Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

darłem ryja

 

Ja tez dzis darlem ryja jak dostalem w dupe 2x po 2-3. Pierwszy mecz wchodze i patrze a tu gosc ma ustawione jako ulubiona Legie. No to biore Wiselke i gramy. Przegrywalem 3-1, po czym strzelilem na 3-2. 90 min Boguski sam na sam i ch.uja waclawa. A drugi mecz Man U - Real (bo coz by mogli wziac jak nie druzyne, ktora ma w skladzie cyborga Ronaldo) i przegrywam 2-0 strzelam dwie bramy jest 2-2 i oczywiscie 90+2 i dotalem 3-2. Ekstra, 2 mecze w plecy :ninja:

 

Zaj.ebist.a gra :)

 

jeszcze powiedz na jakich ustawieniach grałeś ty i Twój przeciwnik bo to jest zasadnicza różnica...bo czuje ironie w Twoim tonie...chyba że sie myle ?

 

 

obiecałes (w domysle) o tym nie mówic już k..a mać <_< <_< <_<

 

joke:

 

mak gajwer wygrął porsze w konkursie, jednak oddał go po trzech dniach. Zgadnijcie czemu....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bo nie miało MANUALNEJ skrzyni biegów, był tylko automat hehehehehehehe :D

Odnośnik do komentarza

:teehee:

 

A na forum Ferrari posty, by kazdy sprobowal przezucic sie na manualna skrzynie biegow - pelna kontrola, lepsze mozliwosci hamowania silnikiem, elektronika nie decyduje za Ciebie kiedy zwiekszyc obroty i juz 6 osob sie do tego przekonalo !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

obiecałes (w domysle) o tym nie mówic już k..a mać <_< <_< <_<

 

joke:

 

mak gajwer wygrął porsze w konkursie, jednak oddał go po trzech dniach. Zgadnijcie czemu...

 

bo nie miało MANUALNEJ skrzyni biegów, był tylko automat hehehehehehehe :D

 

o czym miałem nie wspominać ? zadałem najnormalniejsze w świecie pytanie ! zejdź ze mnie może już co ? bo czepiasz się już o wsyzstko

 

Kawał za/je/bisty...ale sie uśmiałem. Prosze o kolejne !

 

Następny raz zobacz jak sie pisze Porsche

 

poza tym po co komu sportowy samochód z automatyczną skrzynią biegów ? :whistling:

Odnośnik do komentarza

Rozwaliliscie mnie.

Orson - wracajac do naszego watku, nie wiem, jak to robia, ale odkad zaczalem sam zakladac pokoj z normalnym tempem meczu przegrywam zdecydowanie rzadziej, z osobami ktore maja po 2 tys punktow...

 

Moze tez serwery czasami sie (pipi)ia - tak czy siak, zrobilem jak Ty mala przerwe, dzisiaj start ligi wracam z innym nastawieniem. :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

obiecałes (w domysle) o tym nie mówic już k..a mać <_< <_< <_<

 

joke:

 

mak gajwer wygrął porsze w konkursie, jednak oddał go po trzech dniach. Zgadnijcie czemu...

 

bo nie miało MANUALNEJ skrzyni biegów, był tylko automat hehehehehehehe :D

 

o czym miałem nie wspominać ? zadałem najnormalniejsze w świecie pytanie ! zejdź ze mnie może już co ? bo czepiasz się już o wsyzstko

 

Kawał za/je/bisty...ale sie uśmiałem. Prosze o kolejne !

 

Następny raz zobacz jak sie pisze Porsche

 

poza tym po co komu sportowy samochód z automatyczną skrzynią biegów ? :whistling:

 

 

ty juz dobrze wiesz o czym miałes nie wspominać :ninja:

 

po co sportowe furki z automatem? spytaj milionów kanadyjczyków i amerykanów czemu masowo biora furki w automacie.

