Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jesteś na początku, więc spokojnie. Za misje dostajesz sporo kasy, a z czasem powoli kupuj sobie nieruchomości, aż w końcu pod koniec gry będziesz miał tyle, że nie będziesz wiedział co z tym zrobić.

 

BTW: Dla mnie te sklepy to pomysł chybiony. Taki jakiś nijaki ;)

Edytowane przez Fuji
Odnośnik do komentarza

A ja będąc w czwartej sekwencji mam już wykupione 90% sklepów, banków itd. Nie gram misji, tylko biegam jak głupi po Rzymie i inwestuje:P Już teraz co 20 minut wpływa mi około 17000f. Podejrzewam że w połowie gry będe już dopakowany na maxa i dysponował prawie wszystkimi budynkami. Świetna gra, fabularne dno raczej, gameplay natomiast tak samo jak w dwójce rządzi.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Potwiedzilo sie info Dabmana:

 

Single-Player DLC “THE DA VINCI DISAPPEARANCE - Trailer

 

Story:

- 8 missions

- 2 locations

- 2 gameplay futures

- 10 achievements

 

Multi:

- 2 game modes

- 1 map

- 4 characters

 

Dodatek wyjdzie w marcu i bedzie kosztowac 800MSP.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Pobrałem darmowe DLC i mam taki problem , że przy uruchamianiu trybu multi wyskakuje mi informacje "Zawartość do pobrania o nazwie 'Aktualizacja Projektu Animus 1.0 i 2.0 ' jest uszkodzona. Zawartość została pominięta." Jakieś pomysły co może być przyczyną i jak to rozwiązać ? Dodam , że gre mam w wersji PL , natomiast konto założone na UK , myślicie , że to przez to?

Odnośnik do komentarza
Potwiedzilo sie info Dabmana

 

Aż czytać się chce, szkoda że nikt wcześniej się tym dodatkiem nie interesował ani nie zapytał o GamePlay...

 

Tak btw: wkońcu po za złodziejem okrzyknięto mnie Leakerem...

The following people are known leakers and should not be trusted:

- Dabman

- Baconbytes

 

http://www.logic-sunrise.com/news-218822-hvxdump-13-le-dump-sur-devkit-facilite.html

 

a tak nie offtopując, zastanawiam się co w patchu do ów dodatku ( XBOX360 ) robi wzmianka od Koperniku... :-)

Chyba czas zacząć znów szpiegować XePartnerNET

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj nareszcie skończyłem assassina - przechodzenie zajęło mi chyba z miesiąc.

Ostatnie sekwencje przechodziłem na siłę, żeby dojść do zakończenia, którego za ch.uj nie mogłem pojąć - ale przeczytanie kilku postów na różnych forach nieco wyjaśniło mi sytuacje.

 

W poprzednie części grało mi się bardzo fajnie, zero nudy a tutaj totalnie nie chciało mi się wykonywać misji pobocznych tak samo nie chciało mi się odbudowywać miasta i bawić w mistrza zakonu.

Ogólnie mówiąc to średnio mi się grało i bardzo bym chciał aby kolejna część wyszła na nowym silniku ze znacznie lepszym AI bo te tutaj ssssie na całej linii.

 

a w multi pograłem może godzinę - jakoś nie przypadło mi do gustu.

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skończyłem właśnie Brotherhooda i myślę, że po tych wszystkich majach, zagładach i 2012, trzecia część może nas rzucić właśnie w czasy kiedy cywilizacji Majów miała swój okres światłości.Tak żeby Desmond mógł się dowiedzieć o co tak naprawdę kaman z tym 2012 i jaki związek ma to z tymi "ufokami-bogami". Jakby poszli w tym kierunku, to dla mnie było by to tysiąckroć lepsze niż wyczekiwana przez wszystkich Rewolucja Francuska.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kiedyś historię w końcu będą musieli wyjaśnić ale póki co będą stosować typowy, filmowy chwyt - dać zakończenie dające możliwość kontynuacji. także przez jeszcze następnych kilka odsłon mogą ciągnąć ten wątek, dodając po kawałku tej całek układanki. póki co będą doić ile mogą. w sumie nie mam nic przeciwko bo AC podchodzi mi i to bardzo. byleby za długo tego nie ciągnęli bo każda telenowela musi się w końcu znudzić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...