Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie za to jest to jeden z najlepszych od dawna odcinków.Obejrzałbym chętnie osobny serial w świecie walkinga w takim klimacie jak miał początek odcinka.

no własnie, powinni powrócić do serialu drogi, i przemieszczania sie by przeżyć i radzić sobie z napotykanymi przeciwnościami

 

a nie kiszenie sie pół roku w więzieniu siedzenie na masie jedzenia i broni z zombiakami oddzielonymi 5 murami.

to nudne.  co prawda wcale nie musi byc nudne bo nawet siedząc w bezpiecznej bazie mogli by wymyślić ciekawe akcje , ale nie wymyślili niestety dlatego naprawde wieje nudną

 

odcinek z govem-dziadkiem ktory wałęsa sie po okolicy i stara przetrwać o wiele ciekawszy był niż więzienie które zaczyna śmierdzieć powtórką z 2 sezonu czyli taka "farma 2.0"

 

przecież ten serial ma tak wielki potencjał a cały czas muszą coś w nim spieprzyć i rozmemłać

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hahaha na końcu trailera gov celuje do ricka ślepym okiem xDDD

 

 

Potencjal z tymi aktorami?

lol

 

nie chodzi mi o aktórów tylko o setting, o to że to serial a nie film, można w nim zmieścić o wiele więcej ciekawych survivalowych akcji w świecie apokalipsy niż w tympowym 2 godiznnym filmie gdzie wszystko jest na szybko a postacie w 20 min obczajają wielkie nawałnice zombie na 3 kontynentach (world war z)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Musi wymagać. Chyba, że istnieje jakiś inny system (grawitacyjny?) panie inżynierze Stefanie Karwowski ;) Chyba w grze survival instic była misja, gdzie należało uruchomić agregat aby mieć paliwo.

Czołgi lubią ropę. Dużo ropy. Za armią czołgów zawsze idzie linia zaopatrzenia,. Pewnie w filmie nikt się nie będzie o to martwił. Ma być czołg i rozpierducha i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dwója panie inżynierze.

Jak spuszczają paliwo z samochodów? Rureczka, trzeba zassać, a potem samo leci do kanistra czy innej butelki ;)

Pytanie tylko jak zassać coś na stacji paliw? Trzeba mieć pompę. Może udałoby się nawet ręczną ale jaka stacja paliw ma ręczną pompę? To nie te czasy.

Ewentualnie sznurek i z wiaderka jak jest dostęp do komór.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

"Nigdy  nie widzimy prawdziwej pompy. Znajduje się poniżej poziomu ziemi. Wykorzystuje się w niej silniczek, dzięki któremu zasysa paliwo bezpośrednio z podziemnych zbiorników. Na powierzchni jest tylko umieszczony czujnik, odmierzający ilość przepompowywanej benzyny, wyposażony w mikroprocesor. Podaje klientowi ilość zatankowanego paliwa oraz sumę, którą musi zapłacić."

 

wiadomo, jak u(pipi)ic dystrybutor i dostac sie do zbiornika to reszta to pi,pka.

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba wchodzić tam przez dystrybutor. Na każdej stacji, przynajmniej w Polsce z czym się spotkałem, odkrywa się klapę dużego podziemnego zbiornika i tam wlewa paliwo. Jest dostęp poza dystrybutorami.

Pompa może być także ręczna. Kiedyś tylko takie były ale w obecnych czasach to trzebaby było taką zrobić.

 

Ile rozkmin na temat zwykłego serialu :teehee:

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba wchodzić tam przez dystrybutor. Na każdej stacji, przynajmniej w Polsce z czym się spotkałem, odkrywa się klapę dużego podziemnego zbiornika i tam wlewa paliwo. Jest dostęp poza dystrybutorami.

Pompa może być także ręczna. Kiedyś tylko takie były ale w obecnych czasach to trzebaby było taką zrobić.

 

Ile rozkmin na temat zwykłego serialu :teehee:

 

To ty lepiej obadaj forum TWD filmwebu. 3578 tematów "Co byś zrobił w razie wybuchu epidemii w Polsce" już tam na Ciebie czeka.

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba wchodzić tam przez dystrybutor. Na każdej stacji, przynajmniej w Polsce z czym się spotkałem, odkrywa się klapę dużego podziemnego zbiornika i tam wlewa paliwo. Jest dostęp poza dystrybutorami.

Pompa może być także ręczna. Kiedyś tylko takie były ale w obecnych czasach to trzebaby było taką zrobić.

 

ja tyko dodam od siebie jako specjalista w tej kwestii, że to bzdura, nie wolno otwierać zbiorników na stacji, paliwo spuszcza się króćcami zlewowymi (tzw stanowisko spustowe) dla autocystern. 

 

bardziej bym rozkminiał jak Szewczyk - skąd amunicja. 

 

a tak serio to mam to w d,upie :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Nie trzeba wchodzić tam przez dystrybutor. Na każdej stacji, przynajmniej w Polsce z czym się spotkałem, odkrywa się klapę dużego podziemnego zbiornika i tam wlewa paliwo. Jest dostęp poza dystrybutorami.

Pompa może być także ręczna. Kiedyś tylko takie były ale w obecnych czasach to trzebaby było taką zrobić.

 

ja tyko dodam od siebie jako specjalista w tej kwestii, że to bzdura, nie wolno otwierać zbiorników na stacji, paliwo spuszcza się króćcami zlewowymi (tzw stanowisko spustowe) dla autocystern. 

 

bardziej bym rozkminiał jak Szewczyk - skąd amunicja. 

 

a tak serio to mam to w d,upie :D

 

I inne pytanie. Z jakiego muzeum zabrał ten czołg?

 

W atlancie na każdym rogu Humvee i Abrams. A tutaj m48/m47 patton? wtf. 

Jakby nie mogli tak jak w komiksie załatwić Bradleya

Odnośnik do komentarza

 

Nie trzeba wchodzić tam przez dystrybutor. Na każdej stacji, przynajmniej w Polsce z czym się spotkałem, odkrywa się klapę dużego podziemnego zbiornika i tam wlewa paliwo. Jest dostęp poza dystrybutorami.

Pompa może być także ręczna. Kiedyś tylko takie były ale w obecnych czasach to trzebaby było taką zrobić.

 

ja tyko dodam od siebie jako specjalista w tej kwestii, że to bzdura, nie wolno otwierać zbiorników na stacji, paliwo spuszcza się króćcami zlewowymi (tzw stanowisko spustowe) dla autocystern.

 

Dlaczego nie wolno tak jego wlewać?

Ale dostęp do nich jest w taki sposób jaki opisałem? Może to stanowisko było pod tą klapą. Nie wiem, ekspertem jednak nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...