Jump to content

Assassin's Creed: Brotherhood


Recommended Posts

sądząc po tytule i opisie pełnoprawną kontynuacją to nie będzie, DLC też ciężko to nazwać. zwykły spin-off. pewnie wyjaśnią i pociągną dalej wydarzenia z Rzymu. dodadzą całą otoczkę czyli jak Ezio się tam znalazł, co robił, może zasugerują co będzie w AC III, dorzucą multi + parę drobiazgów i tyle.

 

lubię serię i to bardzo. AC:B pewnie też w końcu dorwę ale na bank nie na premierę. chyba że cena będzie dobra i nie będą wołać jak za nową, pełną grę.

Link to comment
 • 2 weeks later...

Jest OK, ale oby cena nie była wysoka, bo wtedy to normalnie przegięcie będzie. Nie dośc, że sekwencje wycieli z oryginalnej drugiej części i chcieli za to zapłaty na Xbox LIVE, to jeszcze wysoka cena multi + mini kontynuacji? Jak na płytkę dodadzą jeszcze te dwie sekwencje to mógłbym max dac za grę 120zł. (oby nie 229,90zł)

Link to comment

Trzecia częśc to to nie będzie na 100%. Chociażby dlatego, że w tytule powinni dac symboliczne III. Dodatkowo nie ma informacji, aby była to trzecia częśc tylko dodatek do drugiej części. Pewnie chcą poczekac do premiery trójki, ale przedtem dac graczowi zachętę do jej kupna. W Brotherhood wyjaśnią kilka niewyjaśnionych wątków z dwójki i pewnie dodadzą kolejne, które wzbudzą tylko naszą ciekawośc.

Link to comment
 • 3 weeks later...
 • 2 weeks later...
 • 2 weeks later...
 • 1 month later...
 • 4 weeks later...
 • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.