Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc nie widzę tu innej opcji,dla gliniarza niż skorumpowanie,ale jak dla mnie byłoby to zbyt banalne,mieliśmy już wojskowego, Vic-a i tam R* ukazało dość dobrze jego motywacje do siania pożogi.Musieliby przedstawić historie takiego gościa naprawdę porządnie ,ale szanse na to ,tzn. na to,że taki gościu się w piątce pojawi są...no cóż ,raczej zerowe,ale w sumie chętnie bym takiego zobaczył.

Odnośnik do komentarza

Niko był spoko jaki i cała czwórka, ale najwięcej emocji dawał początek i końcówka. Środek był trochę rozmazany, pojawiały się nowe postacie, zaraz ginęły... Ok większość było ciekawych i zapadało w pamięci, ale później to już robiłem te zadania czekając tylko na to, aż sama fabuła posunie się do przodu. Wolę jak przedstawiona historia jest bardziej zbita.

 

Trylogia GTAIV to jedna z najlepszych przygód w grach wideo w jakie miałem okazję zagrać. R* pokazało, że potrafi złączyć historię trójki bohaterów. Teraz czekam na to w GTAV tylko na większą skalę i w jednej grze.

Odnośnik do komentarza

No,ale nie była to jednorazowa akcja,podobną sytuacje można by powiedzieć ,że mieliśmy już wcześniej w GTA 3 w pewnym stopniu łączyło się z GTA:LCS, GTA Vice City z GTA :VCS,a także,te produkcje łączyły się z San Andreas.Teraz jest okazja aby zrobić to właśnie na większą skale ,łącząc także z bohaterami z poprzednich odsłon ,z naciskiem na SA.

Krupek1:Myślę ,że Los Santos z SA,będzie bardzo podobne ,do tego które ujrzymy w GTAV,a dlaczego? Trailer po części na to wskazuje.

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza

A ja myślę, że nie będzie prawie wcale podobne ;] To będzie współczesne LS całkowicie zmienione, tak jak LC z Czwórki prawie wcale nie przypomina tego z Trójki.

 

Chociaż, że będzie pełno odniesień do SA: postaci, akcji, misji itd. To dam sobie palucha uciąć a za fotkę Grove Street z GTAV dużooo bym dał ;]

No i chcę mnóstwo odniesień do GTAIV!

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Glina to jest najgorsza możliwa postać w GTA. Chyba, że skorumpowany, to tak.

 

W L.A. Noire przez to że nie da się latać z bazooką w środku miasta imersja z grą jest ogromna. Mogę nawet stwierdzić, że większa niż w serii GTA. Miasto wydaje się bardziej spójne, można naprawdę uwierzyć że jest się jednostką w skomplikowanym systemie, a nie Neo śmigającym z gunem po ulicy, mordującym setki osób z każdorazowym biletem do wyjścia z więzienia i nieskończoną liczbą respawnów.

 

Rockstar dostarczy hit z systemem rozgrywki który nie zassa. Belive!

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem max ilość bohaterów w grze z dobrą fabułą to 3. Optymalna 2. Przypomina mi się Heavy Rain gdzie było ich czworo i nie pozwalało to w pełni wykorzystać potencjału postaci. Wiem, że GTAV będzie dłuższe, ale wczuwa w bohatera musi być, a do tego potrzeba czasu.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Kilku bohaterów w GTA dałoby radę. Podczas głównego wątku byliby między sobą zmieniani, a w jego trakcie ginęliby wszyscy oprócz jednego, którym grałoby się po zakończeniu fabuły. I dostępna byłaby możliwość wyboru, kto ma zginąć.

Odnośnik do komentarza

Albo jedziemy na misje jedną grywalną postacią i robimy zadyme np. w dziupli wrogiego gangu, wyrżnęliśmy wszystkich oprócz jednej osoby (drugiej grywalnej postaci) w pewnym momencie wraz z postępem w grze przeskakujemy w tego drugiego, i widzimy wszystko z perspektywy drugiego typka. Później w końcowych fazach gry obie postacie są w jednej paczce bo powstał nowy silny gang w LS i trzeba ich powstrzymać by wszystko wróciło do poprzedniego porządku :)

Odnośnik do komentarza

Pierwszym miejscem które po odpaleniu GTA V odwiedzę będzie Ganton (o ile będzie). Z tą architekturą miasta to sam nie wiem co myśleć, SA działo się w roku 1992, obecnie mogę wywnioskować z trailer'a V że akcja będzie się działa w czasach współczesnych (rok 2010/11) - dlatego też całe miasto nie musiało ulec aż takiemu gruntownemu remontowi. Ale przychodzi od razu na myśl GTA III gdzie akcja dzieje się jesienią 2001 roku a w GTA IV (wydaje mi się że jest to około) 2008 rok, a miasto się zmieniło w *uj, miejmy nadzieję że coś pozostanie po Los Santos <3

Edytowane przez wisza
Odnośnik do komentarza

Francis International Airport to jedyna miejscówka jaka przychodzi mi do głowy. Wspólna dla Trójki i Czwórki, zresztą i w SA, FIA się pojawiło.

 

Btw wcale bym się nie zdziwił, że Rockstar zrobi jaja (w ich stylu). To znaczy, że np. teraz na Grove Street wybudowali komisariat lub będzie to dzielnia np. typowych ćpunów. No coś takiego, że po zobaczeniu człowiek krzyknie "że co (pipi)a" heh. Może jak już będą reklamować Piątkę to coś pokażą.

 

Easter eggów pewnie będzie od zawalenia.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...