 

 

i...joke, obowiązkowo, zreszta sam chciałes :whistling: mam nadzieje, ze sie nie obrazisz jak baba- zresztą..hmm...figlarz i błazej - z przegladajacych ten temat wy (z tego co kojarze) przegladacie inne topiki np wkp; wytłumaczcie mu słynną zasade "na forumku musisz miec mocną psychikę" :lol:

 

 

dżołk o mak gajwerze, który wie jak sie pisze porsze 8)

 

mak gajwer podrywa laske w klubie i tak jej powiada:

 

- kochanie- te rece (tu unosi dłonie) obsługują fife 11 na FULL MANUALU, sobie bejbi wyobraź co zrobią z tobą :D:D:D

 

 

cris, plis miej wyrozumiałośc, taka spontaniczna- lekko szydercza, napinka, nic zdrożnego, ajt. juz nie bedę no :D

Odnośnik do komentarza

heh dobre teksty macie, my kiedys z kumplami z fifki po PGA trafilismy do pubu i tam spotkalismy laski, gadu gadu pytaja sie co tu robimy bo byla mieszanka nas z calej polski . Po powiedzeniu ze gramy w fife, zaczely sie smiac i powiedzialy ze jestesmy slabi MANUALNIE w te pilkarzyki. Historia na faktach. Easy byl wtedy z nami whan :)

Edytowane przez zizikus
Odnośnik do komentarza

heh dobre teksty macie, my kiedys z kumplami z fifki po PGA trafilismy do pubu i tam spotkalismy laski, gadu gadu pytaja sie co tu robimy bo byla mieszanka nas z calej polski . Po powiedzeniu ze gramy w fife, zaczely sie smiac i powiedzialy ze jestesmy slabi MANUALNIE w te pilkarzyki. Historia na faktach. Easy byl wtedy z nami whan :)

 

 

lo, lol ,lol, to nasz mak gajwer by zgasił siksy jedne swoja rozkminą w try miga :D:D:D:D

 

(koniec , koniec)

Odnośnik do komentarza

stary...co mnie obchodzą kanadyjczycy i amerykanie ? tam wszystko ma automatyczną skrzynie...nawet wózki w hiper marketach

 

po co miec samochód sportowy w automacie? chciałbyś ? to gratuluje ;)

 

na automacie to możesz mieć sobie daewoo tico i jeździć w korkach po mieście...to ma jakiś sens.

 

mógłbyś sie jeszcze odnieść czego miałem nie wspominać i co konkretnie Ciebie w tamtej odpowiedzi drażni ?!

 

to było najnormalniejsze pytanie...czy już wszedzie gdzie padnie slowo manual albo sterowanie będzie uznane za moje "wspominanie" ? oups...znów

 

PS ja sie nei spinam...mam już to gdzieś

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Ale wy macie nierówno pod kopułami. O takie pierdoły się kłócić -,- Jedni na drugich najeżdżają w kółko. Zajmijcie się grą, a nie hejtingiem, bo to nie miejsce na to (WKP zaprasza). Jak ktoś lubi grać na full manualu to niech sobie gra. Inny lubi grać na 2 guziki (zauważyłem takie sterowanie, nie wiem co to ustrojstwo ma znaczyć, więc niech posłuży jako przykład) i nie mamy nic do powiedzenia, bo każdy ma swoją rację. A że więcej osób gra na manualu to mnie tylko cieszy, bo sam odkryłem jak zaje.bista potrafi być ta fifa na multi.

Odnośnik do komentarza

akurat skrzynia DSG sprawuje sie swietnie, wiec nie wiem skad takie opinie, ze automaty ssą :P.

 

 

 

uśmierciłeś tym świetnym postem dyskusje...mam nadzieje że jesteś z siebie dumny :thumbsup: heh

 

bez urazy ;)

 

 

EDIT: wyczytałem dziś na http://www.uniface.p...swietujesz-a795 że dziś jest dzień masturbacji O_o

 

Dlatego nikt nie odpisuje w temacie :P:teehee:

 

także...MANUAL POWER ! :potter:

 

już niedługo będzie dzień włosów pod pachami które świadczą o umięjętnościach w sztuce origami

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Czemu się Kaz nie odzywasz? :D Pokazałem Ci wczoraj manual power :potter:

 

Nie no, figluję sobie. Myślę, że 50-50 było wygranych. Potem już mi się lepiej grało, bo na początku się tylko w(pipi)iałem, a po prostu trzeba było zmienić taktykę. Musimy powtórzyć koniecznie taką sesję. TYLKO (pipi)A HEADSETA KUP !!!

