Skocz do zawartości

fuckTede


Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie: nowa płyta Tedzika za mniej więcej dwa tygodnie. Teraz krótka historia. Swego czasu na youtubie pojawił się filmik fuck Tede, w którym gość niby z Poznania sadzi taga na witrynie sklepu Tedzika.

 

 

 

Później pojawiła się stronka http://fucktede.blox.pl/html, a w międzyczasie sam Jacek na onetowym czacie prosił o olanie hejterów i tej całej "nagonki" na jego osobę. Dzisiaj wszystko jest jasne, akcja z datą 10.10.10, gadki z jej zaklepywaniem itp. były czystą szyderą z Onara, który ostatnią płytę wydał 09.09.09, a akcja z fuck Tede to pstryczek w nos Ryśka. Poniżej oficjalna zapowiedź 7 solówki TDFa - fuckTede:

 

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tedzik jak zwykle na luzie.

 

 

chyba nie rozumiesz slowa "na luzie" czlowieku. na luzie to mozna odbijac glupie argumenty w klotni, a nie prowokacja robic z siebie idiote. twoj ojciec tez bylby na luzie, jakby kazal wszystkim w polsce wypisywac swoje imie i nazwisko z dopiskiem "jest ch.jem"? ja go szanowalem za wbw z lat '90 i za ostatni diss na plomien 81, ale teraz co wyprawia to delikatnie jest passe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie jest identyczna ale jak nie jesteś ślepy to zauważysz pewne podobieństwo.Nie chce mi się nawet wspominać o zerżniętych bitach i tekstach z rapu usa przez tedego.Do kibla z tym człowiekiem-fake'iem.

 

Jak ja uwielbiam wyznawcow starej szkoly, hamburgerojadow co rozslawili rap i polak ni ch.u.j.a nie moze robic czegos w podobie bo to kalka juz jest, zaszufladkowane i klamka zapadla. Jakos w stanach rap to glownie przemysl, piosenki to drugie miejsce, liczy sie trzepanie kapuchy na wszystkim co zwiazane z marka, tak, hiphopowiec to marka, ktora ma przynosic zyski jak sa straty to mowimy "sajonara". Ktory z zagranicznych raperow nie jest komercyjny, ze nie pokazuje sie w tv i w ogole w mediach o nim cisza. Ty sie ciesz chlopino, ze Tede nie skopiowal z Chrisa Browna i np. Dodzie nie nakladl po wytapetowanym pyszczysku bo w sumie wedlug twojego myslenia niebawem dojdzie do takich akcji.

 

Chetnie sobie tedzika poslucham, dla mnie w lidze "rozrywka hiphopowa" stoi wysoko. Zreszta wydoroslalem z taniego moralizatorstwa i zwyczajnie przestalo mnie bawic, zlote porady w formie hiphopowej tylko od czasu do czasu. Mi takie cos lezy, czy on z kogos zzyna? Ej, helol - kolo ch.u.ja mi to lata do momentu gdy mnie to bawi.

Odnośnik do komentarza

Nie jest identyczna ale jak nie jesteś ślepy to zauważysz pewne podobieństwo.Nie chce mi się nawet wspominać o zerżniętych bitach i tekstach z rapu usa przez tedego.Do kibla z tym człowiekiem-fake'iem.

 

Jak ja uwielbiam wyznawcow starej szkoly, hamburgerojadow co rozslawili rap i polak ni ch.u.j.a nie moze robic czegos w podobie bo to kalka juz jest, zaszufladkowane i klamka zapadla. Jakos w stanach rap to glownie przemysl, piosenki to drugie miejsce, liczy sie trzepanie kapuchy na wszystkim co zwiazane z marka, tak, hiphopowiec to marka, ktora ma przynosic zyski jak sa straty to mowimy "sajonara". Ktory z zagranicznych raperow nie jest komercyjny, ze nie pokazuje sie w tv i w ogole w mediach o nim cisza. Ty sie ciesz chlopino, ze Tede nie skopiowal z Chrisa Browna i np. Dodzie nie nakladl po wytapetowanym pyszczysku bo w sumie wedlug twojego myslenia niebawem dojdzie do takich akcji.

 

Chetnie sobie tedzika poslucham, dla mnie w lidze "rozrywka hiphopowa" stoi wysoko. Zreszta wydoroslalem z taniego moralizatorstwa i zwyczajnie przestalo mnie bawic, zlote porady w formie hiphopowej tylko od czasu do czasu. Mi takie cos lezy, czy on z kogos zzyna? Ej, helol - kolo ch.u.ja mi to lata do momentu gdy mnie to bawi.

