Jump to content

Donguralesko - totem lesnych ludzi


Recommended Posts

Jeden111111111

 

Gural powraca, jest brzydki, zly i do odsluchania na YT. Znalezc mozna wszedzie, trzeba szukac. Ja juz slucham, jaram sie jak zwykle. Premiera w sklepach jutro chyba.

 

2jaf313.jpg

 

Jakość
audio: 192kbps
Kodek audio: mp3
Kanały audio: 2 (Stereo)
Rozmiar: 74.3mb

01. Daleko
02. Zanim Powstał Totem
03. Giovanni Dziadzia
04. Betonowe Lasy
Mokną
05. Dzieci
Kosmosu
06. Goryl (feat. Wall-E, Miodu, Grubson)
07. To O Tym Jest Między Innymi
08. Mówią Tam Na Blokach
09. Palę Majki
10. Tańczymy Walczyk
11. Braga 30
12. Migają Lampy
13. R.A.P.
14. Zdarzyło Się Wczoraj
15. Złoty Róg
16. Władcy Much

 

Download

 

Umiesz szukac sam piracie

 

Link to comment
  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Po przesłuchaniu singli (Betonowe Lasy Mokną kozak) i bardzo pobieżnie reszty kawałków, zapowiada się zayebiście. Dobry klimat, spójność, oczywiście świetne bity. Zastanawiam się nad kupnem, wtedy sprawdzę wszystko dokładnie.

 

33 ziki,dla mnie bomba, kupuje jak odwiedze empik. :)

Link to comment

Jak to Gural: absolutnie miekka pyta. Nie wiem czego sluchacie na codzien, ze to jest dla Was klasyk/plyta wszechczasow.

 

Az mi sie biceps napial i triceps jak czytam takie szybkie komenty. Jakas argumentacja czy tylko "ktos jest ch.u.jowy bo tak i ku.t.a.s"?

Link to comment

Niech wypali nowe, bo będę chyba zamawiał swoją kopię, bo i tak chcę sobie Drewnianej Małpy Rock sprawić, w końcu w oryginale. Należy się Guralowi za dobrą robotę moje 30 zylów, bez prowizji złodziei z Empiku. Widać zainteresowanie było konkretnie, jak mu się nakład rozszedł.

Link to comment

btw. to nie wiem czy oglądaliście wywiad przed premierą płyty na dziadzior tv, ale on nie ma prawa sprzedawać swojej pierwszej płyty o_O. w ogólnie nie można jej nigdzie dostać i nie ma szans w najbliższym czasie na re-realese. co za poje.bany kraj - paranoja, panie...

Link to comment

Łolter, taka bolaczka Polskich muzykow. Posprzedawali prawa do wydania plyty swoim chu,jowym wydawcom i maja LEKKA lipe. To samo przydarzylo sie Mesowi (flexxipu i alkopoligamii nie dostaniecie, nie ma dotloczen i najprawdopodobniej nie bedzie) i paru innym ziomkom. Kontrakt na zasadzie "MASZ TU PARE DIENGOW, LEC KUPIC NOWA CZAPECZKE I MI TU NIE PIE,RDOL" ma swoje wady ;[

Link to comment
  • 2 weeks later...
Zauważyłem pewne podobieństwa między "Totemem Leśnych Ludzi" a płytą "Distant Relatvies" Damiana Marleya i Nasa. Słyszałeś ich najnowszy krążek?

donGURALesko: Tak, nagrywaliśmy je razem w studiu, Damian załatwiał jaranie, a Nas dziwki. A jak jarasz i ruchasz to i porapować nie zawadzi. Pozdrawiam chłopaków.

 

xD

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.