Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

hard ale myslałem ze to zwiekszy realnosc transferów a nie go zmniejszy... bo to troche dziwne, ze błaszykowski pozostaje w sferze transferowych marzen dla lidera Premiership

 

zobaczyłeś czy chodzi o zarobki tak jak napisałem ?

 

hard odnosi sie do wielkosci budżetu i o to jakie są wymagania postawione przed Tobą przed zarząd...nie o to czy kuba przejdzie do chelsea czy nie

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

musze to ogarnac, generalnie nie znam trybu menadżerskiego, w fifie 10 bawiłem sie tylko online

 

tylko ciekawi mnie co zrobia moje gwiazdy jak im zmniejsze pensje, taki Anelka na bank sie połozy pod polem karnym hehe

 

kurede ale te personality plus to jest naprawde fajna sprawa. Jesli nie znasz zespołu, mozliwosci poszczególnych grajków to jestes o wiele mniej skuteczny. Bo np jeden umie sie zastawic z piłką, inny swietnie skacze do górnych piłek, ktos potrafi wyskoczyć gwałtownie za pleców obrony (Tevez!).

 

Oczywiscie jesli gra sie taka Chelsea np , gdzie "wszyscy potrafią wszystko" (ha) to trudno to dostrzec , chociaż i tak widac ewne indywidualne cechy pikarzy (LampS! , Drogba! ) .

 

Jak w PESach noramlnie ;-)

 

 

ps- nie wiem jak wy ale ja bym łyknął dlc ,za rozsadna cenę- powiedzmy 40 zł - z reprezentacjami w liczbie jak z world cup'a. Bo o ile puchar uefa czy lm mozna sobie bez problemu stworzyc to mistrzost swiata juz za chiny

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

 

 

tylko ciekawi mnie co zrobia moje gwiazdy jak im zmniejsze pensje, taki Anelka na bank sie połozy pod polem karnym hehe

 

 

 

NIE CHODzI O TO ŻEBYŚ Im ZMNIEJSZAŁ ZAROBKI !

 

chodzi żebyś akumulował budżet na pensje...czyli z budżetu na transfery przenosił pieniądze na pensję...zmieniał proporcję

Odnośnik do komentarza
nie wiem jak wy ale ja bym łyknął dlc ,za rozsadna cenę- powiedzmy 40 zł - z reprezentacjami w liczbie jak z world cup'a.

Oj mnie też brakuje reprezentacji w tradycyjnych fifach, co to jest 38 :/

Nie liczyłbym na dlc z reprezentacjami, a szkoda, ale za podobną kwotę można nabyć fifę wc south africa, ja tak właśnie zrobiłem :)

Odnośnik do komentarza

Fajnie że jak gram ranking manual to dostaje punkty za to jak gram

 

przegrałem 6 meczów...i w każym dostałem punkty dodatnie :D (mniej wiecej ok 48)

za wygraną to przedział miedzy 110 a 150

 

sprawdziłem to...wszystko zależy jak zagrałeś mecz, ile celnych podań, odbiorów, posiadania piłki, zwodów. Bo jak wygrałem nawet ze słabszym przeciwnikiem (mniej punktów w rankingu) to jak on przegrał dostawał minusowe.

 

Także w końcu gra promuje dobrą gre :) co mnie niezmiernie cieszy\\

 

 

EDIT: a zapomniałem...POLECAM GRE NA MANUALU !

 

fajnymi drużynami ludzie grają...nie ma rozłączeń...zajefajne mecze

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

tylko,ze south africa wg mnie jest najgorsza w rankingu który bym złozył tak

 

1 Fifa 11

 

2 Fifa 09

 

3 Fifa 10 (mimo wszystko, zbyt duzo błedów krytycznych )

 

4 WC

 

easy -czemu ty sie przesiadłes na 360 znów :/

a dla mnie WC bylo o wiele lepsza gra niz randomowa 10tka, nie bylo momentum, na ktore wszyscy narzekali, jedyny minus to zbyt szybkie tempo, przez co wyniki byly zbyt wysokie. Niestety znowu 360, bo FIFA znowu wyglada lepiej, bo pad jest wygodniejszy, bo komunikacja jest o wiele lepsza itp :teehee: Naprawde, przez 1 dzien przegadalem wiecej o FIFA grajac ze znajomymi z xbox live niz przez caly rok na PSN, no ale tam nikt nie uzywa headsetow.

 

Ech, wlasnie przegralem 150 zl dzieki naszej reprezentacji, juz nawet w FIFA jej brac nie bede ! :verymad:

Odnośnik do komentarza

powiedzcie mi, dlaczego te mecze rankingowe tak z(pipi)ali ? dlaczego czesc meczy jest normalna, a czesc w tempie 2*szybszym niz WC ? jak moj przeciwnik nastawi sobie zespol na ADHD to cala gra przyspiesza ? Czekam na Ultimate Team, ale jak tam bedzie podobnie to w ta gre nie da sie grac z obcymi.

Odnośnik do komentarza

niektórzy ustawiają tępo na szybkie (o zgrozo) ... nie wiem jak można tak grąć O_o

 

niektórym graczom polecił bym pójść na flipery albo na virtua striker...psują tą fife jak siemasz

 

ja sie tylko cieszę że podczas meczy rankingowych ręcznych nie ma takich historii :) nie ma adhad...nie ma szybkiego tempa...jest tylko pure football :) :potter:

 

dwa razy zdarzył mi się koleś co przesadzał...ale miał włączony live season i wszystkie strzałki na zielono...z takimi sie nie da grać :/

Odnośnik do komentarza

Oświadczam uroczyście, że mnie namówiliście i też zacząłem próbować grać na manualu. Słowo klucz to PRÓBOWAĆ. Na razie gram dramatycznie <_< Ale wczoraj na amatorze wygrałem pierwszy mecz 3-0 z Zagłębiem Lubin <ok> Czeka mnie jeszcze dużo zabawy. W sumie też się piszę na grę online. Wpier.dol dobrze czasem dostać.

Odnośnik do komentarza

oczywiscie, ze sie nie da zmienic tempa, to dwie zabójcze setki - pressing i agresja ustawione na 100 %

 

no i styl gry na "doskakiwanie" - wynika z tego wielki chaos , ale tacy ludzie nie kochają piłki , nie usiłuja stworzyc ciekawych akcji , pograja takim bezsensownym sposobem kilkanascie meczy...dojda do wniosku ze to bez sensu i sprzedadza fife.

 

 

Ale przyjda nowi i...kółko sie zamknie.

 

Dlatego ta fifa jest niemal idealna- od nastepnej oczekuje wyeliminowania tegoż, nie uczynią tego, nie kupie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...