Skocz do zawartości

Donguralesko - totem lesnych ludzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gimnazjaliści u mnie na osiedlu chodzą w czymś takim. poza tym mówi się tiszert. bluzki noszą kobiety.

 

Mowie jak chce, chodze w czym chce - pouczac bedziesz dzieci, o ile bedziesz mial, obecne pokolenie forumowe napawa mnie pesymizmem. Btw. nie mow mi w czym chodza gimbusy bo twoja sygnatura jest dorosla za to. Koniec, kropa!

Odnośnik do komentarza

Kilka kawałków mogę słuchać od premiery, na prawdę mocne : Giovanni Dziadzia, Betonowe Lasy Mokną, Palę Majki, w mniejszym stopniu Goryl, Braga 30. Reszta oczywiście na dobrym poziomie, ale zaznaczam, co jest dla mnie "hitem". Jako całokształt w każdym razie płyta bardzo dobra, podoba mi się koncept, klimat, świetne bity. O tekstach można by dyskutować, nie chcę się bawić w ocenianie wartości merytorycznej, ale technicznie Gural leci ładnie.

Kiedyś byłem negatywnie nastawiony do "nowego" Gurala, ale od IPC się przekonałem i jest pozytywnie.

 

Edit : otóż to, poprawione.

Odnośnik do komentarza

Kilka kawałków mogę słuchać od premiery, na prawdę mocne : Giovanni Dziadzia, Betonowe Lasy Mokną, Palę Majki, w mniejszym stopniu Goryl, Braga 30. Reszta oczywiście na dobrym poziomie, ale zaznaczam, co jest dla mnie "hitem". Jako całokształt w każdym razie płyta bardzo dobra, podoba mi się koncept, klimat, świetne bity. O tekstach można by dyskutować, nie chcę się bawić w ocenianie wartości merytorycznej, ale technicznie Gural leci ładnie.

Kiedyś byłem negatywnie nastawiony do "nowego" Gurala, ale od IPC się przekonałem i jest pozytywnie.

 

Edit : otóż to, poprawione.

 

Schaboszczak, posluchaj mixtejpy. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...