 

Mam się cieszyć że tede nie kopiuje CB??Niby dlaczego, to raczej Ty powinieneś się z tego cieszyć bo to Ty tego ścierwa słuchasz.Ja rozumiem, że szukasz w muzyce rozrywki, ale to, że nie widzisz tego, że to marna kopia to już świadczy,że jesteś ślepy/głuchy.Wole już (pipi)a tanie moralizatorstwo niż kopiowanie pomysłów innych ludzi.Jęsli Ty traktujesz mzuyke jako przemysł, a samą muzykę spychasz na drugie miejsce to pownieneś słuchać tylko Jaya Z i 50 centa bo oni stawiją przemysł ponad muzą, a jak już tak bardzo zależy ci na tym żeby muza była lekka i nie trzeba było myśleć przy jej słuchaniu to odpal sobie manieczki, chociaż sądząc po Twoim ostatnim avatarze to pewnie nie jeden hit dja hazela sobie zapuszczasz.Tede jest marną kalką i dowodów na to moge ci pokazać conajmniej kilka, więc proszę Cię nie wypisuj mi tu bzdur, że jade na tedego bo robi lekki ''rap'', a to, że w polsce mamy więcej kalk zagranicznych raperów niż gości typu Ten Typ Mes to czysty fakt.

''Ktory z zagranicznych raperow nie jest komercyjny, ze nie pokazuje sie w tv i w ogole w mediach o nim cisza'' - to tłumaczy wszystko.

 

''Mi takie cos lezy, czy on z kogos zzyna? Ej, helol - kolo ch.u.ja mi to lata do momentu gdy mnie to bawi.'' - Ty naprawdę powinieneś włączyć manieczki.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Nie jest identyczna ale jak nie jesteś ślepy to zauważysz pewne podobieństwo.Nie chce mi się nawet wspominać o zerżniętych bitach i tekstach z rapu usa przez tedego.Do kibla z tym człowiekiem-fake'iem.

 

ej serio, gdzie Ty tam widzisz jakiekolwiek podobienstwo? -,-

 

co do tego, ze "kopiuje" innych? trudno - Tobie to przeszkadza, nikt Ci nie kaze go sluchac. Ja, podobnie jak Wujaszek, lubie lekki i przyjemny rap bez zbednych rozkmin i w kategorii muzyki rozrywkowej Tedzik jest dla mnie jednym z najlepszych.

Odnośnik do komentarza

Nie jest identyczna ale jak nie jesteś ślepy to zauważysz pewne podobieństwo.Nie chce mi się nawet wspominać o zerżniętych bitach i tekstach z rapu usa przez tedego.Do kibla z tym człowiekiem-fake'iem.

 

Jak ja uwielbiam wyznawcow starej szkoly, hamburgerojadow co rozslawili rap i polak ni ch.u.j.a nie moze robic czegos w podobie bo to kalka juz jest, zaszufladkowane i klamka zapadla. Jakos w stanach rap to glownie przemysl, piosenki to drugie miejsce, liczy sie trzepanie kapuchy na wszystkim co zwiazane z marka, tak, hiphopowiec to marka, ktora ma przynosic zyski jak sa straty to mowimy "sajonara". Ktory z zagranicznych raperow nie jest komercyjny, ze nie pokazuje sie w tv i w ogole w mediach o nim cisza. Ty sie ciesz chlopino, ze Tede nie skopiowal z Chrisa Browna i np. Dodzie nie nakladl po wytapetowanym pyszczysku bo w sumie wedlug twojego myslenia niebawem dojdzie do takich akcji.

 

Chetnie sobie tedzika poslucham, dla mnie w lidze "rozrywka hiphopowa" stoi wysoko. Zreszta wydoroslalem z taniego moralizatorstwa i zwyczajnie przestalo mnie bawic, zlote porady w formie hiphopowej tylko od czasu do czasu. Mi takie cos lezy, czy on z kogos zzyna? Ej, helol - kolo ch.u.ja mi to lata do momentu gdy mnie to bawi.

