Skocz do zawartości

Red Faction: Armageddon


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

http://www.gametrailers.com/video/sdcc-10-red-faction/701856 SDCC 10: Battle A Nightmare Trailer

 

Fajny trailer.

 

http://www.ppe.pl/news-1925-Red_Faction_Origins__pierwsze_szczegoly.html Red Faction: Origins - pierwsze szczegóły

 

Nikt nie interesuje się grą? Kurde zapowiada się dobry survival horror z rozwałką, z elementami free roamingowymi w klimatach DS.

Może Red faction wróci do korzeni do pierwszych części które były świetne.

Odnośnik do komentarza

Wywiad z dyrektorem artystycznym Chad Greene'm:

 

http://www.gametrail...-faction/702324

 

Ale wszystko wskazuje, na to, że będzie to na pewno lepszy RF od średniego poprzednika.

Z chęcią obadałbym demo.

 

Ja mam wielką nadzieję, że chodź trochę dorówna pierwszej części.

A co do demka to też bym chętnie przytulił :teehee:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Oceny dla RF:A

 

The Armchair Empire: 9.0/10

Atomicgamer: 7/10

WGTC: 7.5/10

ZTGD: 8.4/10

Gamezone: 8.5/10

Brutal Gamer: 9/10

Gamespot: 8/10

IGN: 7/10

Joystiq: 2.5/5

VGW: 4.5/5

PlanetXbox360: 8.9/10

Techtroid: 8/10

Games Radar: 7/10

Gametrailers: 7.8/10

 

Do tego screen ze statystykami po skończeniu kampanii: link

 

Ja tam jako fan serii kupuję tylko strasznie mnie wk*rwili brakiem competitive multiplayera, bo ten w Guerrilli był genialny.

Co-op mnie nie jara w ogóle.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

Armageddon od Guerilla dzielą lata świetlne. Dla mnie to ostatni raz w dobra grę z tej serii grałem na PS2. Armageddon to chyba jedna z najlepszych odsłon z serii. Fajny roz(pipi)aj, ciekawe bronie, animacja chodzi płynnie co mnie zaskoczyło niezmiernie.

Guerilla była drętwa niezwykle ale ta cześć zapowiada się zacnie. Jeśli chodzi o dema RF:A spodobało mi się bardziej od Infamous 2 :whistling:

Odnośnik do komentarza

Armageddon od Guerilla dzielą lata świetlne. Dla mnie to ostatni raz w dobra grę z tej serii grałem na PS2. Armageddon to chyba jedna z najlepszych odsłon z serii. Fajny roz(pipi)aj, ciekawe bronie, animacja chodzi płynnie co mnie zaskoczyło niezmiernie.

Guerilla była drętwa niezwykle ale ta cześć zapowiada się zacnie. Jeśli chodzi o dema RF:A spodobało mi się bardziej od Infamous 2 :whistling:

Pod względem technicznym może i dzielą te gry lata świetlne na korzyść Armageddon, ale w gameplay'u jest przepaść na korzyść Guerilla.

Guerilla - rób zadymę w dowolnym miejscu planety, ulepszaj sprzęt za zbierane środki, wybieraj misje, obserwuj jak twoje dzialania pogrążają EDF, zwiedzaj, zbieraj, planuj atak itd.

Armageddon - biegnij korytarzem do przodu i strzelaj w potwory.

Nie skończyłem RF:G bo znudziło mi się po kilkudziesięciu godzinach grania. RF:A znudziło mnie już po 15 minutach dema. Nawet Wolfenstein 3D zawstydzi RF:A - da się w nim zabłądzić ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...