Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

fatality fajne ale martwi mnie dlaczego ten filmik pokazuje tylko fatale? pewnie dlatego ze sam gameplay i walka są tak samo drętwe jak przez ostatnie 15 lat

I to w MK chodzi, żeby każdy mógł w niego zagrać. Ja ze wszelkich innych "poważnych" bijatyk zrezygnowałem bo są zbyt skomplikowane i ich opanowanie zajmuje zbyt dużo czasu. MK to zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza

ale mi nie chodzi o trudność tylko o drętwotę

 

kiedyś MK bylo na szczycie bo nie bylo zbytnio konkurencji, no i grafika robila wrazenie, ale wlasnie grafika , czyli użycie aktorów wymusilo specyficzny rodzaj walki, np postac stojaca i machajaca debilnie rękami ;p potem pojawily sie gry typu tekken i zarowno system walki jak i jego wizaualizacja w MK stały sie strasznie rpzesatzałe

 

teraz gdy uzywaja modeli 3D a nie aktorów mogli by bardzo usprawnić to wszystko, a wydaje sie że wcale tego nie zrobili, tylko dodali więcej mięsa

 

pozatym nie zgadzam sie co do trudnosci , w tekkena albo soul calibur mozna smialo grac na pałe, i kazdy kto gral z kolegami nie majacymi konsoli dobrze o tym wie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziekiii.

 

Mortaaallllll Kombaaattt haha ten krzyk/song nigdy się nie znudzi.

 

Nie da rady wszystkich zadowolić.

Narzekać na tego Mortala to lekka przesada ;p. Przecież on zapowiada się kapitalnie (jako M.K.) biorąc pod uwagę, że ostatni dobry Mortal to czwórka. Kiedy to było....

 

Szykują się chyba najlepsze fatale w serii. Nigdy nie mogłem ścierpieć jak traktowali ten najważniejszy element w ostatnich cudakach (w SM nawet już nie grałem).

Milena a raczej jej fatal urywa dupę, a Kung Lao mosznę.

Odnośnik do komentarza

Ja chcę tylko dodac, że po prezentacji z E3 pokazywanej na gamespocie jestem na maksa nakręcony. Klimat wylewa się wiadrami, gra wygląda ładnie ( o wiele lepiej niż wynikało z pierwszego trailera), animacja zawodników świetna, także ja jestem "nakręcony". Byle tylko system walki dał radę, bo mamy rok 2010 a nie 1993 i 3 ciosy + fatale nie przejdą, a operujący Sub Zero i Scorpionem we wspomnianej relacji na GS używali na zmianę sznurowadła/mrożenie...

Odnośnik do komentarza

3 walki

 

1. Rentgeny coś pięknego. Prawie jak fatale tyle, że podczas walki.

2. Ciosy zaje.biste.

3. I trzecia rzecz która mnie zniszczyła. Ubrania się drą, pojawiają się rany, ślady krwi inaczej mówiąc zniszczenia i co najlepsze ZOSTAJĄ nie znikają po paru sekundach. OMG to jest coś pięknego, ten bajer mi się marzył od starego Bushido Blade 2 który miał podobny motyw. W ogóle myślałem, że ten bajer będzie standardem jeszcze na Ps2.

Takie obrażenie z UFC czy FNR chowają się do tych. Poszarpane ciuchy, dziury zaje.biście widać to na pierwszej walce Scorpiona z Subem. Kiedy ślad po lince Scorpiona zostaje aż do końca walki. Do fatala.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie ciosy troszke sztucznawe (animacja). Ale ogolnie tytul, ktory bede obserwowal az do premiery. Wybrali do prezentacji lokacje z najbardziej klimatycznej czesci czyli 2ki. wiec nie dziwne, ze ludzie gadaja o powrocie do korzeni.

 

Mi jedynie brakuje juchy po ciosach w twarz jak to bylo w 2 czesci. Przynajmniej widac ze cios wszedl.

Odnośnik do komentarza

Obrażenia wyglądają fajnie. Rentgeny po raz kolejny muszę to powtórzyć, ale wyglądają rewelacyjnie. Niezłe zbliżenie kamery, zwolnienie kadru i widok pękającej czaszki, lub łamanego kręgosłupa. Fatality są po prostu genialne, wykończenie Scorpiona robi wrażenie. Lokacja The Pit pięknie została odświezona (na jej tle walczy Sektor z Reptilem). Mam nadzieję, że dodadzą jeszcze jakieś bonusowe tryby i będzie dobrze. Na wyborze postaci widać 18 kłódek + 8 fighterów już teraz, więc będzie pewnie 26 kombatantów do wyboru. Jest jeszcze znak zapytania i coś jeszcze (pewnie do wykreowanego fightera). Fajnie, że będzie tagowanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rwntgeny są masakryczne, po uderzeniu przez Kung Lao ładnie widać zmiażdżony rdzeń kręgowy.

Mi rentgeny kojarzą się z "Pocałunkiem Smoka" z Jetem Lee i zalatują tandetą. Nie cierpię ich.

 

Mortal to czwórka. Kiedy to było....

Milena a raczej jej fatal urywa dupę, a Kung Lao mosznę.

No właśnie o to chodzi, że po fajnej czwórce niestety "coś" było. Dajcie spokój z tym "urywa dupę". Gimnazjaliści są na tyle głupi, że sami wymyślają sobie powiedzonka. Nie pomagajcie im.

 

Klimat wylewa się wiadrami, gra wygląda ładnie ( o wiele lepiej niż wynikało z pierwszego trailera), animacja zawodników świetna, także ja jestem "nakręcony".

Animacja robi wrażenie. Poprzednie odsłony były strasznie drętwe i sztuczne.

 

 

Mi jedynie brakuje juchy po ciosach w twarz jak to bylo w 2 czesci. Przynajmniej widac ze cios wszedl.

Ale też bez przesady. Nie chcę widzieć ogromnych kropli z MK4.

 

Mam nadzieję, że dodadzą jeszcze jakieś bonusowe tryby i będzie dobrze.

Teraz w zasadzie to mnie najbardziej interesuje. Kilka nowych, oryginalnych trybów w tym uniwersum to jest to czego mi potrzeba.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przejrzałem sobie jeszcze raz te walki i już wiem o czym zapomniałem wspomnieć. Design Scorpiona jest taki sobie, powinni pozostawić ten model z Deception, lub Dealy Alliance. Niepotrzebnie kombinują. Za to Sub-Zero prezentuje się świetnie, dobrze, że już nie wrzucają mu tych lodowych rąk, słabo to wyglądało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...