Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Mortala mam i ja. Gra jest REWELACYJNA

 

Dawno i to bardzo dawno nie było bijatyki z tak rozbudowanym single playerem....wczoraj grałem 3h w story mode i nawet nie dostałem pucharka za 50% opowieści więc sam tryb story jest dłuższy(choć fakt faktem czasem po parę razy podchodziłem do jednego starcia) niż w wielu współczesnych grach.

Do tego dochodzi tryb ladder czyli klasyczna drabinka turniejowa, 300 challengów, różne test your..., pełno rzeczy do odkrycia i zdobycia w krypcie. Obłęd ile tutaj jest grania dla jednego gracza jak na bijatyki.

 

Do tego jeszcze dojdzie online, które z wiadomych przyczyn nie możemy przetestować - wtedy też zobaczymy jak wygląda balans postaci bo AI konsoli nie jest żadnym wyznacznikiem

 

Co do poprawy i jakie minusy:

- brak możliwości skipowania i pauzy podczas filmików w trybie STORY

- tylko jeden rodzaj X-RAY-

- tylko jedna wejściówka postaci

- w trybie dla dwóch graczy nie dostajemy coinsów :(

- statystyki(czyli to co potrzebne do milestones) zapisuje tylko dla playera 1, więc grając z znajomymi statystyki nabijają się tylko dla pada nr1

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie chcę sobie wytrenować 4 postacie tylko zastanawiam się jeszcze jakie, czy jest może jakiś ranking tak jak w przypadku Tekkena lub Soul calibur gdzie jest zestawienie postaci pod względem siły ? Na razie wybrałem sobie Reptile i Liu kanga.

 

Jest taki ranking:

 

TOP TIER:

 

Shang Tsung

Raiden

Kung Lao

Nightwolf

Johnny Cage

Ermac

Smoke

 

MID TIER:

 

Kabal

Liu Kang

Kano

Kitana

Mileena

Reptile

Sindel

Scorpion

Sonya

Stryker

Sub-Zero

 

LOW TIER:

 

Jax

Jade

Cyrax

Noob

Sektor

 

SHIT TIER:

 

Baraka

Kratos

Sheeva

Quan Chi

Cyber-Sub Zero

 

Lista pochodzi z poradnika "Mortal Kombat: Prima Official Game Guide" ale on był jednak stworzony przed premierą gry. Jak jest naprawdę, to wyjdzie po czasie.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Nie Ermac a Noob.

Ja narazie ćwiczę Sabem, no w zasadzie to dzisiaj trochę poćwiczyłem po dwudniowej przerwie ;) I jak narazie wchodzą mi juggle za góra 51% a i tak nie zawsze. Średnio wchodzi 35-40% więc nie jest źle, ale zobaczymy jak to będzie wygladało przez neta.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Będzie wstyd ale utknąłem na challengu 101 i za cholerę nie mogę go przejść ;/

 

Chodzi o ten challenge co jesteśmy do siebie zwróceni plecami Baraką i Mileeną i na zmianę ubijamy przeciwników atakujących z góry i dołu. O ile Baraką łatwo wyczuć kto jak atakuje i odpowiednio zareagować tak Mileeną tych skaczących nie mogę. Zanim zareaguje na "skoczka" to jest już za późno bo jest już na mnie i po challengu.

 

Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

Haha, nie ma rady. Też się męczyłem. Ćwicz, jest schemat: na początku będą wychodzić mieszanie (tak do 3-4 pkt.), później tylko jeden rodzaj i pod koniec znowu mieszanie(od 10 pkt.). Na stronę Mileeny patrz uważnie (brzeg ekranu). Zazwyczaj od momentu jak spostrzeżesz przeciwnika i znajdziesz przycisk on będzie gotowy do skoku i wstrzelisz się idealnie.

Chamski test na koordynację. :teehee:

Odnośnik do komentarza

Skaczacy i nie skaczacy inaczej wygladaja - skaczacy maja rece, nieskaczacy maja urwane (albo na odwrot, nie jestem pewien), zobacz sobie.

 

Ja tam teraz mam problem z challengem w ktorym kieruje sie Baraka i walczy z Sheeva, Goro i Kintaro. Jak ja nie cierpie walk z tymi 4rekimi osobnikami :/ Sheeve jeszcze rozwalam, ale Goro juz nie daje rady (pare razy bylem bardzo blisko pokonania Goro, ale pech chcial ze mi troche zabraklo <dla Goro zostalo z 20% hp>). Najgorsze jest to ze nawet jak bym sfarcil i pokonal Goro to jeszce zostaje Kintaro ktory bedzie jeszcze bardziej wykokszony :/

Edytowane przez Yabollek007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i Story ukończone. Dziś miałem więcej czasu, to przysiadłem na dłużej.

 

Ostatnia walka z Shao Kahnem to masakra. A nie wyobrażam sobie co się dzieje na expercie. Hardcore. Jeśli mogę doradzić, to Raidenem warto ciągle się teleportować i walić do Shao proste combo - kwadrat, trójkąt, kwadrat, trójkąt - najlepiej gdy coś mamrocze pod nosem, śmieje się lub stoi tyłem do nas. Inaczej może on pierwszy nas zaatakować i po ptokach.

 

 

Na kilku scenkach jest widoczny Motaro. Ciekawe czy będzie wsadzony do DLC? Co prawda, Raiden go zabija, ale to chyba nie problem.

 

 

Czekam teraz aż ruszy PSN i pogramy online. I jeszcze ciekawe co z bossami. Mam nadzieję, że pojawią się w DLC.

Odnośnik do komentarza

Skaczacy i nie skaczacy inaczej wygladaja - skaczacy maja rece, nieskaczacy maja urwane (albo na odwrot, nie jestem pewien), zobacz sobie.

 

Ja tam teraz mam problem z challengem w ktorym kieruje sie Baraka i walczy z Sheeva, Goro i Kintaro. Jak ja nie cierpie walk z tymi 4rekimi osobnikami :/ Sheeve jeszcze rozwalam, ale Goro juz nie daje rady (pare razy bylem bardzo blisko pokonania Goro, ale pech chcial ze mi troche zabraklo <dla Goro zostalo z 20% hp>). Najgorsze jest to ze nawet jak bym sfarcil i pokonal Goro to jeszce zostaje Kintaro ktory bedzie jeszcze bardziej wykokszony :/

 

Yabollek haha jesteś wielkiiiiiiiiii, omg tyle męczarniii tyle zachodu hahaha a tu taki patent.

No nie mogę, haha jeszcze raz dzięki.

 

@Crying_Wolf

 

Chyba test na wytrzymałość pada ;p choć z tym patentem to... nie ma o czym mówić ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...