Skocz do zawartości

Donguralesko - totem lesnych ludzi


Rekomendowane odpowiedzi

Jeden111111111

 

Gural powraca, jest brzydki, zly i do odsluchania na YT. Znalezc mozna wszedzie, trzeba szukac. Ja juz slucham, jaram sie jak zwykle. Premiera w sklepach jutro chyba.

 

2jaf313.jpg

 

Jakość
audio: 192kbps
Kodek audio: mp3
Kanały audio: 2 (Stereo)
Rozmiar: 74.3mb

01. Daleko
02. Zanim Powstał Totem
03. Giovanni Dziadzia
04. Betonowe Lasy
Mokną
05. Dzieci
Kosmosu
06. Goryl (feat. Wall-E, Miodu, Grubson)
07. To O Tym Jest Między Innymi
08. Mówią Tam Na Blokach
09. Palę Majki
10. Tańczymy Walczyk
11. Braga 30
12. Migają Lampy
13. R.A.P.
14. Zdarzyło Się Wczoraj
15. Złoty Róg
16. Władcy Much

 

Download

 

Umiesz szukac sam piracie

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po przesłuchaniu singli (Betonowe Lasy Mokną kozak) i bardzo pobieżnie reszty kawałków, zapowiada się zayebiście. Dobry klimat, spójność, oczywiście świetne bity. Zastanawiam się nad kupnem, wtedy sprawdzę wszystko dokładnie.

 

33 ziki,dla mnie bomba, kupuje jak odwiedze empik. :)

Odnośnik do komentarza

Jak to Gural: absolutnie miekka pyta. Nie wiem czego sluchacie na codzien, ze to jest dla Was klasyk/plyta wszechczasow.

 

Az mi sie biceps napial i triceps jak czytam takie szybkie komenty. Jakas argumentacja czy tylko "ktos jest ch.u.jowy bo tak i ku.t.a.s"?

Odnośnik do komentarza

Łolter, taka bolaczka Polskich muzykow. Posprzedawali prawa do wydania plyty swoim chu,jowym wydawcom i maja LEKKA lipe. To samo przydarzylo sie Mesowi (flexxipu i alkopoligamii nie dostaniecie, nie ma dotloczen i najprawdopodobniej nie bedzie) i paru innym ziomkom. Kontrakt na zasadzie "MASZ TU PARE DIENGOW, LEC KUPIC NOWA CZAPECZKE I MI TU NIE PIE,RDOL" ma swoje wady ;[

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Zauważyłem pewne podobieństwa między "Totemem Leśnych Ludzi" a płytą "Distant Relatvies" Damiana Marleya i Nasa. Słyszałeś ich najnowszy krążek?

donGURALesko: Tak, nagrywaliśmy je razem w studiu, Damian załatwiał jaranie, a Nas dziwki. A jak jarasz i ruchasz to i porapować nie zawadzi. Pozdrawiam chłopaków.

 

xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...