 

Aha no i tą bramkę wrzuć :D

Odnośnik do komentarza

Jak w tej grze najefektywniej odbierać piłkę? Ten element póki co sprawia mi najwięcej trudności, jakieś 90% goli tracę po rajdach przeciwnika. W zasadzie mi prawie wcale nie udaje się mijać rywali bez zwodów, na samej prędkości nawet jak biegnę jakimś szybkim kozakiem, a sam jestem tak mijany bardzo często. Jak przeciwnik biegnie z piłką takim Ronaldo czy innym Messim to za cholerę nie mogę mu zabrać piłki. Ma ktoś może jakieś porady w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza

Polecam cofać się przed napastnikiem, wielu się wtedy gubi. Natomiast nie trzymaj palca non-stop na kwadracie lub na krzyżyku, tylko musisz wyczuć moment, w którym należy zabrać piłkę przeciwnikowi. W grze masz filmiki obrazujące odbieranie piłki, pooglądaj je, ładnie to wyjaśnili.

 

O wlasnie i jeszcze bym dodal zeby grac "nie na raz" (zreszta tak samo jak powinien sie zachowywac obronca w wiekszosci sytuacji w realu). Przede wszystkim nie lapac na spalone, bo w tej edycji ladnie wchodzi klepa i podanie gora na dobieg, wiec gdy przeciwnik podaje z L1 proponuje od razu cofac sie ostatnim obronca! Natomiast gdy jestesmy sam na sam z napastnikiem grac "nie na raz" tzn. cofac sie oraz byc madrym i nie dac sie glupio nawinac :)

Odnośnik do komentarza

ależ ta gra z randomami ,w rankingowych potrafi byc frusrtujaca <_<

 

zagrałem dzis kilka meczy z randomami. Pomijam 2 killerów , którzy grali fenomenalną piłke , odsyłając mnie do domu z wynikiem 6-1 w plecy (drugi mecz to 5-0) , tragiła mi sie za to dzis chmara ludzi z ADHD.

 

Real Madryt- pressing na 100 (to widac gołym okiem) - plus anty futbolowe formacje. Wygralem te mecze odpowiednio 3-2 , 1-0 , 3-0 (było 1-0 ale typ wyszedł i mi przypisało 3-0) i ale zero w ty było przyjemnosci, raczej frustracja ze taka fajna gra moze tak wygladac.

 

I teraz konkluzja, bo nie chce wam opowiadac przeciez jak spedziłem dzien :potter:

 

Fifa staneła na rozdrozu. Ludzie lubiacy arcade kreca nosami, ze troche za wolno, ze ten pp przeszkadza bo nie mają czasu sie uczyc tej gry , zas ludzie lubujacy sie w symulacji nie mogą scierpiec ADHD owców. Rutter musi wybrac w takim razie sciezke rozwoju - symulacja czy arcade. Obawiam sie ze zostanie przy arkejdzie- wszak pewnie sprzyda mu sie nowe porsze w garazu (mak gajwer- PORSCHE :potter: ) . Rozumie to w sumie, to biznes a nie robienie laski graczom, wiekszosc lubi ADHD (USA...moze tam piłke lubia nieliczni ale z 300 mln ludzi to ci nieliczni zrobia sumke )

 

Jesli zas idziemy w strone symulacji to...kompletnie ale to zupełnie kur.wa kompletnie do wyje.bania są ustawienia taktyczne. A przynajmniej te z pressingiem i agresją. Nie weim czy ludzie z EA grali kiedys w piłke choc troche ale pewnie nie- bo gdyby grali to wiedzieliby ze gdyby druzyna grała tak, jak w fifie obrazuje to pressing na 100 i agresja na 100 , to padłaby po nie 70-80 minutach a po 10!!!!!!!!!

 

autento, tak grajacych piłkarzy w realu to widac czasem , gdy jest 88 minuta a druzyna przegywa jedna bramka ...i jest to bardzo wazny mecz. Wiecie- krew w płucach ale biegamy....

 

 

Teraz sposób na mak gajwera, to jest gramy ranking na manualu - manual power , heh (inna sprawa ze jeszcze nie umie, ale co tam- ustawiłem tak) ...no i co? czekam 7 minut. Zdażyłem sie przebrac, dopic kawe , zrobic siuru, isc po kanapke. I...nikogo mi nie wylosowało. Wiec sorry mak gajwerze, don kichotcie fifowskim ;_) :rolleyes: , nie kazdy ma tyle czasu by czekac na przeciwnika 15 min albo bóg wie ile...ktos odpala gre , na 2 meczyki bo grawitacja zyciowa wzywa...

