasności sytuacji, niech każdy dopisze w tabelce preferowaną prędkość, ewentualnie wprowadźcie korektę ;) Kwestia fr inv, wyślijcie również zwykłą wiadomość, mogę mieć fulla i nie dostanę zaproszenia.

 

Wtorek 11.05 godz. 21:00

 

Piloci:

 

1. triboy (phantom)

2. Square (rapier/phantom)

3. MajorZero64 (???)

4. sakiu (???)

5. dariusz1230 (phantom)

6. mattaman_PL (rapier)

7. kundox1 (phantom)

8. bloo (???)

 

Rezerwa:

 

1.

2.

3.

Odnośnik do komentarza

triboy niestety obecnie nie jestem w stanie powiedzieć czy we wtorek wystartuję. Któryś już raz mój router dał ciała i jadę przez modem podpięty do kompa więc z neta na PS3 nici. Dam znać, ale się uporam z tym to zawsze jestem do dyspozycji. Złośliwość rzeczy martwych...

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Wtorek 11.05 godz. 21:00

 

Piloci:

 

1. triboy (phantom)

2. Square (rapier/phantom)

3. MajorZero64 (???)

4. sakiu (???)

5. dariusz1230 (phantom)

6. mattaman_PL (rapier)

7. kundox1 (phantom)

8. bloo (obojętne)

 

Rezerwa:

 

1. klocki_LEGO r/p 20-22

2.

3.

mogę się spóźnić - max 21;30 jestem (nie wiem, czy 11. robię na 9. czy 13. ;])

Odnośnik do komentarza

Wtorek 11.05 godz. 21:00

 

Piloci:

 

1. triboy (phantom)

2. Square (rapier/phantom)

3. MajorZero64 (???)

4. sakiu (phantom>rapier)

5. dariusz1230 (phantom)

6. mattaman_PL (rapier)

7. kundox1 (phantom)

8. bloo (???)

 

Rezerwa:

 

1. klocki_LEGO r/p 20-22

2.

3.

 

choć połowy tras nie znam bo mi się nie podobają to i tak wolę phantom bo jest szybciej haha xd ale jak będzie rapier to nic się nie stanie...

Odnośnik do komentarza

Wtorek 11.05 godz. 21:00

 

mogę się spóźnić - max 21;30 jestem (nie wiem, czy 11. robię na 9. czy 13. ;])

 

 

Wtorek 11.05 godz. 21:00

 

choć połowy tras nie znam bo mi się nie podobają to i tak wolę phantom bo jest szybciej haha xd ale jak będzie rapier to nic się nie stanie...

 

 

 

Panowie ale ciężko wam dogodzić biorąc pod uwagę że akcja (event) bedzie sie dziala w tygodniu to proponuje w miarę wcześnie zacząć.

Sami wiecie ile czasu trwa cała zabawa a ja bym chcial sie połozyć spac jeszcze we wtorek :)

Ale jak bedzie trzeba to i do ran moge siedzieć hehe :)

Odnośnik do komentarza

no niestety :( we wtorek pracuję do 21. :( postaram się szybciej urwać, ale i tak najwcześniej 21;15 - dojście do domu, odpalenie konsoli... czekajcie pliz ;] tzn grajcie sobie, jak będzie wolne miejsce to wskoczę ;]

Edytowane przez bloo
Odnośnik do komentarza

Wtorek 11.05 godz. 21:00

 

mogę się spóźnić - max 21;30 jestem (nie wiem, czy 11. robię na 9. czy 13. ;])

 

 

Wtorek 11.05 godz. 21:00

 

choć połowy tras nie znam bo mi się nie podobają to i tak wolę phantom bo jest szybciej haha xd ale jak będzie rapier to nic się nie stanie...

 

 

 

Panowie ale ciężko wam dogodzić biorąc pod uwagę że akcja (event) bedzie sie dziala w tygodniu to proponuje w miarę wcześnie zacząć.

Sami wiecie ile czasu trwa cała zabawa a ja bym chcial sie połozyć spac jeszcze we wtorek :)

Ale jak bedzie trzeba to i do ran moge siedzieć hehe :)

Cały event od zawsze trwał ok godziny góra 1,5h no chyba że zdarzały się akcje że ciągle kogoś wyrzucało albo łapał zwiechy. Jeżeli nie będzie problemów to całość się zmieści w ok 60 minut.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki tri,że wpisałeś mi phantom :) Trafiłeś w 10 !!!

 

Godzina w sumie to wolał bym na 20 bo lubie się wyspać :)

 

Ale w razie czego 21 też przeżyje!

Grześ,na ostatnich eventach ciężko było nam sie zmieścić w 2h.

i mysle że teraz też sie troche zejdzie...

Ale możemy sie ustawić na 20 i poczekamy na reszte do 21 :P

Jak będziemy wszyscy to ruszamy!

 

Treningi co wieczór :)

Edytowane przez dariusz1230
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...