Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli miałoby być jak piszę przebieranie się w ciuchy maskujące posiadanie broni miałoby sens. nie tylko związane z kwestią estetyki jak Niko biegający w pedalskim sweterku. Nie mówiąc o tak oczywistej rzeczy jak konieczność wyboru, czy ryzykujemy i ciśniemy w miejsce misji w pełnym rynsztunku ale z możliwością zainteresowania ze strony władz i słabszą mobilnością, czy bardziej lajtowo ale z kolei z ograniczonymi zasobami ale za to bardziej mobilnie. Na motorku w dodatku, a co. Kurka, wysyłam CV do Rockstara. Bo wpadną na to nie wcześniej niż w 2025.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

zeby taki system jak w mp3 mial racje bytu to i tak trzeba by co chwile podnosić nową broń po zabitych wrogach żeby dalo sie zrobic misje, wiec to nie byla by az taka różnica

chociaz moze rzeczywiscie mogliby troche ograniczyć , zeby nie bylo ze gosc ma w kieszeni 15 broni w tym miotacz ognia i rpg.
mogliby dać kilka slotów na sprzęt, a reszta by jeździła w bagażniku gdzie moznaby ją zmieniać (zeby nie bylo zbyt upierdliwie bagażnik powinien sie "teleportowac" a nie byc przypisany do jednego konkretnego samochodu ktorym wyjezdzamy z domu - chyba ze by dali opcje hardcore jak w RDR)

ciekawi mnie też czy zmienią system DLC , w koncu czasy sie zmienily bardzo (na złe) , i w czasach 4 dali nam 2 wielkie dlc, tak naprawde dodatki do gry. ale już w czasach rdr i mp3 dostalismy mase małych pierdóółkowatych dlc z powycinanymi trybami i bajerami ktore powinny być od razu w grze *(oczywscie pomijam mega za(pipi)iste dlc z zombiakami w rdr)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Jeżeli miałoby być jak piszę przebieranie się w ciuchy maskujące posiadanie broni miałoby sens. nie tylko związane z kwestią estetyki jak Niko biegający w pedalskim sweterku. Nie mówiąc o tak oczywistej rzeczy jak konieczność wyboru, czy ryzykujemy i ciśniemy w miejsce misji w pełnym rynsztunku ale z możliwością zainteresowania ze strony władz i słabszą mobilnością, czy bardziej lajtowo ale z kolei z ograniczonymi zasobami ale za to bardziej mobilnie. Na motorku w dodatku, a co. Kurka, wysyłam CV do Rockstara. Bo wpadną na to nie wcześniej niż w 2025.

Tak geniuszu na pewno na to nie wpadli. Po co tak kombinować ? To jest GTA które nigdy nie było realistyczne, dopiero IV zaczęła aspirować do miana troche bardziej realistycznej. W V na pewno nie będzie nawet czegoś takiego, że jak policja Cię zobaczy z bronią na ulicy to będzie gonić czy zabijać a co dopiero jakieś zainteresowanie z powodu tego, że masz na plecach Ak47.

Odnośnik do komentarza

Teraz sprawdziłem, i pierwszy trailer Maxa pojawił się 14 września, czyli w drugim pełnym tygodniu września. Zważywszy, że oba tytuły mają podobną kampanię reklamową (max też miał parę screenów pod koniec sierpnia i "do zobaczenia za parę tygodni") to spodziewajmy się za tydzień w środę o godzinie 18:00 zwiastuna.

 

tumblr_m95pygVzmQ1r2tsi9.png

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja w tej miejscówce na pewno przepłynę sobie motorówką skacząc z tego malutkiego wodospadu. Na pewno też skoczę sobie z mostu do wody. Pościgam się też krosami na tych ciasnych bezdrożach, zostawiając po sobie tylko kurz. Potem wjadę do tego tunelu u góry jakimś motorkiem, a w środku minę pociąg o całe centymetry, który przy okazji oślepi mnie swoimi światłami reflektorów. A na końcu przelecę sobie samolotem pod tym mostem, kto wie, może się nie rozbije.

Edytowane przez LeszeK-
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...