Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o online to ja w ogole nie moge sie z nikim polaczyc, wyszukuje mi miedzy 5, 10 i 15 levelami i nie znajduje nikogo. Tak jest juz od bodajze miesiaca lub dwoch. WTF?

Ja tak mam od 3 miesiecy jak nie wiecej. Co prawda udaje mi sie polaczyc za ktoryms razem, ale jakosc polaczenia wole przemilczec. Dlatego nie gram juz online w fife. Czytalem fora zagraniczne i odblokowywanie portow i inne cuda nie pomagaja, a bardzo duzo osob ma z tym problem. EA odpie*dala manianę i tyle :confused: Jednym działa rewelacyjnie online, a innym tak jak nam, czyli kaplica.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o online to ja w ogole nie moge sie z nikim polaczyc, wyszukuje mi miedzy 5, 10 i 15 levelami i nie znajduje nikogo. Tak jest juz od bodajze miesiaca lub dwoch. WTF?

 

Na jakim jesteś poziomie ?

 

Nie pamietam ale cos kolo 30.

 

Im wyższy poziom, tym mniej osób gra przez szybką grę, a tym samym grają przede wszystkim przez salony. Może to jest przyczyną ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie, lamerskie pytanie. Zakladam sesje gry, dolacza do mnie czlowiek. Chce sprawdzic, czy w ogole warto z nim grac - jaki ma procent ucieczek. Naciskam l3 i pojawia sie ksywka. Wciskam x i nic wiecej nie widac. Czy jest jakis sposob by sprawdzic przy zakladaniu sesji, czy dolaczajacy nie ma czasem wysokiego procentu ucieczek i jaki jest jego poziom??

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Fajny mecz online dzisiaj miałem - na początku meczu nie było widać piłkarzy przeciwnika (choć fizycznie byli bo rozgrywali piłkę itp.) aż do pierwszego przerwania gry, potem chwilę coś zmuliło i po odmuleniu moi zawodnicy stali się niewidzialni :D widziałem tylko swój nick nad piłką. Niestety jak wpadłem na pomysł żeby iść po komórkę i to nagrać to urwało połączenie :confused: a szkoda bo sporo bugów fify oglądałem na youtube kiedyś ale takiego czegoś nie widziałem :D

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W Fifę 11 online nie da się grać !!! Jedna bramka w plecy , kolo jeszcze coś tam próbuje , druga to już automatyczny wypad z gry :)

 

Pykam sobie od miesiąca rekreacyjnie ligę angielską na full manual - tempo gry na wolne , niestety tylko na poziomie klasa światowa bo na legendarnym nie wyrabiam :)

 

EA wydała jakby dwie gry na jednej płytce . Absolutnie niegrywalną wersję z asystami i genialną bez ułatwień . Odkryłem to trochę późno ale co tam hehe .

Odnośnik do komentarza

Malin polecam ci przesiadkę na fifę 12. Z dwóch powodów:

 

- dużo szybciej losuje przeciwnika na manualu. Serio, dużo mniej czekania.

 

- dzięki nowej obronie nie ma jz tego morderczego presingu, tym samym można fajnie rozgrywac piłkę na manualu

 

 

No i jest fajniejsza o wiele tak generalnie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...