Skocz do zawartości

Red Faction: Armageddon


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

zastanawiam się nad kupnem. Guerilla mi sie bardzo podobała za to do Armageddon tak jakos bardziej sceptycznie podochodze. Mógłby ktoś coś wiecej napisac...

 

Ja niedawno skończyłem kampanię na hardzie. Strasznie łatwa mi się wydawała i żałuję, że nie zacząłem na insane. Mimo wszystko 15h mi zajęła, ale chyba wszystkie ściany wylizałem. Graficznie prezentuje się tak jak demo czyli lekkie dropy animacji i screen tearing, Dead Space 2 to nie jest, ale w Dead Space nie ma takiej rozwałki otoczenia - coś za coś.

Zwiedzamy w większości tereny pod powierzchnią Marsa więc nie wszystkim to pewnie przypadnie do gustu no i jak ktoś spodziewa się, że gra go przestraszy to się przeliczy. Trailery mogły nastawić w tym kierunku, ale to ściema. Zresztą sam design potworów zasysa.

Jakby ktoś się nie orientował to wspomnę też, że gra nie jest sandboxem.

 

Gameplay to standardowe strzelanie, ubarwione takimi patentami jak destrukcja otoczenia, mozliwość jego odbudowy, magnet gun, dosiadanie mechów i innych pojazdów i ulepszanie postaci . Całkiem zgrabnie to wszystko w całość połączone. Zagadek brak.

 

Fabuła bez rewelacji, ale to raczej nie jest zaskoczenie.

 

Co do multi to wycięli tryby competitive i zostało samo naparzanie pokrak i brzydali w co-opie, dla mnie to wielki minus i nie rozumiem tej decyzji tym bardziej, że co-op szybko się nudzi. Powraca też Ruin Mode czyli niszczenie otoczenia na punkty.

 

Na koniec mogę dodać, że grę łatwo scalić więc trophy whores mogą śmiało atakować.

 

Jakbym miał ocenić to dałbym między 7/8.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

słyszałem że w grze znajduje się New Game Plus, co w moim mniemaniu automatycznie zwieksza czas gry.

Podobno po 1 przyjsciu ma sie tylko ok. 50% upgradów... prawda to?

 

Tak, jest new game plus. Jak liżesz ściany i włazisz gdzie się da to do końca gry powinieneś mieć wszystko. Warto też jak najszybciej zainwestować w umiejętność pozyskiwania salvage z potworów. Możesz też zbierać punkty w multi, bo jest sprzężone z singlem. Ogólnie jak ktoś czuje się dobry w strzelankach to polecam grać od razu na insane, bo na hardzie było dla mnie stanowczo za łatwo.

 

A tak z innej beczki to dzisiaj wpadła platyna, banalna swoją drogą.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Gra jest naprawde dobra. Nie jest to typowy horror jak Dead Space, a bardziej strzelanka, z plytka fabula niestety. Zagrac mozna, bo do wyrwania za jakies grosze teraz, wiec tym bardziej warto. Nalezy od razu zaczac grac na najtrudniejszym poziomie. tylko ta trudnosc stanowi jakies wyzwanie (tez niezbyt duze, nota bene).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...