Skocz do zawartości

WipEout HD Event


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Texasalex napisał mi że robi na Anulphie rev 7 beczek. Ostatnia beczka jest beczką z wewnętrznej ściany ostatniego zakrętu :) Osobiście nawet nie spróbowałem :whistling: - g**no widzę jak BR robię a tu jeszcze wskocz na ścianę, przynieś kapcie, pozamiataj.... jasne :teehee:.

 

Napiszcie mi gdzie turbo na Ubermall. na razie mam chyba z 50 global (bo się nie odbijam w S'ce po turbo tylko lecę przez nad nią całą). Jeżeli ma być i tak ze wzgórza no to oki. Co weselsze jak zrobię 6 BR i turbo na ostatniej prostej to mi gorszy czas niż przy 4 BR wychodzi :blink:.

 

Q i Phi - proszę już więcej nie podłanczać się do sieci, bo mi ładnie 8 global wygląda ^_^

Odnośnik do komentarza

No to szkoda.

Bo ja mam się jeszcze duużo do nauczenia. :)

Phi : Dzięki za filmik, skorzystam.

 

Oj, tam, oj tam, ja też swego czasu (po zakupie Tekken 6 :devil: ) miałem spooorą przerwę (od listopada do, hm... maja? ;d), i co? I jednak wróciłem, bo od WHD nie można ot tak odejść :) Tak więc, wracam w październiku na onlajny i liczę też na wasz powrót do gry, dziadki ;p

 

HA! Cały wrzesień bedę 8 , i mam cza się poprawić.

Odnośnik do komentarza

Kurrrra, pierwszy raz w życiu udało mi sie zrobić 2xbr, to z(pipi)ałem końcówkę :/

Umiem za to wykonać tą siódmą beczkę ze ściany, tyle że jak się okazało (gdy zrobiłem przejazd na 6 beczek) nie dała mi ona żadnego zysku :/ albo źle obieram linię (w co wątpię) albo z definicji ta druga beczka pod rząd daje tak niewielkiego boosta porównywalnego z jednym sp (robiąc beczkę ze ściany omijamy 1). A że jest dość ryzykowna, lepiej imo nie kombinować ^^ (chyba że czegoś nie wiem :?)

Odnośnik do komentarza

Cześć! Katowałem wczoraj tą trasę do bólu i.... nic. No nie do końca nic, ale o tym za chwilę. Obrałem inną linię, było dobrze, ale końcówkę spartoliłem. Opuściłem jeden SP [przedostatni! wstyd]. No ale zacząłem latać na sensorach góra/dół na początku było ciężko. Statek mi się majtał jak Tatarskie siodło. Po ok godzinie zaczęło się robić ciekawie i... udało mi się w końcu zrobić tą beczkę zaraz po starcie. Tak się podjarałem, że resztę spierniczyłem:D Wyszło później jeszcze parę razy z czego jestem dumny jak cholera. Czas niestety bez zmian, choć brakowało tyci tyci. Ok co do nowej trasy to ile beczek można tam wykręcić?? Jakiś filmik może dla najwolniejszego w ekipie. No i czy ten starboostbarrelhiperduper można zrobić każdym pojazdem??

 

Jaki czas był najlepszy w tym tygodniu na WipeoutZone na tej trasie co lataliśmy. Qjon wygrałeś w tym tygodniu? Jesteś z Wrocka więc nagrodę musisz odebrać osobiście [jeśli nikt cię nie pobije]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...