Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

też bym chciał GS ale wątpię żeby były. przy RDR i LAN dali je bo jednak nowe tytuły, nowe gry do wypromowania. musieli pobudzić i zachęcić graczy.

przy GTA nie trzeba praktycznie żadnego marketingu czy zachęcania. trzy magiczne literki robią swoje. pożyjemy zobaczymy ale na GS bym się nie napalał.

Odnośnik do komentarza

Skoro mają być nawiązania do końca świata musi wyjść przed 21.12.2012 nie ma opcji heh . Jeszcze jedno , mało osób pisze o wątku ekonomicznym a na trailerze widać wyraźnie "kryzys" (bezdomni , domy na sprzedaż) dodajmy do tego dolarową czcionkę , oraz to że R* lubi przedstawiać w krzywym zwierciadle sytuacje w stanach ( do dziś pamiętam zamieszki pod koniec SA - wypisz wymaluj sprawa Rodneya Kinga ) , co też mogą tym raqzem przemycić ?? (bo to że stacje radiowe podejmą te wątki jestem pewien )

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Oprócz wyżej wymienionych sugestii odnośnie 24 maja. Jest jeszcze jedna 24 maj (1972) to data urodzenia Sama Housera.

Coś ewidentnie jest z tą datą choć (nie wierzę w przypadek) może to tylko easter eggsy odnośnie 40-tki którą będzie kończył Sam w 2012. Albo data kolejnego trailera jak już ktoś wcześniej pisał.

 

Btw

http://www.youtube.com/watch?v=IBnQ3Ywe9gE

Odnośnik do komentarza

Trailer podałem jako tylko przykład (tak samo jak easter egg z Houserem) co może oznaczać 24 maj zresztą nie ja pierwszy. Nie napisałem, że w to wierzę; wierzę, że coś ta data oznacza i tyle.

 

A jeżeli mam być szczery to wierzę już we wszystko i nic. Pierwszy trailer Max Payne 3 pokazali 2 lata po zapowiedzi, o RDR już nawet nie wspominam czy L.A. Noire (chociaż to trochę inna sytuacja). Z zapowiedzią Piątki wyskoczyli "kompletnie znikąd" także jak dla mnie Rockstar jest kompletnie nieprzewidywalne.

 

Może to data nowych avatarów i wallpapers <żart>

Odnośnik do komentarza

co wy z tą datą? R* to amerykanska firma, gta dzieje sie w ameryce, glowny rynek zbytu to ameryka, a wy nadal sie upieracie że te cyfry są datą mimo że w ameryce na poczatku zapisuje sie meisiąc a potem dzień i 24 maja wyglądały by tak: 0524 ? a nie 2405? a jako że nie ma 24 miesięcy to to nie może byc jakakolwiek data tylko oznaczenie "kodu pocztowego" domu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Tak i dziwnym trafem 24.05 przewija się dobre kilka razy, faktycznie przypadek. Przecież tu nie chodzi tylko o ten kod pocztowy, jakiś czas temu bodajże Observer napisał ile jest odniesień do 24/05 w trailerze.

 

Inaczej gdyby to był trailer obojętnie jakiego innego deva w którym jakaś data pojawia się 40 razy. To może faktycznie stwierdziłbym; meh przypadek. Tak sorry w przypadku Rockstar i trailera GTA nie wierzę, że to tylko zbieg okoliczności (dobre kilka razy). Chociaż, że to data premiery to daleki jestem od tego wierzenia.

Odnośnik do komentarza

A ja tam na gameplay series nie czekam - na (pipi) mi on skoro wiadomo ze gra to bedzie GTA IV na sterydach w nowym otoczeniu? Przeciez to nie bedzie zadna rewolucja, a tylko jakis kroczek na przod. Rewolucje to dopiero dostaniemy na nastepnej generacji.

 

Ja tam czekam na date premiery i na to az gra sie ukaze - po prostu chce w to zagrac.