 

Mam się cieszyć że tede nie kopiuje CB??Niby dlaczego, to raczej Ty powinieneś się z tego cieszyć bo to Ty tego ścierwa słuchasz.Ja rozumiem, że szukasz w muzyce rozrywki, ale to, że nie widzisz tego, że to marna kopia to już świadczy,że jesteś ślepy/głuchy.Wole już (pipi)a tanie moralizatorstwo niż kopiowanie pomysłów innych ludzi.Jęsli Ty traktujesz mzuyke jako przemysł, a samą muzykę spychasz na drugie miejsce to pownieneś słuchać tylko Jaya Z i 50 centa bo oni stawiją przemysł ponad muzą, a jak już tak bardzo zależy ci na tym żeby muza była lekka i nie trzeba było myśleć przy jej słuchaniu to odpal sobie manieczki, chociaż sądząc po Twoim ostatnim avatarze to pewnie nie jeden hit dja hazela sobie zapuszczasz.Tede jest marną kalką i dowodów na to moge ci pokazać conajmniej kilka, więc proszę Cię nie wypisuj mi tu bzdur, że jade na tedego bo robi lekki ''rap'', a to, że w polsce mamy więcej kalk zagranicznych raperów niż gości typu Ten Typ Mes to czysty fakt.

''Ktory z zagranicznych raperow nie jest komercyjny, ze nie pokazuje sie w tv i w ogole w mediach o nim cisza'' - to tłumaczy wszystko.

 

''Mi takie cos lezy, czy on z kogos zzyna? Ej, helol - kolo ch.u.ja mi to lata do momentu gdy mnie to bawi.'' - Ty naprawdę powinieneś włączyć manieczki.

 

1. Przy maniurach bawilem sie za czasow boomu na wodzireja dracego ryja do mikrofonu, klub ekwador namietnie odwiedzalem i przezylem tam niejedna mila chwile choc raz stracilismy kumpla fure bo na rejestracji z DW na wiosce daleko sie nie zajedzie, gheghe. Aha, argument wsadz sobie w du.pe bo jesli ty chcesz mnie dyskryminowac ze wzgledu na to, jaka muzyke slucham i na podstawie tego oceniac moj iloraz inteligencji to od razu idz do matki i powiedz zeby ci internet odlaczyla.

 

2. Co ma moj avatar do manieczek? Nie wiem, wy hiphopowcy, wyznawcy oldschoolu zawsze macie fajne, jadowite argumenty tylko ni ch.u.ja mnie nie smyraja chocby po lewej kostce.

 

3. I skoncz mi z tym spinaniem sie, nadymaniem i s.r.a.ni.em o kopiach + przyrownywanie kogos tam do czarnuchow z bronxu, ja cie prosze bo ja nie szufladkuje ani nie wnikam kto byl pierwszy. Muzyka ma mi sie podobac i ja z takiego zalozenia wychodze. Nie mam uprzedzen i naprawde po same jaja wbijam w to, kto jest wykonawca, moze byc i komercyjna nelly furtado na bicie tiesto czy timberlake na turbo podkladzie od timbalanda, ze ma mi sie to nie podobac bo Justin jest z bojsbendu? Ku.r.w.a, ja mam wiecej niz 15 lat i innymi kategoriami patrze, ale jak ty chcesz sie ubierac w klapki na slepia - droga wolna, tylko nie szczekaj kolo drzewa i nie wyj mi o tym, jak X kopiuje Y bo ja to przewijam.

 

4. Jak mam ochote na cos powazniejszego zarzucam Moleste, szczegolnie "Powrot". Jak chce sobie polamac uszy + pomyslec nowa plyte Mesa. Jak mam ochote na panczlajny z 1 ligi zaciskam El Polako Guralesko a jak w koncu mam ochote przypomniec sobie stare czasy to i Wzgorze, Kalibra, Nagly Atak Spawacza a i zeby cie nieco po.d.k.u.r.w.ic pierwsza plyte 3-HA tedzika i numer. Co? Tez byla ch.u.j.owa? Tez kopiowal bo murzyni wczesniej grali na bebenkach podczas zbierania trzciny? Prosze cie. -____- Czasy sie zmieniaja, muzycy ida sobie w roznych kierunkach, ja tam nie jade nikogo za to, co slucha, za to jak mi zaczyna prawic elaborat nt. kto zaczal a kto jest kserowka to wtedy mi sie w jelicie grubym kotluje. ;\

 

Nie jest identyczna ale jak nie jesteś ślepy to zauważysz pewne podobieństwo.Nie chce mi się nawet wspominać o zerżniętych bitach i tekstach z rapu usa przez tedego.Do kibla z tym człowiekiem-fake'iem.

 

ej serio, gdzie Ty tam widzisz jakiekolwiek podobienstwo? -,-

 

co do tego, ze "kopiuje" innych? trudno - Tobie to przeszkadza, nikt Ci nie kaze go sluchac. Ja, podobnie jak Wujaszek, lubie lekki i przyjemny rap bez zbednych rozkmin i w kategorii muzyki rozrywkowej Tedzik jest dla mnie jednym z najlepszych.