 

Nie mam pretensji , jesli mozna to tak nazwac to "randomów z ADHD", ani tym bardziej do mak gajwera. ci pierwsi graja tak- bo im to umozliwiono, mak zas liczy ze cos zmieni, no naprawde- poczytaj kolego wspomnianego juz Kichota- koles stracił zdrowie psychiczne i fizyczne na walce z wiatrakami.

 

Oki, mozna grac ze znajomymui...jasne, Blazej ,Easye, Mak Gajwer , czy Hanry (heh , przez a :P ) to ludzie umiejacy grac (to nie najwazniesze ale wazne) , chcacy grac BAWIAC sie przy tym (to (pipi) nie do przecenienia)) .

 

Ale po pierwsze nie zawsze sa pod reka , a po drugie...nie moze byc tak ze granie rankingów jest bez sensu- to jest dopiero bez sens :/

 

 

ale pierd.ole , gram tylko spary z ludzmi z forumka i okolic oraz towarzyskie - wieksza szansa na normalna gre

 

 

O PLUSaCH FIFY PISAŁEM WCZESNIEJ, TO BYŁA ŁYZKA (potezna ) DZIEGCIU

 

 

ocena 8+

 

...ze niska? taka powinna byc fifa 10 to raz a dwa....kluczowe mankamenty nie zostały naprawione, no ok- nie wszystkie (bo czesc załatano)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

aha doadam jeszcze jedną rzecz...

 

 

ktos mógłby powiedziec zebym w takim razie ustawił sobie i ja -pressing i agression na 100 %. Zrobiłem tak w WC, sfrustrowany ADHDowcami....zadziałało, zaczełem wygrywac z ludzmi z którymi normalnie bym nie wygrał (patrzac na ranking i bilans meczowy)

 

tylko ze było to zupełnie nie satysfakcjonujace a w grach chodzi o satysfakcje, dlatego sprzedałem gre bardzo szybko, pójki była cos warta.

 

Dlatego fifa 11 jest dla mnie "idealna" . Nie mam zamiaru kupowac Fify 12, autentyk. Bo fifa 11 ma za(pipi)iscie wywazony priorytet - obrona- atak , ma mało błedów, w zasadzie oprócz tego ADHD to nie ma ZADNYCH, ta gra jest,....cudowna!

 

z KIMS OGARNIETYM , niestety ze tylko z kims takim :-(

 

Defetyzmem zapachnie ale panowie, nie oszukujmy sie- predzej Koanmi zrobi piłke w ktora WSZYSCY z tego tematu bedziemy pocinac niz EA zrezygnuje z ADHD.

 

dlaczego? bo EA doskonale zdaje sobie sprawe z takiego stanu rzeczy, ADHD było raportowane juz setki razy- mogliby bez mrugniecia okiem to zlikwidowac, jednak nie robia tego....jestem pewien ze to nie brak umiejetnosci i pomysłu a ...swiadomy zabieg! Niestety kur.wa :ninja:

 

 

smutny (troche) Orson chciał tyle rzec na dzisiaj :D

 

 

smutny orson edytuje posta- ;-) gracze , którzy zaczynaja pryzgode z fifą, zaczynają grac...w to w co, zostali wciagnieci. ADHD. Patrza na to, graja to i...faktycznie

 

 

po trzech miesiacach mają tej gry dość! Wide- MAntix , pograł z ADHD owcami, sam grał na asyscie, koles nie mógł sie przekonac do fify

 

I nie jego wina, wina twórców <_<

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

błazej, lamo , chciałem z toba pograc ale "wsiąkłes" i to przez ciebie sie sfrustrowałem :P

 

a tak apropo to masakra jakas z tym realem- czy C. Ronaldo jest az takim piłkarzem jak to widzi Fifa (i PES) ?

 

Lol, pamietacie mistrzostwa? typ nie istniał!

 

mówi sie o nim,ze ten kolo gra ...gdy za przeciwnika ma slaby team, renomowani stoperzy i go nie ma :potter:

 

dlaczego robią AZ takiego CYBORGA :blink:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...