Odnośnik do komentarza

W jaki sposob niby to myle? lol

Chyba ze wg. ciebie slowa rewolucja mozna uzyc tylko w przypadku mowienia o obaleniu systemu w danym panstwie. Tyle ze jakies 90% spoleczenstwa rowniez uzywa tego slowa majac na mysli jakies bardzo duze i znaczace zmiany. PWN zreszta tez tak uwaza.

 

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2574212

2. «proces gwałtownych zmian w jakiejś dziedzinie»

Bedac wrednym purysta mozna sie przyczepic ze gra to nie proces. OK w takim razie powiedzmy ze GTA V nie bedzie rewolucyjne, takowym moze byc dopiero kolejna czesc na nowej generacji konsol.

 

 

Na tej generacji nie bedzie juz rewolucji - nie sadze zeby R* staral sie tutaj uczynic jakies cuda. Dopakuja troche GTA IV i tyle. Zreszta juz na tym trailerze widac ze wyglada to mniej wiecej tak samo. Zniszczalnego otoczenia nie dadza, mozliwosci wchodzenia do wszystkich / wiekszosci budynkow tez nie (chociaz kilka takowych sie znajdzie - miejmy nadzieje ze wiecej niz mniej).

No chyba, ze GTA V jednak byloby w calym SA - wtedy zrobienie calego stanu w takim rozmachu jak LC z IV moglbym uznac za cos rewolucyjnego.

 

A ze GTA IV to III na sterydach - w zasadzie mozna sie z tym zgodzic, bo caly schemat gry sie nie zmienil. Jednak pod wzgledem rozmiaru miasta, jego realistycznosci, rozmachu, pod wzgledem modelu jazdy i fizyki TO BYLA REWOLUCJA.

Edytowane przez Yabollek007
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Yano

 

Sprawdź sobie post @Observer z 3 listopada odnośnie 2405 (nie mam jak go wkleić). Plus data piosenki (nie pamiętam czy wspomniał o tym), plus urodziny Housera, scena w trailerze z polem golfowym i liczbami.

 

Pisz co chcesz jak dla mnie to nie przypadek, czas zweryfikuje lub nie ;p

 

PS. Możesz też zajrzeć na GTAVnet forum tam masz dokładnie kilka podpunktów opisanych wraz z fotkami, "dowodami".

 

PS2. To z zakończenia Czwórki ;p

 

napiskt.jpg

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

co wy z tą datą? R* to amerykanska firma, gta dzieje sie w ameryce, glowny rynek zbytu to ameryka, a wy nadal sie upieracie że te cyfry są datą mimo że w ameryce na poczatku zapisuje sie meisiąc a potem dzień i 24 maja wyglądały by tak: 0524 ? a nie 2405? a jako że nie ma 24 miesięcy to to nie może byc jakakolwiek data tylko oznaczenie "kodu pocztowego" domu

 

Rockstar to nie jest amerykańska firma.

Odnośnik do komentarza

@Yano

 

Sprawdź sobie post @Observer z 3 listopada odnośnie 2405 (nie mam jak go wkleić). Plus data piosenki (nie pamiętam czy wspomniał o tym), plus urodziny Housera, scena w trailerze z polem golfowym i liczbami.

 

Pisz co chcesz jak dla mnie to nie przypadek, czas zweryfikuje lub nie ;p

 

PS. Możesz też zajrzeć na GTAVnet forum tam masz dokładnie kilka podpunktów opisanych wraz z fotkami, "dowodami".

 

PS2. To z zakończenia Czwórki ;p

 

napiskt.jpg

 

Data urodzenia Sama Housera xD

 

Truizm ale ciekawe o ilu takich smaczkach z serii GTA jeszcze nie wiem

Odnośnik do komentarza

zobaczcie sobie ile rzeczy sie działo 24 maja

http://pl.wikipedia.org/wiki/24_maja

 

w ten sposob mozna wszystko do wszystkiego dopasować, moze serio nawiązują do urodzin tego typka i lubią tą liczbe wsadzać wszedzie gdzie sie da (np samolot) , to nie musi miec nic wspolnego z datą premiery gry albo jakąkolwiek inną datą

 

poza tym myslicie ze dali by takie oczywiste wskazówki ? pewnie was trollują

 

ja tam nie lubie teorii spiskowych i nie przykladam wielkiej wagi do tych cyferek, za pol roku zobaczymy kto mial racje :P

Odnośnik do komentarza
Chyba ze wg. ciebie slowa rewolucja mozna uzyc tylko w przypadku mowienia o obaleniu systemu w danym panstwie.