 

Ladnie to ciasteczkowy ujales, ja lubie i lekki i powazny, nie zamykam sie na jedno.

Odnośnik do komentarza

Ladnie to ciasteczkowy ujales, ja lubie i lekki i powazny, nie zamykam sie na jedno.

 

No o to chodzi wlasnie - nie mozna sie ograniczac wylacznie do jednego, ale tez nikt tedzika nie slucha dla filozoficznych, ciezkich rozkmin, bo (tu niespodzianka dla niektorych :potter:) od tego sa inni raperzy. TDF to rozrywka w czystej postaci pod fajne bity. Dlatego zreszta jestem sceptycznie nastawiony do fuckTede i bardziej jaram sie Glam Rapem. Tak czy siak zbijam piatke z JJ bo widze, ze mamy bardzo podobne podejscie do Pedzika ;)

Odnośnik do komentarza

spoko, skoro kopiowanie innych jest wg was ok, to juz nie będę dyskutował, mnie to wku.rw.ia i mocno inrytuje, wole coś oryginalnego.

 

''tego znaczka nie wymyslil ludacris i nie ma na niego wylacznosci. ludzie, jacy wy sie sceptyczni zrobiliscie.'' - wiem o tym i pewnie gdyby ktoś inny tego znaczka użył to nawet nie zwróciłbym uwagi, ale jak robi coś takiego gość, który juz wiele razy bawił się w kopiowanie pomysłów innych to rzuca mi się to po prostu w oczy.

 

 

''Nie mam uprzedzen i naprawde po same jaja wbijam w to, kto jest wykonawca, moze byc i komercyjna nelly furtado na bicie tiesto czy timberlake na turbo podkladzie od timbalanda, ze ma mi sie to nie podobac bo Justin jest z bojsbendu? Ku.r.w.a, ja mam wiecej niz 15 lat i innymi kategoriami patrze, ale jak ty chcesz sie ubierac w klapki na slepia'' - zacznijmy od tego, że muzyki z vivy i mtv u mnie nie usłyszysz, a naprawdę na dysku mam pełno różnorodnej muzyki, a rap jest tylko jednym z wielu gatunków, których słucham, więc nie pisz mi tu o jakiś klapkach na oczy.Kicz jest kiczem i kiczem pozostanie, ja też lubię kawałki na luzie o ile nie są gówniane i przedewszystkim wykonawca robi własną muzykę, bo inspirowanie się czyjąś twórczościa to co innego niż kopiowanie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Co ty byś chciał oryginalnego w Hip Hopie? Masz bit i rapujesz, nie ma w tym filozofii. Rapowanie do bitu Justina Biebera, czy rapowanie a`la Chris Brown, Lil Jon, Kanye West by ci pasowało bardziej? Wiadomo, że powiela się pomysły, jak w grach komputerowych w połowie TPP jest teraz Bullet-Time po tym jak zapoczątkował go Max Payne, ale to nie znaczy, że RDR, w którym jest bullet time jest słabą grą, kopiująca tylko poprzednie dokonania. Rozwija pomysł i dociera do nowych odbiorców. W tym roku były dwa rewolucyjne i prze-oryginalne projekty - TDD OSTRego i TLL Gurala. Tede chce nachapać siana łatwo przyswajalnym rapem, póki jeszcze ma słuchaczy i jest sprzedawalny. Ja go lubię od czasu do czasu posłuchać, ale się nie jaram. Nie ma u niego krzty czegoś głębszego, ale jest łatwe w odbiorze i melodyjne. Moim zdaniem nigdy nie odważy się na coś ryzykownego w stylu właśnie Tylko Dla Dorosłych.

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

 

''Nie mam uprzedzen i naprawde po same jaja wbijam w to, kto jest wykonawca, moze byc i komercyjna nelly furtado na bicie tiesto czy timberlake na turbo podkladzie od timbalanda, ze ma mi sie to nie podobac bo Justin jest z bojsbendu? Ku.r.w.a, ja mam wiecej niz 15 lat i innymi kategoriami patrze, ale jak ty chcesz sie ubierac w klapki na slepia'' - zacznijmy od tego, że muzyki z vivy i mtv u mnie nie usłyszysz, a naprawdę na dysku mam pełno różnorodnej muzyki, a rap jest tylko jednym z wielu gatunków, których słucham, więc nie pisz mi tu o jakiś klapkach na oczy.

 

No a co z muzyka z vivy i mtv? Ze nie do posluchania i wstyd sie przyznac ziomkom bo co? Na vivie i mtv to puszczaja? To wlasnie nazywam klapkami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...