Skocz do zawartości

NHL


Gość Frostbite

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Wiem, że pewnie tutaj NHL mało kogo obchodzi, ale właśnie zdobywcy President's Trophy ze 128 punktami na koncie, czyli Błyskawica z Tampa Bay, zostali zdmuchnięci 4-0 w pierwszej rundzie play-offs przez Columbus :reggie:

 

Odnośnik do komentarza

Oglądałem w weekend dwa mecze, jeden o 18:00, drugi o 21:00, więc nawet nie trzeba zarywać nocek. To co wyprawiają hokeiści za oceanem to jest jakiś yebany kosmos.  Polecam stronkę onhockey.tv, streamy w bdb jakości. 

No chyba, że ktoś chodzi na polską ligę to odradzam, bo po oglądnięciu prawdziwego hokeja powrót na polskie lodowiska to będzie męką :lapka:

Maple Leafs ponad życie :wub:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
W dniu 18.04.2019 o 08:47, Yakubu napisał:

No chyba, że ktoś chodzi na polską ligę to odradzam, bo po oglądnięciu prawdziwego hokeja powrót na polskie lodowiska to będzie męką :lapka:

Chyba jak oglądasz Nesta Mires, czy co tam gra w Toruniu. Każdy hokej jest wspaniały do oglądania na żywo.

 

A Klonowe Liście? Boston zniszczy ich w game 7.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Jak chodziłem za małolata na tor-tor to emocje sięgały zenitu nawet na zapleczu tej PLH czy jak to się tam nazywa. Później po kilku latach jak obejrzałem mistrzostwa świata to tej naszej ligi nie dało się oglądać. Zupełnie inna dyscyplina, jakby zamiast jeździć po lodzie, poruszali się w smole czy tam budyniu. 

Niedawno byłem nawet na jakimś meczu play-offów i nawet spoko było, no ale do tego co teraz w tv oglądam to to startu nie ma. Jakiś meczu finału PLH oglądałem to też jak zawody inwalidów wyglądało xd

 

Za to koszykówkę nawet ok się ogląda. Jak w Toruniu grał La'marshall Corbett to robił takie wjazdy na kosz jakbym samego Korbiego Bryana oglądał :fsg:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Musielibyście zobacz chyba mecz mojej drużyny ze Szczecina na żywo. Szczecin i hokej? Wygląda jak hokej puszczony w slow motion. Robimy co możemy biorąc pod uwagę fakt, że miasto nam robi na maxa pod górę i nikt nie chce nam wynająć lodowiska. We Wrocławiu to w ogóle chłopków rozgromili jak zawołali 1000zl za godzinę lodu i muszą jeździć do Oleśnicy grać. Nasza polska taka piękna. Sam grałem w amatorskiej drużynie ale ... Niemieckiej bo w Szczecinie to treningi tylko po 21 za kosmiczne pieniądze bez żadnej szatni czy prysznica. Rzuciłem to w pizdu w zeszłym roku po 12 latach grania. Tak niszczy się zapał do sportu....

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Rozi

Dzisiaj na Mistrzostwach Świata Elity Słowacja rozbiła 4-1 USA :banana: USA oczywiście ze swoimi tuzami, jak Gaudreau, Eichel, czy Kane (i gamoń Schneider na bramce). No i oczywiście grał Hughes, niesamowity ten chłopak ma talent. Jako fan Devils oczekuję właśnie wybrania jego jako jedynki, a skurczysyny wrzucają na fanpage wiadomości o Kakko i innych topowych prospectach :reggie: Jak go nie wybiorą, to beka po stokroć.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Podobno:

 

Panarin wybiera z trzech opcji: Panters, Rangers lub Avs. Dziś wydaje mi się, że Avs wypadli z tego grona.

 

Rangers proponują mu 11.250.000 za 7 lat. Tylko Floryda może to przebić. Avs nie będą mieli kasy.

 

Jako kibic Rangers ucieszyłby mnie taki zawodnik na sto punktów w sezonie. Rozumiem że aby kogoś takiego ściągnąć trzeba przepłacać, ale z drugiej strony za dużo mu dają, tyle nie jest wart. No i to Ruski nigdy nie wiadomo co i kiedy mu odwali. Szwedzi i Finowie są bardziej przewidywalni.

 

Jeśli przyjdzie definitywnie zamknie to powrót Zucco do NY, co chyba raczej i tak było wątpliwe, choć część kibiców chciała tego.

 

 

Bober wybiera pomiędzy Panters a Islanders.

 

Duchene wybiera pomiędzy Predators a Canadiens.

 

Pavelsky odejdzie z SJS. Rozmawia ze Stars i Tampą. To konsekwencja podpisania Karlssona.

 

Do Rekinów ma wrócić Marleau. Podobno 2 lata po milionie $.

Edytowane przez adasiulko
Odnośnik do komentarza

Te umowy mają zostać potwierdzone w ciągu najbliższych godzin, albo już są:

 

M. Smith do Edmonton,

J. Pavelski do Dallas,

C. Perry do Dallas,

C. Pickard do Detroit,

M. Duchenne do Nashville,

S. Varlamov do Islanders,

T. Ennis do Ottawy,

R. Hainsey do Ottawy,

L. Schenn do Tampy,

J. Spezza do Toronto,

T. Myers do Vancouver,

Jordie Benn do Vancouver,

R. Hartman do Wild,

R. Panik do Capitals,

B. Connolly do Panters,

M. Zuccarello do Wild,

J. Donskoi do Colorado,

A. Sekera do Dallas,

M. Granlund do Edmonton,

S. Bobrovski do Panters,

C. Talbot do Calgary,

C. Lazar do Buffalo,

A. Stralman do Panters,

K. Agostino do Toronto.

 

Ponadto były dwa trejdy:

J. Vesey do Buffalo za 3 rundę i wymiana na linii Toronto - Ottawa 3 za 3 plus pick (3 runda) dla Toronto.

 

Wszystko wskazuje na to, że Panarin w Rangers.

 

Edit 2:

tak jak pisałem Panarin w Rangers: 7 lat za 81,5 mln.

 

Edit 3:

Bober 7 lat po 10 mln.

 

Edytowane przez adasiulko
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.