Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czemu ale zaczyna mnie nudzić ten serial, tyle o ile kiedyś siedziałem i czekałem na każdy nowy odcinek i ogladalem zaraz jak wychodzil po angielsku, tak teraz po prostu jak obejrze to obejrze, a jak nie to tez mi sie nic nie stanie. Obejrzalem "nowy" odcinek, ale zanudzilem sie na smierc.

Czytam wasze posty i widze ze nie tylko ja zycze Carlowi smierci, przeciez to chyba najglupsza postac w calym serialu, po prostu jak widze jego ryj to mnie nosi :D

Dla mnie najlepsza postac to Michonne i Daryl, i Rick ale we wcześniejszych sezonach teraz straicil "za(pipi)istosc"

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

a co to za pan i czym sie wyróżnia w komiskie? (serio pytam, komiksu czytałem tylko kilka pierwszych tomów)

 

W komiksie jest jednocześnie przynajmniej jedna duża dwumetrowa postać męska, jak zginie jeden - pojawia się następny. Ale ten, którego wkleił teka jest akurat ciekawy. Ogólnie nie mogę się doczekać 5 sezonu (jeśli będzie to co w danym momencie w komiksie).

Odnośnik do komentarza

już 18 i nikt jeszcze nie oglądał nowego odcinka?

 

ja właśnie skończyłem, ogolnie był całkiem spoko, różne wątki pokazali po ucieczce z więzienia

 

chociaz tak sie troche obawiam tego co wyżej było omawiane - że serial ma tendencje do tego żeby nagle w dużej bliskości ludzie znajdowali przydatne rzeczy mimo że wcześniej miotali się miesiącami bez niczego (w tym odcinku tego nie było ale zapowiada sie że niedługo będzie)

Odnośnik do komentarza

e tam , moze i był rozbity na wiele krótkich wątków ale przynajmniej nie było to kiszenie sie w wiezeniu (które na poczatku mi sie podobalo ale potem zrobila się z tego farma 2.0, w dodatku drugi raz to samo zrobili czyli dłuuuugie budowanie napięcia (a raczej budowanie nudy) przed konfrontacją która na końcu okazała się średnia, chociaż i tak lepsza niż pierwsza gdzie celność to było 0%)

 

 

darylowi sie trafiła dobra sztuka, może biedak w końcu zarucha xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja się mogę oprzeć tylko o 7 zeszytów, w których jak narazie go widziałem.

 

 

Mega twardziel, bardzo dużo klnie i masę zombiorów zabija ręcznie, czymkolwiek co mu w ręce wpadnie- widłami, młotkami, a także swoim wielkim nożem.

Taka lepsza wersja Tereese'a :P

Ma swoje zasady, post apo mu na rekę, bo dzięki temu czuje się potrzebny i jest dobry w tym co robi, czyli ukatrupianie zombiorów i czasem ludzi. 

Ale nie jest s(pipi)ielem bez serca, co pokazuje scena jak otwiera się przed Rickiem i opowiada mu historię o tym, jak stracił rodzinę.

 

 

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem.

Odnośnik do komentarza

Moglby ktos napisac w spoilerze glowne cechy rudego wąsacza z końcówki? tzn za co jest lubiany w komiksie?

 

Pytalem juz o to ale ciekawi mnie wiecej detali

 

typowy zawodowy wojak, do tego zaruchał dwie fajne sztuki

 

Rosita serialowa nie umywa się do komiksowej

 

odcinek taki sobie, Carol pojawiła się znikąd, dziewczynka zatykająca niemowlaka ma chyba przypominać wątek złego bliźniaka, a scena jak Glenn budzi się w więzieniu i krzyczy: "Megi!!!" przekomiczna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...