 

Rewolucja - wprowadzenie zmian, czegoś nowego i znaczącego zarazem

Ewolucja - rozwój tego co już znamy

 

W przypadku sequeli rzadko kiedy mamy do czynienia z pojęciem nr 1. Aha - wprowadzenie nowe silnika to też "tylko" ewolucja...

Odnośnik do komentarza

No to OK, w takim razie w branzy nie bylo rewolucji od 20 lat, o ile nie dluzej.

 

wprowadzenie zmian, czegoś nowego i znaczącego zarazem

No bo zrobienie niesamowicie realistycznego miasta, jakiego nigdy nie dane nam bylo doswiadczyc w grach, fizyki jakiej jeszcze nigdy nie bylo w grach w otwartym swiecie itd

to nie sa zmiany, to nie jest nic nowego, ani nie jest nic znaczacego

 

Nie no masz racje. Od ponga nic takiego chyba nie wyszlo - otworzyles mi oczy.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
zobaczcie sobie ile rzeczy sie działo 24 maja

http://pl.wikipedia.org/wiki/24_maja

 

w ten sposob mozna wszystko do wszystkiego dopasować, moze serio nawiązują do urodzin tego typka i lubią tą liczbe wsadzać wszedzie gdzie sie da (np samolot) , to nie musi miec nic wspolnego z datą premiery gry albo jakąkolwiek inną datą

 

poza tym myslicie ze dali by takie oczywiste wskazówki ? pewnie was trollują

 

ja tam nie lubie teorii spiskowych i nie przykladam wielkiej wagi do tych cyferek, za pol roku zobaczymy kto mial racje :P

 

No oczywiście, że nie musi nic oznaczać - jasne, zgoda. W datę premiery też nie wierzę, btw 24 maj 2012 to jest czwartek a premiery w USA są we wtorki.

 

Chodzi mi tylko o to, że każde GTA to kopalnia smaczków, odniesień, beki, easter eggów, uśmieszków do graczy itd. Rockstar lubi takie zabawy tak samo jak było przed zapowiedzią GTAV było trochę tych "za", że będzie to SA/LS (pomijając wycieki). A też mnóstwo osób się bulwersowało, że to niemożliwe itd.

 

Po prostu może w trailerze CoD-a (przykładowo) doszukiwanie się teorii spiskowych, odniesień byłoby wtf. Ale w trailerze GTA/Rockstar nie widzę nic "nienormalnego" doszukiwanie się czegoś. Oczywiście bez przesady chociaż u nas forum to jest LAJT i małe piwo ;p

 

PS. Żeby nie było ja też nie wierzę za wszelką cenę-święcie, że 2405 coś oznacza. Może tak może nie ale podejrzewam, że tak ;p IMO

Odnośnik do komentarza

@Yano: to o czym mówisz to kwestie A/V, a te jak mi się zdaje jeżeli dotyczą jednej generacji gier to mogą przedstawiać zmiany zaledwie ewolucyjne (zniszczalne budynki na dzień dobry? Kto tego potrzebuje? Tego prędzej oczekuję od Just Cause 3 niż GTA V, tam to ma większy sens IMHO).

Skoro GTA dostało nową cyferkę to zapewne na nią zasługuje. Dlatego zmian należy oczekiwać w kwestii rozgrywki. Rewolucji? Oby. Takie RDR pokazało jak można dopakować formułę znaną z GTA IV o naprawdę za(pipi)iste elementy.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...