Skocz do zawartości

Star Trek


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 649
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ze Star treków widziałem The Next Generation od 1x01 do 4x17 (ale cały czas je napier.dalam), Star Trek IV (co się cofali w czasie do lat 80tych 20ego wieku i tego nowego od Abramsa.

 

Mimo tak ubogiej obejrzanej trekografii, tak, czuję się Trekkie'em.

I będę sukcesywnie po kolei nadrabiał wszystkie serie oraz filmy.

 

No, może oprócz The Original Series :potter:

 

Star Trek FTW!

Odnośnik do komentarza

A właśnie popełniasz błąd bo TOS jest naprawdę fajny, uwierz. Tylko należy przeboleć kilka pierwszych odcinków aż wejdzie się w ten świat krótkich spódniczek, kiczowatych walk czy śmiesznej scenografii, ale to właśnie czyni TOS wyjątkowym. No i Kirk + Spock + McCoy = Rulez. Nie żebym coś miał do Picarda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Moim zdaniem TNG jest najlepszym serialem. Oryginalny serial, z lat '60 jest też świetny, ale w tamtych czasach nie było warunków by przy realnych kosztach zrealizować to tak jak się należy. Po za tym co drugi odcinek jest o bycie z nadprzyrodzoną mocą i tyle w tym fikcji naukowej co w Star Wars;-)

Jeśli chodzi o serial, to zdecydowanie najbardziej lubię TNG, za klimat i ciekawe przygody które im się w kółko trafiają. Za to DS9 najbardziej lubię na postacie. Moje ulubione odcinki, to te w których można przyjrzeć się tej dziwnej przyjaźni jaka łączy Doktor Bashira i Garaka, czy Quarka i Odo, choć kapitan Sisco strasznie działał mi zawsze na nerwy, tą swoją bohaterską i jednorodnie pozytywną postawą.

 

Enterprise jest dla mnie jedną wielką porażką i nie traktuję tego jako część serii, z resztą do 2 sezonu autorzy też robili ten serial bez loga Star Treka.

Jestem starym trekkerem, widziałem wszystko co zostało oficjalnie wydane z logo Star Treka, jedynie w fanowskich produkcjach mam zaległości. Mimo to najnowszy film Abramsa bardzo mi się podobał. Wiem że niszczy on całe uniwersum, że bardzo odwrócił wszystko co było do tej pory, ale jest świetnie wyreżyserowanym przygodowym kinem akcji, na jakie seria zasługuje. Jedyne co bym zmienił w tym filmie, to motyw z zmianą historii, który kompletnie nie jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza

bez loga star treka, no super argument! laugh.gif

 

a tak na serio to wytlumacz mi, czemu tak modne teraz jest jechanie po ENTku?

 

Co do ST XI- też uważam go za swietny film. Mowisz, ze Twoim ulubionym Trekiem jest TNG- no to chyba nie ogladales go zbyt uwaznie bo oni tam czesto odwiedzali wszechswiaty alternatywne i tak samo jest teraz w filmie Abramsa- Spock cofajac sie w czasie poprostu stworzyl jego nową 'odnoge' a nie zanegowal cale uniwersum ST.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Nie, zajrzyj na fora trekowe, tam jest mnóstwo takich pacjentów thumbsup.gif .

 

Jestem w stanie zrozumieć, że ludzie wolą np. postaci z wielkiego trio Kirk-Spock-Bones, no bo chyba nie infantylność i wszechobecny styropian.

 

No chyba, że ksztyrix byłeś born in fifties to wtedy już nawet styropiany i sklejki nie przeszkadzają tongue.gif

Odnośnik do komentarza

Nie, zajrzyj na fora trekowe, tam jest mnóstwo takich pacjentów thumbsup.gif .

 

Jestem w stanie zrozumieć, że ludzie wolą np. postaci z wielkiego trio Kirk-Spock-Bones, no bo chyba nie infantylność i wszechobecny styropian.

 

No chyba, że ksztyrix byłeś born in fifties to wtedy już nawet styropiany i sklejki nie przeszkadzają tongue.gif

 

Lepszy styropian niż kieprawe CGI i blue box z przełomu 80'/90'. Poza tym przecież Spock, jego teksty i unoszenie brwi niszczą system i nie ma porównania z takim Data.

 

Zremasterowana wersja co to leciała ostatnio na AXN nie wypala oczu jakością obrazu. Całkiem miło się ogląda.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.